catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PepGuardiola1971 Ma to drugie dno, pozwolisz odejsc najlepszemu pracownikowi to bedziesz mial pod gorke osiagnac najlepsze wyniki. Z drugiej skoro z nim nie szlo to moze czas cos zmienic. Jak chodzi o pieniadze to nic nie jest takie klarowne i proste :)
23
Brakuje mi informacji ale i tak po tobie pojade.. omg jak dziecko z LaRambli.
0
@misiek4st ze skladaniem na Neya to chyba plota byla i to chodzilo o Piqacza i Leo :) Oni podpisują bo trzeba dzialac noi na pewno z nadzieja na wypchniecie szrotu lub obnizenie kontraktow. Mimo wszystko nie stac nas by bylo na Leo bo jak juz wiemy nie moga obnizyc nikomu zarobkow wiecej niz 50%.
Robili co mogli ale trzeba bylo powiedziec dosc i pozwolic Leo znalezc cos innego zeby go nie zostawić w ostatni dzien okienka.
0
@misiek4st chyba jest problem taki nadal ze my nie mozemy ich zarejestrować mimo ze są podpisani. tzn mozemy ale wtedy musimy np szamana i coutinho nierejestrowac.
1
20 LAT!!!
Dziś mija moje 20 lat kibicowania Barcelonie.
Od meczu w Krakowie z Wisła 08.08.2001 do dziś do dnia kiedy odszedł Messi mineło równo 20 lat.
Obym za kolejne 20 mógł świętować a nie smucić się.
0
O wlasnie sie zorientowalem ze dzis mija 20 lat odkad kibicuje. Od meczu z Wisla 3-4 w 2001.
Pozdro:)
3
To jak bedzie teraz z ocenianiem Koemana po drugim sezonie? Strata Neya to nic w porownaniu ze strata Leo
41
Myslalem ze w pewnym momencie konczy sie pogoń za kasą a chodzi o honor i coś więcej. Jednak nie..kasa musi sie zgadzać
5
@Blackwidow_KG A co to za roznia ktora nogą kopie? Zreszta powinien potrafić obiema. Jedną to Paweł Golański i Jordi Alba tylko potrafi..
1
Trudne sprawy...
Niektore nasze baleriny moze by sie tam bardziej nadawały..brzmi jak mega męski sport
2
Pjanic to bardziej wyglada jak Lechenda...
9
Wystawić w pełni oficjalnie na liste transferową
4
To nastepnym razem jak jakis gówniarz kopnie prosto piłke trzeba sobie darować : ale kot, bedziesz crackiem!, powinien grac wiecej... to samo w gazetach.
Wychodzi na to ze jednak takie rzeczy docieraja i do pilkarza a tymbardziej do agenta wiec proboja na hypie zarobic..
3
Leo na lotnisku: "Siema biedaki"..
0
@juliacicha aa dzięki, wyjaśnione. Ale z drugiej strony my podatek od czegoś co komuś daliśmy? Podatki nie powinny być od tego co się dostaje? xD
18
Zaplacic podatek od pieniedzy ktorych nie dostała?
To polski sąd rozstrzygał? Czy w polskim US to sie rozgrywało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czyli jak kiedys bedziem mieli jeszcze wieksza legende to bedzie ona miala nr 34 albo 99?
Juz nigdy nikt nie bedzie nasza 10ką?
Bez sensu.
2
Oby ci jaj nie zbraklo jak staniesz na boisku z Messim... nie jeden wymiekl i zapomnial zer potrafi cos wiecej niz podac do Leo.
1
Typ od wyborus stojow jest chyba daltonista. Obie ekipy taki jaskrawe stroje
2
reddit.soccerstreamlinks.com/detail-match/9652378#
1
@krzyrzak69 Własnie TonyStark piłkarskiego swiata by sie przydał
0
@pluszek Na ten moment moga. Nasz limi placowy siega 110% wliczajac Messiego. bez niego wszystko smiga :)
2
@Ying nie widze związku...
3
@JohnnyBarca 30 jak na goscia ktory wykonuje dosłownie wszystko i wszyscy mu podaja zeby sobie postrzelał to nie tak duzo.
Nie mowie ze ktos ma go zastapic ale fajnie jakby od strzelania bylo wiecej ludzi.
10 goli na glowe na wymieniona przeze mnie 3jke plus bramki Grizza i sie wyrownuje. A przynajmniej cala 11 bedzie pracowac na boisku.
4
Ja bym sie wcale nie zdziwil jak na M10 nas stac nie bedzie i to Grizz nas pociagnie bez presji robienia statystyk Messiemu. Jak sie bramki MEssiego (ktorych ostatnbio wcale tak duzo nie strzelil) rozloza na Aguero i Depaya i Fatiego to wtedy duzy plus za to ze bedziemy biegac w 11 bez pana człapiącego.
Ja szanuje GRizza za to jak pracuje mimo ze go wszyscy wygwizduja i chca sie pozbyc. Profesjonalizm to sie nazywa.
A to ze robil jakies filmy...pff gorsze rzeczy robia pilkarze jak chca odejsc
25
Przeciez do niedawna Lenglet zarabiał 2.4 zanim dostał podwyzke. Za co tego typ co raz w poprzeczke trafil dostał 3mln?
0
@Gacek5 ech no to zostaje reddit :(
0
Mecz mozna obejrzec na YT
3
@Bobo25 Z takim xD
Ter Steigen, Emerson, Garcia, Araujo, Alba, De Jong, Pedri, Busquets, Depay, Aguero, Messi