catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
Czy tu juz nikt nie pamieta w jakim stanie byla ta druzyna gdy Koeman przyszedł?
Ja to nawet nie liczyłem na PK. O LE sie martwiłem czy damy rade.
A to momentami wyglądało już jak całkiem dobra drużyna.
0
MOJ IDOL OD ZAWSZE
0
To są dwie różne operacje
- Rewolucja pierwszego składu ktory kuleje
- Uzupełnienie składu o wartościowych zmienników nawet dziadków pokroju Kuna.
0
Widac jak na dłoni nierowność koncentracji i zaangazowania w trakcie meczu. Albo obrona ma wylewy albo pomoc spi, albo napastnicy sobie wolne robią.
Nie ma tak zeby 90 min wszyscy grali. Jak sie raz trafi to wtedy mamy 1-6 z RSSS.
Ciagle tylko czytam dobre 10 min potem przespał drugą połowe, miał dobre 20 min.
Nikogo nie stać na dobry CAŁY mecz. Aż tak im sie nie chce ? :/
W tym roku mija mi 20 lat kibicowania BArcelonie i coś czuje ze bedzie ona w takim samym stanie jak wtedy gdy zaczynałem przygodę. Sezon z wprl.. od Romy 3-0, porażki z Realem, baty od przeciętniaków.
Obym sie mylił.
1
@Tomcio W redakcji powinni zrobic zbiórke na informatyka na Patronite xD
0
Nie zapominajmy tez ze "taktyk" Koeman ma nadal w skladzie Messiego i ludzi ktorzy nic poza nim nie widzą. Ma caly czas głeboko zakorzenione w zespole MEssdependencia.
I tak uwazam ze zrobił dobrą robote bo taki FDJ to jest zbyt pewny siebie zeby ciagle polegac na Messim a Dembele ma wylane na wszystkie taktyki swiata i tez nie podaje ciagle do Leo.
Koeman nie jest top trenerem, moze nie mial gdzie sie nauczyć jeszcze, ale zrobił dużo wiecej niz przewidywano, wiecej niż ogarniały nasze ciche nadzieje.
Mowicie ze druzyna nie miala mentalnosci w ostatnich meczach. Czy to problem Koeamana? Czy te problemy zaczely sie jak Ronald przyszedl? Chyyyba nie, chyba Live, Roma, Juve...dużo wczesniej.
Myslicie ze przyjdzie Naggelsman do Leo i co? kaze mu zap...alac? Że Klopp go zmusi?
Nie róbmy z siebie drugiej Legii. Druzyne z takich gruzów buduje sie latami a nie zmieniając trenera.
Typowa polska mentalnosć, dasz palec to beda chcieli całą reke.
Koeaman dał nam nadzieje i światełko w tunelu że mozną cos wyciagnać z tej druzyny zeby nie zapaść sie ponizej 4 miesjca w lidze, coś ugrać. Niestety budujemy od nowa, bedziemy zbierac oklep w LM poki nie bedziemy gotowi.
TO NIE TA SAMA BARCA!! mimo ze z LEo, Pique i Busim. To nowa druzyna ktora nawet nie stała kolo Dream Teamu ani druzyny Pepa.
To też nie FIFA! Leo 10 lat temu i ten to inna osoba. Pique tez, ilosc wpier...oli europejskich odbiła sie na kazdym z nich. Sa mentalnie słabsi. Nie patrzcie na nich 1:1.
Trzeba dać wszystkim czas a zwlaszcza sobie :)
VEB
0
To co zawodnicy robia do 18ki na treningach? tylko podaja? zabrania im sie strzelac?
Pedri nigdy nie strzelal? czego on ma sie nauczyc w przyszlosci? Celowac w prostokąt? Moze w realu gnojno ale w BArcelonie to ja bym oczekiwał ze juz to umie
0
Przydałoby sie w regulaminie określić od ktorego wieku można oceniać negatywnie "młodych"
Mnie sie wydaje ze skoro ktos trafia do BArcy i do pierwszego składu to mam prawo go oceniać jak innych, rozliczać z tego co wymnagane jest na jego pozycji.
A nie bo ma 18 lat to oczekujemy podawania do najblizszego, zero kreacji, kluczowych podań, ofensywnych wejsc. Na bezpiecznego.
0
W 433 jak sie Leo nie chce to jest chociaz 2jka ataku a w 352 jak sie mu nie chce to zostaje albo sam Grizz albo sam Demebele a w przyszlosci inna 9ka. Jesli nasi wahadlowi to sa chlopcy od podawania do tylu to tym ustawieniem nie zwojujemy nic.
Zawsze zawsze zawsze bedziemy uzaleznieni od tego czy Leo sie chce
0
Araujo do zmylki stanal przy pilce do wolnego xD Oblak nie wiedzial co sie stanie
0
@seeba teraz gol ciebie pozniej xD
0
No tego potrzeba bylo, nie pierd...lenia sie
2
wchodzi SRoberto i pokazuje FDJ gdzie ma podawac, qwa ty sie powinienes uczyc od niego
0
co miala dac Moribie ta glowka w strone Oblaka?
1
@theszymox ja nie wiem czy na naszych skautach robi wrazenie jak zawodnik robi kółeczka i podaje do tylu?
Przeciez takich mamy na peczki. Nam potrzebni sa gracze ktorzy sa w stanie isc do przodu, kiwnac, strzelic a nie tylko klepac
0
@JaCules1211 ale nie ma juz Minguezy wiec i zadnego PO. Zejsc musialby Lenglet
0
w tym ustawieniu nie ma jak presowac, Dest i Alba za nisko są i Grizz biega sam jak debil za 4 obroncami i pomocnikiem.
3
@JaCules1211 bo srednio jest czym zareagowac :/
1
Messi jak zobaczył nową umowe o polowe nizsza to stwierdzil
"to ja tu zap...lam 90 min co tydzien a oni mi polowe?"
To teraz bedzie jeszcze strzelal o polowe mniej
1
Carrasco nas robi jak amatorów. Takiego skrzydłowego potrzeba, nie kopie sie po czole, pewny siebie, wiec co chce zrobic a i strzelić potrafi.
1
Szkoda ze my kupujemy graczy do pomocy wogole nie ofensywnych. KAzdy pomocnik poza FDJ obsrany za 20 metrem. Nikt z nich nie umie strzelać z dystansu.
Samych podawaczy mamy w skladzie.
Nic dziwnego ze u nas wystarczy presowac Grizza i LEo. I tak poza nimi nikt ni jest grozny.
0
To jest ten mecz w ktorym tylko Messio moze to zrobic.
Nikt absolutnie ma umiejetnosci zeby tu strzelic.
Ale Messiemu mu sie zachciec
0
Ale juz tez zalosne symulki Suareza sie spoko oglada po drugiej stronie :)
7
Gramy na 2 napastnikow a Messi stoi, w 85tej nagle bedziemy gonic wynik jak nam sie przypomni po co jestesmy na boisku
2
@Kamilb1988 Poki co nikt sie nie spina zeby wygrac
3
@drifboy25 Jemu pewnie jest jeszcze dziwniej :(
1
Kurde dziwne jakby chcieli sprowadzic kogos slabego technicznie i fizycznie. Jeden Andre Gomes juz nie wypalil.
11
puigów jak mrówków. coraz bardziej mam wrazenie ze Riqui jest tu za nazwisko a nie talent xD
1
Napewno nie Chelsea, oni zbudowali mloda druzyne, nie beda dziadków teraz sprowadzac. Inter jak najbardziej ale oni wogole nie placa za transfery, Realowi za Archafa jeszcze wisza. Pewnie wypozyczenie albo niech im na raty rozloża. Cokolwiek byle pojechal. W sumie to my na nim zarobilismy wiec moglby isc za paczke fajek.
1
Ja mysle ze skoro Ney tak szybko chcial stamtad uciekac to juz Leo doradzil zeby tam nie przechodzil. Zlota klatka zamknieta na 3 spusty