0

Pytanie tylko po co ma sie spieszyc?

0

świetnie!! jak wygrywać to z najlepszymi!

3

@rafa324 Przynajmniej nie oskarzal nikogo publicznie o oszustwa.

5

Ten co "najintensywniej" biega po boisku domaga sie biegania od innych. hehehe

10

POmocnik Elche z 14ką to prawdziwy madritista. Raul Guti XDXDXD

1

Leło "przechodzi" obok meczu xD

1

QWA WIEM!!
Oni sie oszczedzają na PSG!

2

Najbardziej w tej akcji Trincao na gola zasluzyla sama akcja

2

Mingueza to Roberto 2.0 wszystkie podania do tylu

1

@Korek365 Ta ktora ledwo ogarnia w 3 lidze :)

0

Zeby chronic DeJonga dzis wyjdzie pewnie Busi i Pjanic przed nimi Pedri.
W Napadzie Trincao Leo i Grizz
Obrona Dest Pique Mingueza Alba

5

Zapomnieli dodać że w soboty. Jesli liczyć mecze w niedziele to na 4 miejscu.
A noi Messi by mial 100 goli prawą nogą gdy ma buta zasznurowanego tak że uszka są dłuższe niz koncowki sznurówek.

0

28

pewnie beke z niego se robili i sie obrazil.
FDJ: ej, ej znacie to, co robi Clement w 90min meczu?
Pedri: no co no co?
FDJ: marnuje 89min wysiłku całej druzyny w tym mój, pała jedna.
Pedri: no beka
Busquets: no co no co, bo dopiero do was dobiegłem?

3

Nie zdziwie sie jak pod koniec sezonu dwoch Ronaldow bedzie na srodku obrony xD Koeman sie wkrwi i sam wyjdzie

48

Ja my sle ze Koeman powinien odejsc, przyjdzie Xavi ktory powie LEngletowi zeby nie robil siary na boisku a ten przestanie. Bedzie stawial na mlodych z BArcy B co nie potrafia awansowac z 3 ligi i wkoncu zodbedziemy uprganiony puchar Gampera

1

Generalnie brakuje naszym zawodnikom tego co ma Braithwite.
Bezczelnej wiary w siebie i swoje umiejetnosci. Przekonania ze ja tez moge, moge strzelic, moge kiwnąc nawet jak mi sie nie uda 5 razy pod rzad

0

@Litman wlasnie w tym rzecz ze nie mamy.

1

Komentator z LaLigaTV - Busquets has been excellent today.. xD

1

Panie Dembele ale taki wjazd i zaicetosc by trza pare razy na mecz i co mecz za te 100 pona mln. Takie cos to urwie i J.Morales z Eibar co jakis czas

1

Grajmy na 1-0, Lenglet juz tylko na to czeka.

12

Mnie brakuje tu tego co kiedys mial Eto'o. Wchodzi ktos do srodka z dryblingiem i wszyscy na stojaco czekaja na pilke. Samule potrafil urwac nawet jak stal na 5 metrze pola karnego przeiwnika. ZA plecy wybiegal. Tutaj wszyscy na stojąco.

5

To była najwazniejsza osoba w jego życiu, napewno mu teraz ciężko jak nigdy. Trzym sie Ronni.

0

@etobzyk i Aguero na ławeczce xD

2

a ja chce zmiany zawodnikow a nie trenera

0

@Messibestplayerintheworld Mogl od 5 lat sie potoczyc dla nas dwumecz. To ze poda 3-5 pilek dobry nie zawsze rowna sie z tym ze druzyna biega w 9 na 10 bo Messi nie "napiera".

0

@Messibestplayerintheworld Ale sportowo nie daje juz tyle a i sponsorzy tez maja nowe gwiazdy niz te dostajace wprdl w LM. Ostatnio Leo jest wielki tylko z Alaves czy Granada, jego medialny czas sie konczy.
I zawsze pozostaje pytanie, jak zarabiaja inne kluby nie majac Messiego :o

0

@ViscaBarca123 Moze i tak, to jest dobra opcja gdyby nasza kadra była kompletna, ale my teraz mamy ją upchną takimi półproduktami.

0

Jorge Cuenca gra w drugiej lidze dobrze, jak Pedri, niech wraca do nas napewno nam pomoze wygrac z PSG. Suarez sie sprawdza w Atleti, to moglby byc transfer gdyby nie to ze go wywalono. Ale nie gosc z drugiej ligi.

0

Ja jestem ciekaw jak takie szybkie PSG czy City gdzie sie zap...ala na boisku dostosuje sie do Messiego ktory chodzi po boisku i trzeba na niego czekac z kazda akcja. Bo ze Messi zacznie grac intensywnie to wątpie. Noi jak beda łatac dziury po nim jak on nie broni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?