dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Co jak co ale Neymara bym chciał dalej. Mówimy ze pazerny na kasę Ok to prawda ale wielu piłkarzy chce doić kluby. Messi i Ronaldo tez za frytki nie grają........
0
Fajnie jakbyś się spakowal z tej strony ale ze chcesz tu być inni muszą się męczyć
0
O to chodzi w życiu nie tylko wymagać ale też wspierać jak nie idzie
0
Na podstawie jeszcze innych meczy w których się spotykali
0
Dla tego dziś chciałem niespodzianki Tottenham aby awansował
0
Do niespodzianek jednak dochodzi. Monaco, Porto,itd Juve rok temu.
W tym sezonie myśle że Liverpool będzie niespodzianka
0
Obawiam się ze Real może z nami wygrać. Często tak bywa ze jak wygrywa się w jakiejś części seoznu z kimś to w innej można wtopić.
Real łapie formę i uważam ze na wiosne będą piekielnie mocni. A my możemy mieć dołek.
Za jakiś czas mecz Real Barca tak ale nie teraz.
0
Tak ale dbam o zdrowie swoje i innych i zawału bym nie chciał :-)
4
Ale i tak uważam ze Juve w tym sezonie jest słabsze niż w tamtym. Myśle ze jak trafi na Barce, Real, City a szczególnie na Bayern ( bo z nimi im ewidentnie nie idzie) to odpadną zdecydowanie
4
Link do tego?
5
Mam nadzieje ze to koniec niemiłych niespodzianek w LM.
Real odpada w następnym dwumeczu a my w finale gramy z City i wygrywamy.
6
Lga Mistrzów z nudnym Juventusem ciąg dalszy.....
Meczy Juve aż nie chce się oglądać po za tymi 2 minutami dziś .
Ale ta piłka wkurza
0
Ok zabrzmiało na ironię ;-)Sorki podobnie traktowano Roberto i wielu innych zanim się rozkręcili i złapali o co chodzi w grze Barcelony i pokazali na co ich stać
0
Widzę ze twój ulubiony zawodnik to Sergi Roberto a pewnie jak mu nie szło to jechałeś po nim jak po burej kotce i jak połowa użytkowników chciałeś go sprzedać. Ale widzę ze zmieniłeś zdanie ;-D
1
Spokojnie dzięki komentarzom negatywnym na Dembele można poznać kto nie zna się na piłce.
I jaki to jest kibic.
Z gimbaza nie ma co dyskutować ale użytkownicy ktorzy maja trochę rozsądku to widać ich dojrzałe spojrzenie na sprawę Dembele.
0
Chetnie spisał bym użytkowników co narzekają na Dembele i go sprzedawaja albo skreślają i jak złapie formę wymienił ich i zobaczylibyśmy sezonowow i gimbusów co go wychwalają pod niebiosa.
Choragiewki normalnie choragiewki........
1
Jak chcecie narzekajcie sobie. To jest młody chłopak z niezwykłym talentem żeby zrozumieć taktykę jednemu trzeba 3 miesiące a drugiemu 1.5 sezonu. On jest młody i to inwestycja na lata.
21
Po dwóch kontuzjach od gościa wymagasz szybkiego złapania formy? Bez zgrania z drużyna? To nie fifa to życie ...
7
Dembele jest genialny. Będziemy z niego mieli pociechę ale krytykanci się znajda oczywiście bo kosztował tyle kasy ze nawet jak by miał jedna nogę to musi być zbliżony do poziomu Messiego .
Chłopak jeśli złapie formę na mistrzostwa o ile pojedzie to będzie dobrze. Teraz nie ma co wymagać.
0
Vidal się wyróżnia
0
Dobrze ze nie jesteś trenerem. Albo że nie jest średniowiecze bo Gomes skończył by na stryczku. ...
0
Juz zacznie się akcja zgnoic Gomesa. ....
Po co go w ogóle wystawił itd...
0
Jak mecz mu nie wyjdzie to i tak niektórzy będą go sprzedawać do Manchesteru
2
W Espanyolu wystąpi „Pipa” :-)
13
dla mnie mniejszym złem jest wygrana PSG niż Realu.....
0
Szkoda że PSG odpadło wolałbym aby Neymar odpadł z Barcelona
0
Emery oby Real Madryt cie zatrudnił
0
Poczek wsadził ale jaja
1
Wchodzi Bale i pozamiata szybkością z kontry Zidane to cwaniak
0
Draxler jest kozak a wchodzi tak późno