catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie tylko po co ma sie spieszyc?
0
świetnie!! jak wygrywać to z najlepszymi!
3
@rafa324 Przynajmniej nie oskarzal nikogo publicznie o oszustwa.
5
Ten co "najintensywniej" biega po boisku domaga sie biegania od innych. hehehe
10
POmocnik Elche z 14ką to prawdziwy madritista. Raul Guti XDXDXD
1
Leło "przechodzi" obok meczu xD
1
QWA WIEM!!
Oni sie oszczedzają na PSG!
2
Najbardziej w tej akcji Trincao na gola zasluzyla sama akcja
2
Mingueza to Roberto 2.0 wszystkie podania do tylu
1
@Korek365 Ta ktora ledwo ogarnia w 3 lidze :)
0
Zeby chronic DeJonga dzis wyjdzie pewnie Busi i Pjanic przed nimi Pedri.
W Napadzie Trincao Leo i Grizz
Obrona Dest Pique Mingueza Alba
5
Zapomnieli dodać że w soboty. Jesli liczyć mecze w niedziele to na 4 miejscu.
A noi Messi by mial 100 goli prawą nogą gdy ma buta zasznurowanego tak że uszka są dłuższe niz koncowki sznurówek.
0
BTW Busi przypomina mi mema z Internet explorerem.
http://techstuffed.com/wp-content/uploads/2016/04/995707_659653617383013_1200757877_n-1.jpg.cf_-1.jpg
28
pewnie beke z niego se robili i sie obrazil.
FDJ: ej, ej znacie to, co robi Clement w 90min meczu?
Pedri: no co no co?
FDJ: marnuje 89min wysiłku całej druzyny w tym mój, pała jedna.
Pedri: no beka
Busquets: no co no co, bo dopiero do was dobiegłem?
3
Nie zdziwie sie jak pod koniec sezonu dwoch Ronaldow bedzie na srodku obrony xD Koeman sie wkrwi i sam wyjdzie
48
Ja my sle ze Koeman powinien odejsc, przyjdzie Xavi ktory powie LEngletowi zeby nie robil siary na boisku a ten przestanie. Bedzie stawial na mlodych z BArcy B co nie potrafia awansowac z 3 ligi i wkoncu zodbedziemy uprganiony puchar Gampera
1
Generalnie brakuje naszym zawodnikom tego co ma Braithwite.
Bezczelnej wiary w siebie i swoje umiejetnosci. Przekonania ze ja tez moge, moge strzelic, moge kiwnąc nawet jak mi sie nie uda 5 razy pod rzad
0
@Litman wlasnie w tym rzecz ze nie mamy.
1
Komentator z LaLigaTV - Busquets has been excellent today.. xD
1
Panie Dembele ale taki wjazd i zaicetosc by trza pare razy na mecz i co mecz za te 100 pona mln. Takie cos to urwie i J.Morales z Eibar co jakis czas
1
Grajmy na 1-0, Lenglet juz tylko na to czeka.
12
Mnie brakuje tu tego co kiedys mial Eto'o. Wchodzi ktos do srodka z dryblingiem i wszyscy na stojaco czekaja na pilke. Samule potrafil urwac nawet jak stal na 5 metrze pola karnego przeiwnika. ZA plecy wybiegal. Tutaj wszyscy na stojąco.
5
To była najwazniejsza osoba w jego życiu, napewno mu teraz ciężko jak nigdy. Trzym sie Ronni.
0
@etobzyk i Aguero na ławeczce xD
2
a ja chce zmiany zawodnikow a nie trenera
0
@Messibestplayerintheworld Mogl od 5 lat sie potoczyc dla nas dwumecz. To ze poda 3-5 pilek dobry nie zawsze rowna sie z tym ze druzyna biega w 9 na 10 bo Messi nie "napiera".
0
@Messibestplayerintheworld Ale sportowo nie daje juz tyle a i sponsorzy tez maja nowe gwiazdy niz te dostajace wprdl w LM. Ostatnio Leo jest wielki tylko z Alaves czy Granada, jego medialny czas sie konczy.
I zawsze pozostaje pytanie, jak zarabiaja inne kluby nie majac Messiego :o
0
@ViscaBarca123 Moze i tak, to jest dobra opcja gdyby nasza kadra była kompletna, ale my teraz mamy ją upchną takimi półproduktami.
0
Jorge Cuenca gra w drugiej lidze dobrze, jak Pedri, niech wraca do nas napewno nam pomoze wygrac z PSG. Suarez sie sprawdza w Atleti, to moglby byc transfer gdyby nie to ze go wywalono. Ale nie gosc z drugiej ligi.
0
Ja jestem ciekaw jak takie szybkie PSG czy City gdzie sie zap...ala na boisku dostosuje sie do Messiego ktory chodzi po boisku i trzeba na niego czekac z kazda akcja. Bo ze Messi zacznie grac intensywnie to wątpie. Noi jak beda łatac dziury po nim jak on nie broni.