dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Szacun dla Zidane.
Gość napsuł mi nerwów tymi LM ale nie ma co szacunek mu się należy.
3
Mistrz jesteś:-) „ trener z niego żaden „ owszem 3 ligi mistrzów z rzędu „ wow co za ludzie tutaj wchodzą szok....
5
Głupi argument. Niech przejdzie do Legii tez będzie numerem jeden.
9
Ibrahimowic i Eto nie dadzą ci zielonego
2
Za kilka lat może. Teraz projekt z Roma.
Dzieci myślą ze Monchi będzie kupował znane nazwiska. Kilka transferów zawodników No name i po 1 okienku La Rambla będzie go zwalniać.
0
Przecież wiesz kto głosuje i jakimi prawami rządzi się złota piłka. A nawet to śmiało twierdze ze Ronaldo ma ja w kieszeni bo to chory plebiscyt .
0
23 latek Ronaldo niżej wycenian y niż 31 letni Messi?
0
Nawet jak kupią 5 zawodników to tak naprawdę wystarczy 1 pomocnik światowej klasy i nie trzeba innych transferów
0
Hiszpanie mogą zajść daleko, Holendrow nie ma wiec autostrada do finału
0
Powtórka finału z 98 roku była by ciekawa Francja - Brazylią
Ale kibicuje Argentynie
3
Mecz z Roma to pornos tak Barcy nikt dawno nie zgwałcił..
0
Oj chyba nie
0
Ciekawie by się zapowiadał mecz Egipt z Hiszpanią, Ramos by zobaczył wtedy co czuje Pique
2
Myśle że Hiszpanie po wyjściu z grupy szybko odpadną, stawiam na Francję oczywiście kibicuje Argentynie
0
W tamtym sezonie widziałem ze Zawodnicy nie są gotowi na ligę mistrzów, przegrywali w lidze hiszpańskiej śmieszne mecze typu ten z Depor. Nie zaslugiwali na LM. W tym sezonie jeden trefny mecz i moim zdaniem nie wyszli wogole na boisko. I Brak gry dla zmienników szczególnie w pucharze Króla, jak mówi Puyol i zgadzam się z nim. Barca aby wygrać LM, musi być mega zmobilizowana imskoncentrowana, Real ma trochę inaczej byli słabsi z Bayernem ale jakieś nadprzyrodzone wydarzenia ( miedzyinnymi bledy bramkarzy ) sprawiły ze znowu tryumfują ale jak LM chce wygrać Barca to musi zagrać w LM na perfect
8
No to jedziemy po ligę mistrzów bo pi frajerstwie z Roma i zwycięstwie Realu niewyobrażam sobie aby nie gryźć murawy w każdym meczu LM.
4
Kto ci zabroni oglądać ligę Japońska;-)
0
Idź do jednego z tych specjalistów : strunolog, foniatra albo Heńka gitary któryś napewno pomoże
20
Hiszpania w tej chwili jest Hiszpanią Realu Madryt i Ramosa dlatego nie będę im kibicował. Nawet się uciesze jak odpadną szybko. To nie ta repara co kiedyś
1
W sumie tak :-)
0
Niech się zaczną te mistrzostwa świata bo na La Rambli dalej ból dupy, może wtedy w końcu przejdzie. ...
0
Komentarz usunięty
36
Ale wam już na mózg siadł ten sukces Realu.....
2
Porównując się z innymi zawsze każdy człowiek przestanie się cieszyć z tego co ma. To ograbia człowieka z godności. Podobnie jest z tym tematem Realu i Barcelony' nie porównujmy cieszmy się z tym co mamy w tym sezonie gonimy Real w Mistrzostwach Hiszpanii, gratulujemy przeciwnikom i kibicujmy dalej.
Nie ograbiajcie w się z godności porównując to co zdobył Real a co Barca bo my mamy takie sukcesy które im będzie trudno powtórzyć cieszmy się tym co mamy a oni niech się cieszą swoimi sukcesami
0
Ale będzie oczekiwanie aby obronić ja za rok a za kolejny rok się z nimi zrównać wiec od czegoś trzeba zacząć a trzeba umieć cieszyć się z sukcesów nie porównywać z innymi.
1
Wczorajszego dnia zazdroszczę kibicom Realu. Czytam komentarze i tutaj piszą wszystko aby umniejszyć Realowi zdobycie tej LM ( ze sędziowie, ze nie zdobyli ligi, ze fart bo o bramkarz Karius pomógł, ze Bale zdobył gola życia itd tak to wszystko prawda.) ale należą się chłopakom gratulacje a Barca ma wyciągnąć wnioski i w następnym sezonie to my mamy mieć taki piękny dzień.....
1
No widzisz a moza ....cud
0
W głowie za dużo meczy i za mało świeżości.
0
Oglądając mecze ligi mistrzów Barcelony widać było że za duże obciążenie maja tym sezonem szczególnie 1sklad. Jednak słabo to wyglądało nawet te 4:1 z Roma było w słabym stylu. Wynik był ale komentarze w trakcie meczu co do stylu pokazywały jak jest. Jednak trzeba tak jak Puyol prawi dać chłopakom z 2 Skaldu powalczyć o puchar Króla a jeśli chodzi o LM to jak odpadniemy to przynajmniej po walce a nie wywiesimy białej flagi jak z Juve albo Roma w ostatnim czasie.
0
Nie grał w mistrzostwach Europy?