dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aż się Rakitic zaśmiał :-)
6
Denis dobra zmiana
0
Jedno mnie zastanawia skoro Depor ma nóż na gardle i musza nas cisnąć to ja się pytam czy mamy taka opcje z w taktyce jak gra z kontry w takich sytuacjach?
8
Czy nasz trener nie nazywa się przypadkiem „ Ernesto Murinho”?
0
Czy w tym momencie Barca gra w niebieskich strojach?
1
Czemu te mecze zDepor są zawsze dziwne....?
1
Potrzeba nam dobrego środkowego pomocnika który będzie nam kreował, uspokajał grę typu Modric czy jest taki na rynku?
0
To niech go oszczędza na ławce jak Inieste.
1
Widzę że Messiemu biegać się dziś nie za bardzo chce
3
Powiem ci tak że chodzi mi o to że jakby gościa ewidentnie wykosił to tak karny się należy. Ale to była stykową sytuacja mógł ale nie musiał gwizdnąć. A tak niestety wyglada to tak jakby sędziowie przepychali Real.fakt Real zasługuje na uznanie ponieważ nie przypadkiem tak daleko zachodzi. Ale jak jest sytuacja nieewidentna to w takiej minucie się nie gwiżdże i o to mi chodzi.
Nie zawsze kolego są sytuacje czarne i białe niestety ta sytuacja nie była oczywistym karnym ale sędzia mógł ale nie musiał gwizdnąć.
1
Obejrzałem pierwszy raz ta sytuacje Benati z Vazquezem to szczerze sędzia jakby nie gwizdnął karnego to nie byłoby takiej gownoburzy i dla dobra widowiska dogrywka zweryfikowała by kto zasłużył na awans a tak kolejny niesmak w lidze mistrzów z udziałem Realu i sędziów.
W takiej minucie i przy takim wyniku takich karnych się nie gwiżdże mimo iż to nawet mogła być stykowa sytuacja może faul to jednak gwizdek powinien zamilczeć.
0
To stąd Griezmann wziął cieszynke?
4
Deportivo to raczej zaprzyjaźniona ekipa fakt dostaliśmy tam rok temu ale przyjaźń nie zawsze znaczy dawać dupy.....
0
Skąd ta cieszynka? Z tego filmu z klaunem? To?
16
Lepiej skupić się na jakimś gościu który wymiata w środku pola brakuje nam takiego Modricia jak ma Real. A Griezmann jak maja kasę niech przychodzi ale środek pola wymaga wzmocnienia jakaś gwiazda
2
http://m.fangol.pl/view/245867/argentynska-wersja-stworzenia
0
Może i tak być
0
Mając Mane, Firmino i Salaha to liczę że kontrował będzie Liverpool. Bo jak Liverpool nastawi się na posiadanie piłki i atak pozycyjny to przegra . A jak Real będzie prowadził grę to kontry Liverpoolu mogą być groźne i to może być szansa.
Ale i tak uważam że doświadczenie Realu pozwoli im na ten tytuł także w tym roku i nawet genialny Egipcjanin nie za wiele tu wskóra.
0
Real tez taktycznie gra dobrze środek maja bardzo zrównoważony czyszczącego faulującego Casemiro i genialnych Krosa i Modricia. Jest Marcelo oczywiście i obrona agresywna. Fakt w obronie w tym sezonie Real nie gra rewelacyjnie i równo . Ale pojedyncze ważne mecze w lidze mistrzów się spinają. U nas zupełnie odwrotnie obrona cały sezon gra równo a zawalili najważniejszy mecz w sezonie. ( bo każdy kolejny w lidze mistrzów jest najważniejszy). Jest szczęście jest przypadku trochę ale Real tak gra. No i jeszcz jedno Zidane ma dwóch jakby starych nowych piłkarzy w cudzysłowie którzy odgrywają naprawdę ważna role w tej części sezonu to Lucas i Asensio. Wiec jeszcze narazie nikt na nich w lidze mistrzów nie znalazł sposobu No prawie Juve ale to Benatia zawalił i trochę sędzia w duchu zdrowej rywalizacji nie musiał odgwizdując karnego bo dogrywka dała by weryfikacje kto był lepszy w tym dwumeczu. No ale Realowi nie ma co ujmować aczkolwiek pewne aspekty denerwują nas kibiców Barcelony jak brak kartek dla Casemiro czy gwizdanie sędziów nie do końca nas satysfakcjonujące.
5
Może być tak w tym sezonie:
Barca Puchar Hiszpanii i Mistrzostwo Hiszpani
Real Ligę Mistrzów
Atletico Ligę Europy
Jakiś podział jest jakby co
4
La Rambla to jednak nałóg. Trzeba iść spać
2
Real bardzo dobrze się ustawiał w tym meczu. Jednak wygrać na Alianz to nie jest przypadek. Wiadomo Bayern grał,u siebie u musiał cisnąć ale Real zagrał mądrze jak zwykle wykorzystał na maxa szczęście ,pobłażliwość sędziego w rozdawaniu kartek ale to tez trzeba umieć panowie.....
Poazostaje nam znieść głupi zaciesz Ramosa i Casemiro na koniec sezonu.........
0
Lewandowski wali w majty jęk przyjeżdża Real gdzie jest ten gość z Borussi?
0
Bayern musi strzelić dwa gole. Dziękujemy Raeal jest w finale
0
Tak te finały jakoś Real wygrywa
0
Casemiro Rozkłada ręce No żesz kur.........
0
Mikołaj chodzi 6 grudnia a Bayern już prezenty rozdaje....
0
To nie jest takie proste jak napisałeś
0
Obyś miał racje
20
Jak Real przejdzie Bayern to nie liczcie źe jakieś Salahy coś ugrają w finale.