dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądając mecze ligi mistrzów Barcelony widać było że za duże obciążenie maja tym sezonem szczególnie 1sklad. Jednak słabo to wyglądało nawet te 4:1 z Roma było w słabym stylu. Wynik był ale komentarze w trakcie meczu co do stylu pokazywały jak jest. Jednak trzeba tak jak Puyol prawi dać chłopakom z 2 Skaldu powalczyć o puchar Króla a jeśli chodzi o LM to jak odpadniemy to przynajmniej po walce a nie wywiesimy białej flagi jak z Juve albo Roma w ostatnim czasie.
0
Nie grał w mistrzostwach Europy?
1
Jakiś sens w tym jest co mowi
0
Ronaldo nie jest zdrowy psychicznie . Jednak siła w nogach wystarcza do złotych piłek
0
Karius jedzie na Mundial? ;-)
7
Olać ligę mistrzów jedziemy po puchar Gampera w sierpniu...
0
Akurat mi dziś nie do śmiechu koleś
0
Się zobaczy. Ta nagroda zaskakuje negatywnie jeśli zaskakuje
1
Ronaldo że zlota piłka. Jak lewy głosuje na Neuera i Vidala to znaczy że innym nie będzie przeszkadzać to jak Ronaldo zagrał w finale. Ma nagrodę w kieszeni która robi się żenująca
0
50 na 50 koleś. Napisać sobie mogłem nie denerwuj się zajżyj to co wszyscy dziś..
http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html
8
Gdyby nie wyjazd na wakacje do Rzymu to w drużynie przeciwnej Realu broniłby Ter Stegen a nie Karius
2
Zaraz wracam muszę zażyć lekarstwo.....
http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html
0
Karius będzie o teraz ochroniarzem na Disco bo jak powiedział jeden z kolegów poniżej wpuszcza szmate za szmata
1
Współczuję mu bo musi Karius zmienić zawód bo i tak nikt go nie zatrudni.
0
Jak wyrownaja jeszcze oby ten Karius karne ciągnął
2
Karne i Dudek Dance....
1
Następna walka MMA Ramos-Pudzian
0
Z Realem są pewni panowie w czarnych bądź żółtych kostiumach. Aczkolwiek nie ma co nie doceniać pracy Realu bo 3 finał to nie tylko ich pomoc.
0
Na Realu tez ciąży presja że jak nie wygra to przegra wszystko .....obie drużyny są pod presja
1
Z racji tego ze Golden Manager przestał działać jaka jest najlepsza gra Manager na telefon?
0
Coutinho zasadził kopa Minie po klepnięcia przez Minę go w głowę?
1
Sprowadzili tego palę Lopeza ale gościa nie lubie .
2
Zidane napewno jest dobrym psychologiem ponieważ dojść do 3 finału z rzędu to raczej Rubik z klaskaniem by nie doszedł. Musi umieć zmobilizować zespół a taktyk z niego zły tez nie jest, faktycznie zabrakło im regularności dla tego ligę dość szybko przegrali ale jednak ma to coś ze doszedł do 3 finału. Nie gadajcie tu o sędziach bo to się zaczyna robić nudne. Nie tylko sędziowie pomogli, Zidane daje tym chłopakom moc i to widać. Moze to nie piękna gra Guardioli ale Valverde tez do Guardioli tez grzech porównywać.
0
Odpowiedziałem na argument gry w Realu który nie jest dobrym argumentem
1
Tylko że nie wiem czy Nacho będzie kiedykolwiek podstawowym zawodnikiem Realu. Fakt w obliczu absencji często gra w wyjściowym składzie. Ale czy jest w stanie wygryźć Varana albo Ramosa?
0
Pytanko panowie . Kto jest lepszy Nacho czy Bartra?
5
Roberto czuje grę wie jak się gra z piłkarzami takimi jak Busi, Iniesta, itd. Dla mnie nieporozumienie bo napewno inni nie będą lepsi niż on. Gość niezwykle inteligentny i do specjalnych zadań, ja tam bym chciał mieć takiego w kadrze kosztem Monreala albo Odriozoli
13
W koncu będzie sens istnienia Barcy B
23
Ronaldo może ma ten sam syndrom jak Krzysztof Ibisz im starszy tym młodszy?
Tylko aby nie zamienił się w niemowlaka .....
24
20 latek problemem Barcy? Chyba większość klubów chciałaby mieć taki problem. To problem na lata który za trzy lata będzie miał 23 lata i prawdopodobnie będzie wymiatal i to nie zle