catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Panie Koeman nie czytasz pan LaRambli, pan żes powinien już w drugim meczu rozjeżdżać wszystkich 5-0 grając samym zawodnikami z Barcy B z Puigiem na czele. 95% posiadania piłki, 60 strzałów na mecz z czego 70 w światło bramki xD.
I zmiany w 15 min meczu bo potem to już za późno.
Na poważnie, wielki szacun bo to z czego żeś pan kleił to nie glina tylko gówno już było. Brawo.
0
6-1 do widzenia
3
Jest i on Riqui "Wiater" Puig
0
Ogolnie bramkarz RSSS dostal 2 bramki od Dembele z duzej odleglosci i calkiem ostrego konta. Slabiutko
0
matko jeszcze 20 min XD
4
DEMEBELEEEEEEE 5-0
4
Moriba juz 2 ekstra odbiory
0
DEMBELE tak niewiele
0
Taka tikitake to ja rozumiem. Niech biegaja za pileczką
1
Odradzamy sie po Bartomeu jak lasy w Australii po pożarach
6
w Madrycie juz pewnie pieluchy sie wyprzedały
1
MESSSSIII WHATAFAK 4-0
1
Tak to jest Alba jak sie qwa ma jaja i sie idzie do przodu a nie do tylu z pilka
0
DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST 3-0
0
Dembele cialo obce
11
To jest Barca! konkrety, agresja, pressing, i chec zwyciestwa. Jazda
3
DESTINHO!! 2-0 Brawo BARCA
22
Griezmann jak na obronce to calkiem sporo strzela goli
1
GRIZZZZZZZZZZZZZZZ
1
@lukkobe Na miekko
0
Isak wykonczenie na poziomie Dembele
4
@yla genetyka sie zmienia, ja tez mialem skrecane kostki, naderwane tu i uwdzie i sie gralo po tygodniu albo nawet szybciej.
ZAuwaz jak trudno teraz mlodym pokoleniom o miesnie, spodni nie idzie kupic w sklepie bo wszystko to na nogawki szerokosci pojego przedramienia. Ponoc od 10 lat przewage u mezczyzn ma chromosom żenski i to moze byc przyczyna. Pierdoly naukowe
1
Wniosek, nawalaj bezproduktywne rulety w srodku pola to ci podciagną oceny :)
2
@adambądkowski93 Tez licze ze ich wyjasni jakas porzadna ekipa. Nie znose kolejnej LM Realu na fartach i szczesliwych losowaniach.
1
Wlasnie do Pique niech zadzwoni.
NIe dziwota jak ludzie zaczeli wolac wieksze prawa gdzie wczesniej sie zgodzili na cos innego. Laporta nie pozwoli zeby ktos mu za plecami robil pod gorke
3
@SamuraJack na biało? niefortunne... na blaugrana predzej xD
24
Niech sciagaja CR7, przynajmniej nie beda mieli kasy na Haalanda a i Mbappe moze sie oburzy ze wolą dziada a nie jego.
BEka z kibicow Realu, na swojej stronie sie smieja ze po powrocie CR7 Eden powinien grac z nr L4 xD
0
Ziomek z 23 genialnie czyta Busquetsa
0
na 1-0 znowu, to by trza LEngleta przed 80min sciagnac
3
Ale mu siedzi ostatnio na tej lewej