0

Tak ale poczytaj komentarze wielu ludzi tutaj czy na fioletowej wiele z nich nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. Prawdziwy kibic doceni wysiłki każdej drużyny. Kibicowanie czasem robi się chore takie głupie przepychanki. Dla innych obraz inny niż Mona Lisa jest lepszy ale nikt z tego powodu się nie przepycha to jest w ramach jakiejś tam kultury. Nie sądzisz że kibicowanie i miłość do jakieś drużyny nie koniecznie wiąże się z obiektywizmem ? I z zdrowym podejściem do wysiłku piłkarzy?
Czy to wina piłkarzy Realu że sędzia im tak gwiżdże a nie inaczej? Czy to wina Ronaldo że nie ma takiego talentu jak Messi ale pracuje napewno zdecydowanie ciężej?
Przepychanki nic nie dadzą . Takie mam zdanie.

1

Jak dzieci w piaskownicy Messi jest najlepszy Ronaldo jest najlepszy Real jest najlepszy Barcelona jest najlepsza ble ble ble śmieszne to zaczyna się robić ......

0

Oj co wy z tym Eriksenem do środka brakuje nam takiej typowej 6 jak Thiago aby była równowaga.

2

Mówiąc za siebie to Jeśli jest wybór wole LM
Oczywiście nic się nie potrójnej koronie nie równa.
Każdy by ją chciał ale jednak tak jakoś jest że jedna drużyna w kraju druga w Europie i tyłek bardziej piecze jak daje się ciała w Europie jak w kraju.
Powiem ci dlaczego bo prawdopodobieństwo wygrania LM przez Barcelonę jest zdecydowanie mniejsze niż Wygranie LaLigi

0

Pomysł cakliekm dobry jak na naszych dyrektorów sportowych,......
de Ligta bym wolał bo coś sporo tych francozow się robi wiec może Holender?

0

Jak to jest mega dowcip,to ciekawe jaki jest słaby?

3

Fajnie byłoby mieć Neymara a zamiast Ińiesty Tak jak jest Coutinho i byłaby paczka.

1

Marcelo jest skarbem Realu bez tego gościa nie było by co grać, jest świetny każda sensowna akcja Realu przechodzi przez niego.

1

Jedyna sensowna 6 na rynku nie mówcie o Eriksenach itp bo to nie są szóstki

0

Finał panowie oglądajcie na aliez może ślizgacz się włączy i nie nie będziemy musieli oglądać jak sędzia dyma Liverpool.

0

A swoje nietrafione komentarze tez przypominasz?

5

Na wypożyczeniu na pewno nauczy się taktyki Barcelony świetny pomysł ......

14

Powiem wam tylko że nie mogę doczekać się Coutinho w El Clasico :-)

2

To ElClasico ma taki sam prestiż jak to rozegrane w stanach. Teraz jak Liverpool wygra z Realem w finale to wolałbym nawet aby Barca przegrała ten mecz aby Real nie wygrał LM.

25

Patrząc na grę Lewandowskiego to życzę mu aby trafił to Realu zawsze to będzie wzmocnienie Barcelony:-)

6

Neymar wpier....
Lewandowski wpier....
Teraz Salah wpier......
I Real z Pucharem No nie mam sił. ....
Messi miał ich załatwiać ale niejaka galaktyczna hiper mocna drużyna wyrosła Barcelonie spod ziemi i ich wyeliminowała niejaka AS ROMA.......Leżę .........

3

Co jak co ale Lewandowski bardzo mnie zawiódł w tym dwumeczu. Jak oglądam mecze Roberta to zawsze coś gra walczy przepycha się, ładnie zastawia a tutaj poprostu dno jak jeden mecz tak i drugi. Niebywałe z taka forma Polska 4 miejsce w grupie jeśli gra ma zależeć od niego.

1

Lewy siedzi na murawie i się zastanawia czy z taka gra do ekstraklasy nie wrócić

0

Jeśli Real ma awansować aby przegrać z Liverpoolem to bardzo prosze jeśli ma wygrać finał to Lewy wciśnij bramkę prosze albo Nawet mierny Miller

4

Zobaczycie James ich wypier... z tej ligi mistrzów

0

Dogrywki ja nie bedzie

0

Pogódźmy się z tym że Bayern nie odpadnie przez sędziów tylko przez to że myślą że grają 6 grudnia i rozdają prezenty w 2 meczach.

22

Ramos Jako kapitan Puyolowi nawet do pięt nie dorasta

39

Lipa i tyle

Średnie uczucie być w czymś pominiętym albo niedocenionym i czuc się gorszym przez mały błąd ale takiemu klubowi ie może się to zdarzyć

0

Jakie są fajne gry na iPada?

17

Nie będzie takiej zadry wielkiej jak Real nie wygra.
Aczkolwiek to my powinnismy jechać do Kijowa a przynajmniej walczyć o ten finał bo mecz z Roma walka nie można nazwać.

1

Wstrzymuje oddech do wtorku

0

Chodzi mimo to że mistrza praktycznie zdobyliśmy wcześniej dziś to formalność. A wtorek to będzie szok jak Bayernowi się uda. Do tego że będzie La liga zdobyta to już się oswoiłem.
Ale ogólnie to oczywiście ze skupiam się na Barcy ale liga zdobyta w ostatniej kolejce jednak daje więcej emocji i ta radość jest inna wole tak zdobywać ligę jak teraz ale emocje są zdecydowanie mniejsze.

0

Bayern szpital Monachium może i mam nadzieje ze sprawi nam przyjemność we wtorek nawet większa niż ta dzisiejsza.....

0

Teraz El Clasico i oglądanie meczów Realu dadzą nam emocje sezon praktycznie zakończony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?