2

@czar007 Ja to jestem dosc blisko stweirdzenia ze jego powrot za rok do CHin byl z góry ustalony. Typowy manewr finansowy to był.

18

Na taki mecz jak z RV można spojrzeć w dwojaki sposób
1. Słaba BArca bez pomysłu na zamurowanego rywala
2. Wygrany ciężki niewygodny mecz, jakimi własnie zdobywa sie mistrzostwo.

Zaraz znowu ludzie się przyzwyczają do wygrywania bez przerwy a to 6-1 z RSSS to juz w głowach poprzewracało. Liczą sie punkty, nie zawsze będzie pięknie i z polotem, czasem trzeba sie namęczyć o jednego gola nawet.

1

@kubaa2002 Musimy wyjsc zdecydowanie bardziej naładowani i konkretni na Real, z RV bylo za dużo gry na alibi np u Grizza czy Alby. Ale wierzymy i kibicujemy. Po 3 pkt !

0

Varane bez Ramosa nawet nie musial na boisko wychodzic zeby osłabić Real.
Życze powrotu do zdrowia.

0

@SamuraJack trzydzieści pięć (35)

6

TEn faul pewnie przypomnial sedziemu faul Ramosa na Messim w klasyku, kopniak od tyłu i tak to w normalnej predkosci wygladało.
Jak poprzednicy nie rozumiem olania sytuacji z łokciem na Grizzu tam powinno być czerwo.
Jeden z komentatorów wspomniał tez cos o odleglosci poniżej metra przy rece Alby co wyklucza mozliowsc reakcji. Ciezko znaleźć konkretne przepisy.
Nie raz nam dano nie raz zabrano ale w tym meczu sedzia wyniku aż tak nie wypaczył. Niech dziekują że grali w 10ke od 80min a nie od 15tej czy ktorejs tam.

4

To Valladolid to jest dobra taktycznie druzyna? Oni poprostu dobry autobus ustawili ot co. Ładnie z kontrami wychodzili ale to glownie dlatego ze FDJ musial grac delikatnie w innym wypadku pokasowałby im te wyloty. Zreszta nie raz to zrobił mimo to.

0

No dzisiaj GRizz nie gra nic, jak zawsze go bronie tak denerwuja mnie te wyjscia na ściane i odegranie do podajacego. Nic ani kreatywnosci ani ofensywy

1

Cale szczescie ze Koeman trenuje BArce a nie LaRambla.

5

Jesli De Jong mialby zagrac na obronie to jest to bez sensu bo w obronie moglby go zastapic Araujo i tylko bysmy lepiej na tym wyszli defensywnie. Grajac do obronie FDJ i tak goli nie strzela a te jego wyjscia z obrony z piłką nam meczy nie wygrywają. Szkoda ryzyka.

0

Ale sam Erling wtedy nie dostaje prowizji? Bo za co dostaje ojciec skoro Mino jest agentem

0

Sie qwa projektantów narobiło xD

1

@michail99 a mnie sie wydawalo ze informacja nie wystarcza ze klub musi wyrazic zgode na negocjacje i kontakty. Chociaz w innym wypadku jak mialby pracowac agent skoro by sie musial wszystkich pytac o pozwolenie.

1

@LaSagradaFamilia Takie sytuacje mialy miesjce wiele razy i ja tez nie rozumiem tych zasad, niby raz sie pozywają ze za wczesnie a innym razem dyskutują na lewo i prawo i nikomu to nie przeszkadza.

0

Pewnie przesiadka do Madrytu

1

No to Leło 5 mln za sezon bez premii za podpis i mozemy budować projekt sportowy xD

11

Piqaczu sie tak nie spiesz, my sobie dobrze radzimy a ty taki nie ograny w 3 obrońców.
Ogariniemy los blancAs a ty sie lecz.

5

Za chwile Moribe powolaja do repry a Puig dalej bedzie z boku obserwował wszystko ze swoimi "fanami" perełki z la masii.
Dosłownie nikt na niego nie stawia, to że raz wejdzie i zrobi pozytywny wiatr to robi nawet Braveheart, czasem nawet Trincao...

0

On sie wypowiedzial na temat poprzedniej kontuzji glownie xD

2

@wojopancer to samo chcialem napisac xD moze robi cwiczenia do polowy

6

Moglby na 9tce zostać

0

@ferdas_rawa Puyol ? :):)

1

A jego nie powinnismy rozliczac z kluczowych podań jako pomocnika ofensywnego? Tak jak GRizza z goli a nie z odbiorów i gry defensywnej.

0

@Yoshi94 z tego sie smiejmy :D:D

3

Właśnie nie pompujmy balonika bo strzelił gola Kazachstanowi, jego strzał każdy lepszy bramkarz mógłby wyciągnąć. Zaraz bedą głosy że w końcu odpalił.
Chwalmy go za to że sie wziął za siebie i zauważają to inni. Lepiej późno niż wcale. Trzymam kciuki że rozwój nabierze teraz rozpędu.

8

Ronald Koeman: Witam , chciałbym obejrzeć kilka pucharów które dla was wygrałem
Kasjer: Dycha!

33

Noi wszystko jasne. Lengleta rozprasza gadanie Araujo.

6

A moze by tak poczekac na koniec sezonu, zobaczyc czy mecz z RSSS to nie byl wyskok jednorazowy. Czy choć raz mozna by nie pompowac balonika tylko poczekac i zrobic to jak nalezy.

0

@KrystianR towarzysz Luis, czy towarzysz ogląda...

24

Biedny Luis, bedzie na łożu śmierci i przyjda z elMundo i zapytajo:
Luis a pamintosz w Barcy jak byles to ześ lubił tego Lełosia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?