10

Przynajmniej nie połamie żadnego z naszych jak nie zagra

0

Pique to naprawdę fajna osobowość dałoby radę się z nim zakumplować.
Z Keanem trochę gorzej :-) Ale takiego w drużynie gościa każdy chciałby mieć.

2

Idiotyzmy powinno się zgłaszać ......

2

Ty na poważnie ?

3

Dobrze ze ta porażka się przydarzyła Argentynie to może trener zastanowi się na Dybalą jako zmiennikiem Messiego i Icardim a nie Higuainem

0

Tak ale mecze towarzyskie szczególnie takiej Argentyny mogą tylko dać jej do myślenia a szczególnie trenerowi

5

Ja myśle że zespoły które dostały takie baty nie są na straconej pozycji. Bo mundial co zupełnie co innego. Zobaczycie że faworyci mogą szybko odpasc a taka Argentyną może być w finale. Po tym meczu wielu ja skreśli

0

Jak zagrał Dembele?

14

„Nacho lepszy niż duet obrońców z Barcelony”
Panowie czytajcie na fioletowej a zlejecie się ze śmiechu :-D
Autor dostaje hejty nawet od swoich ....:-)

1

I lanie zapewnione od takiego Defensywnie nastawionego Juventusu z braku równowagi w składzie

21

Czytam poranne przeglądy to As gorszy od Marci dla mnie. Marce czasem się zdarzy coś obiektywnego napisać. No i plus za okładki zawsze maja najlepsze.

0

De Bruyne i Sane i Neymar

0

Mam pytanie która gorsza Gazeta Marca czy as?

1

Robert odzyskał zaufanie sprowadzeniem Coutinho i Dembele fakt ceny ogromne ale „taki mamy klimat” .Ogólnie po stracie Neymara byłem wściekły na gościa ale zrekompensował to nawet z nawiązką. Wiec niech pracuje dalej jak dla mnie......

0

Śmieszą mnie takie śmieszki porównywać Dembele do Mbappe przecież Dembele był kontuzjowany. Mbappe jest świetny ale Nie można pisać ze lepszy czy gorszy. Są inni Dembele technicznie dla mnie lepszy Mbappe napewno silniejszy i przypomina Henrego a Dembele dla mnie perła która będzie sprawiać nam wiele radości.

0

Reprezentacja mnie cieszy i nie mam zamiaru jej hejtowac zwróciłem uwagę tylko na mały szczegół

2

Nie oczekuje poziomu Barcy ale dzida i do przodu to raczej mogę się spodziewać po A klasie.
Aczkolwiek nie krytykuje reprezentacji bo trener testuje wszystko przed MŚ

1

Jak Khedira kontuzja to 2 , 3 miesiące z głowy on na 2 tygodnie nie wypada

17

Oglądam mecz Barcy to jak wycofanie do tylu to zaraz piłeczka do boku i akcja się kreuje a jak oglądam mecz Polski wycofanie do tylu to zaraz dzida w przód i wyjazd co będzie to będzie.
Ale to mnie irytuje.....

1

Maszyna się załączył na koniec sezonu. Real będzie groźny w lidze mistrzów . Strzela jak szalony

9

Widzę że czasem krytykujemy zawodników za ich grę ale widzę po grze Rakiticia że duży wpływ na grę ma trener jak ustawi zawodnika na boisku. Widocznie Valverde ma lepszy pomysł na Chorwata niż np Enrique.

1

Co ty bierzesz chcesz zrobić z nas MU?

0

W takim razie ta tradycja umrze

0

Pierwszy raz będę oglądał mecz Realu w taki sposob że będę im kibicował aby wygrali z Atletico;-) szpaler było by fajnie obejrzeć na Camp Nu ale to nie jest najważniejsze oczywiście.

0

Wolski tez Realowiec?

7

My mamy dwie strzelby Messiego i Suareza Real jedna Ronaldo wiec cała siła idzie na jednego piłkarza. Dlatego Ronaldo może być królem strzelców

0

1. . . . . . . . . . .

11

Raz już Real zgwałcił Bayern Guardioli

8

Neymar tęskni za hiszpańskimi sędziami?

0

Szklanka Thiago pewnie złapie kontuzje i Roberto wskoczy na mego miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?