0

Oglądając mecze ligi mistrzów Barcelony widać było że za duże obciążenie maja tym sezonem szczególnie 1sklad. Jednak słabo to wyglądało nawet te 4:1 z Roma było w słabym stylu. Wynik był ale komentarze w trakcie meczu co do stylu pokazywały jak jest. Jednak trzeba tak jak Puyol prawi dać chłopakom z 2 Skaldu powalczyć o puchar Króla a jeśli chodzi o LM to jak odpadniemy to przynajmniej po walce a nie wywiesimy białej flagi jak z Juve albo Roma w ostatnim czasie.

0

Nie grał w mistrzostwach Europy?

1

Jakiś sens w tym jest co mowi

0

Ronaldo nie jest zdrowy psychicznie . Jednak siła w nogach wystarcza do złotych piłek

0

Karius jedzie na Mundial? ;-)

7

Olać ligę mistrzów jedziemy po puchar Gampera w sierpniu...

0

Akurat mi dziś nie do śmiechu koleś

0

Się zobaczy. Ta nagroda zaskakuje negatywnie jeśli zaskakuje

1

Ronaldo że zlota piłka. Jak lewy głosuje na Neuera i Vidala to znaczy że innym nie będzie przeszkadzać to jak Ronaldo zagrał w finale. Ma nagrodę w kieszeni która robi się żenująca

0

50 na 50 koleś. Napisać sobie mogłem nie denerwuj się zajżyj to co wszyscy dziś..

http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html

8

Gdyby nie wyjazd na wakacje do Rzymu to w drużynie przeciwnej Realu broniłby Ter Stegen a nie Karius

2

0

Karius będzie o teraz ochroniarzem na Disco bo jak powiedział jeden z kolegów poniżej wpuszcza szmate za szmata

1

Współczuję mu bo musi Karius zmienić zawód bo i tak nikt go nie zatrudni.

0

Jak wyrownaja jeszcze oby ten Karius karne ciągnął

2

Karne i Dudek Dance....

1

Następna walka MMA Ramos-Pudzian

0

Z Realem są pewni panowie w czarnych bądź żółtych kostiumach. Aczkolwiek nie ma co nie doceniać pracy Realu bo 3 finał to nie tylko ich pomoc.

0

Na Realu tez ciąży presja że jak nie wygra to przegra wszystko .....obie drużyny są pod presja

1

Z racji tego ze Golden Manager przestał działać jaka jest najlepsza gra Manager na telefon?

0

Coutinho zasadził kopa Minie po klepnięcia przez Minę go w głowę?

1

Sprowadzili tego palę Lopeza ale gościa nie lubie .

2

Zidane napewno jest dobrym psychologiem ponieważ dojść do 3 finału z rzędu to raczej Rubik z klaskaniem by nie doszedł. Musi umieć zmobilizować zespół a taktyk z niego zły tez nie jest, faktycznie zabrakło im regularności dla tego ligę dość szybko przegrali ale jednak ma to coś ze doszedł do 3 finału. Nie gadajcie tu o sędziach bo to się zaczyna robić nudne. Nie tylko sędziowie pomogli, Zidane daje tym chłopakom moc i to widać. Moze to nie piękna gra Guardioli ale Valverde tez do Guardioli tez grzech porównywać.

0

Odpowiedziałem na argument gry w Realu który nie jest dobrym argumentem

1

Tylko że nie wiem czy Nacho będzie kiedykolwiek podstawowym zawodnikiem Realu. Fakt w obliczu absencji często gra w wyjściowym składzie. Ale czy jest w stanie wygryźć Varana albo Ramosa?

0

Pytanko panowie . Kto jest lepszy Nacho czy Bartra?

5

Roberto czuje grę wie jak się gra z piłkarzami takimi jak Busi, Iniesta, itd. Dla mnie nieporozumienie bo napewno inni nie będą lepsi niż on. Gość niezwykle inteligentny i do specjalnych zadań, ja tam bym chciał mieć takiego w kadrze kosztem Monreala albo Odriozoli

13

W koncu będzie sens istnienia Barcy B

23

Ronaldo może ma ten sam syndrom jak Krzysztof Ibisz im starszy tym młodszy?
Tylko aby nie zamienił się w niemowlaka .....

24

20 latek problemem Barcy? Chyba większość klubów chciałaby mieć taki problem. To problem na lata który za trzy lata będzie miał 23 lata i prawdopodobnie będzie wymiatal i to nie zle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?