catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wlasnie bronienie prawej strony, srodka czy lewej, to nie jest zadanie 1 zawodnika. Broni sie z asekuracją, ze wsparcie srodkowego lewego pomocnika. Przy takim dnie taktycznym DAni Alves by sobie nie poradzil
0
@Bagsik88 To oznacza co ludzie mysla i czego sie oczekuje a nie co robi Koeman
0
@Bagsik88 ja mowie ze nie mozna od tak stawiac na mlodych a ty ze on nie stawia na mlodych. czego nie rozumiesz tutaj?
0
@Bagsik88 no dlatego jak nic nie zrozumiales to nie powinienes sie wypowiadac
2
Zycie to nie FIFA
Staram się zrozumieć ludzi którzy notorycznie krytykują Koemana za brak wyników. Naprawdę nie rozumiem jakie trzeba mieć pojęcie o piłce albo klapki na oczach żeby nie widzieć z czego lepi trener. Jak mentalnie rozbici są ci zawodnicy.
Oczekuje się od niego wyników przy stawianiu na samych młodych graczy.
Ludzie myślą ze jak wystawimy Moribe czy Konrada którzy ledwo sobie radzą na poziomie 3 ligi, to nagle będziemy wygrywać. Z nimi, z Fatim i Pedrim możemy co najwyżej pocisnąć Villarreal i to jeszcze z trudem. To nie są gracze o potencjale Messiego czy umiejętnościach Mbappe żeby w tym wieku jak im damy szanse w 4 meczach pod rząd zaczną nam wygrywać mecze.
Grali młodzi to musiał wchodzi Busquets, Messi, Alba bo poprostu nie ogarniali. Nawet reszta starszych graczy jak Dembele czy Grizz widzą gdzie są, jaka jest sytuacja mentalna.
To nie FIFA ze zawodnik gra tyle ile w statach.
Zastanówcie sie czego oczekujecie po Koemanie, że bedzie ślepo stawial na nic nie dajacych mlodych i w kwietniu martwił sie czy utrzyma sie w lidze?
Trzeba znaleźć BALANS miedzy rewolucją a stabilnością jakakolwiek ona by nie była.
Powtórze też to co inni mówili. Tu żaden trener by nie poradził. Nie zmieni sie nawyków zawodników ktorzy tyle lat robili co chcieli. To nie Adurizy czy Tottie że sie dostosowywać dla dobra zespołu, "święte krowy" mają swój mental.
A z młodzika nie zrobisz gwiazdy w miesiąc tylko dlatego że nazywasz sie Guardiola czy Klopp. Oni potrzebują czasu i doświadczenia ktorego nie da mu trener. Tylko boisko.
Nie wychwalam Koemana, ale szanuje za to czego się podjął. On też kocha ten klub i mógłby stawiać na młodych jak wszyscy chcą ale on nie chce widzieć tego klubu na 10-15 miejscu w lidze. Nikt nie mówił że jest geniuszem piłki, on się tego podjął bo nikt inny by nie chciał.
Jak cwaniak Xavi ktory czego az bedzie kasa i posprzątane. Sory jestli urazilem jakiegos wielbiciela Xavie. Uwielbiam go ale moim zdaniem tutaj cwaniakuje.
2
Wy myslicie ze to tak czarno biało wyglada. Ze ma stawiac na mlodych wszystkich albo ma rewolucje robic albo ma ustawienia ciagle zmieniac jak nie pasuje.
Barcelona musi tez zdobywac punkty, co spowalania nieco wprowadzania Konradów, Moribów i innych ktorzy nie daja jakosci takiej jak wymagana. Ogrywaja sie wtedy kiedy mozna a kiedy jest ryzyko utraty pkt to nie. Nie wszystkie decyzje Koeamana sa dobre ale on nie moze stawaic na 11 gówniarzy i byc 18ty w lidze
0
@SzahMatt Ale to on mial odbudowac Barce w 2 mies zebys ty sie cieszyl znowu z lania kazdego po 5-0? Niby jak? Jak mial to zrobic ktokolwiek w obecnej sytuacji?
30
Taka jest prawda, my nie jestesmy teraz druzyna do tytułów, my sie moze sprawdzic z takim PSG gdzie jestesmy.
Nasi mlodzi zawodnicy musza sie zgrac, nie wprowadzalismy ich stopniowo wczesniej tylko przyszli wszyscy naraz.
To nie jest kwestia 2-3 lat. Musimy odbudować trzon druzyny w postaci wychowankow bo z samych kupionych najemników druzyny nie zbudujemy.
Nikogo nie powinno sie teraz rozliczac a napewno nie trenera bo przegral wazne mecze albo nie wygrał tytułów, nie taki jest cel na najblizsze lata. Tytuły beda miłym dodatkiem.
5
Ogolnie w nastepnych 3---4 kolejkach jesli bysmy nie przegrali z Sevilla a Atleti zgubi punkty na wyjezdzie z Villarrealem i u siebie jak zwykle z Realem to jestesmy znowu w grze. Majac mecz u siebie z nimi dodatkowo.
0
I taki Haaland i Mbappe maja isc do Realu potencjonalnie. xD
6
Jakie tu wszystko mądre. Niech przyjdzie Xavi jak bedzie kasa i lepsza sytuacja.
Jak bedzie kasa i lepsza sytuacja to i Koeman sobie poradzi xD
1
cffaniak taki xD
1
@equwesta To dobra rzecz. Transfery sa potrzebne ale trzon druzyny musi miec serce dla klubu, to musza byc wychowankowie. Ktos kto sie utozsamia z klubem i szanuje go. Jak Pique, Messi, Busi, ludzie stąd. Reszte mozna dokupic
0
@grabor8 Alba bez MEssiego jest przecietniakiem niestety
1
@zombie no niby sporo ale on tam byl jednym z tych mega przeplaconych. ok nietrafiony przyklad. To moze Andre Gomes? :D
1
Ta cala nasza rewolucja nie moze trwac za dlugo bo skonczymy jak Milan. Jesli po takich porazkach legenda BArcy updanie zbyt nisko to zaden dobry zawodnik nie bedzie chcial przyjsc, znowu bedziemy kupowac Saviolów, Chygrynskich itp. Poki co przyciaga ich Messi ale po Messim musimy cos soba prezentowac zeby ktokolwiek chcial tu przyjsc
1
Klub nie jest w trakcie budowy poki opiera sie na Pique Albie Messim i Busquetsie.
0
@zibiku Wiekszosc przeciwnikow w LaLiga z LasPalmas albo Granady. Wczorja odbijałsie od obrony PSG tak samo jak inni
0
@zibiku tak bo wystarczy 5 mies na silce i 40kg Pedri nie odbije sie od 90kg van Dijka. na fizyke sie nie chodzilo
4
@HarveySpecter top bylo kiedys czlowieku. Pilka byla inna.
1
My powinnismy rewolucje robic od nie grania wogole Lengletem ani Busquetsem, Alba ani nawet Messim. Inaczej utrzymujemy ten stan bo ci zawodnicy nic innego nie potrafia grac. Trudno trzeba pooprzegrywac ale grac juz przyszloscia nie trzymac sie dawnych gwiazd. deJong powinien grac pierwsze skrzypce w srodku z Puigiem i Pedrim. Araujo Dest nawet Mingueza, niech sie ucza grac ze soba. Niech wypracowują zgranie i automatyzmy.
10
My se mozemy kupowac chuchra pokroju Pedriego, Alby, Dembele, miec Fatiego i Puiga, kazdy nasz zawodnik to 20-30 kg mniej niz przeciwnik. Przegrywamy mecze fizycznie. Mozemy sobie tańcować z piłką robic kółeczka a jak dobiegamy do pola karnego to nas taranują. Kazdy pojedynek fizyczny przegrywalismy. Tylko Geri i De Jong nie odstawali az tak.
Pedri to jest dobry na Alaves a nie na LM. Duzo wagonów kaszy musza zjesc nasze dzieciaki zeby sie liczyć w aktualnym futbolu.
1
co wogole ter stegen gra. On umie wyjsc z tej bramki?
1
ktos ma wrazenie ze PSG sie nie spina bo wiedza ze tak czy tak wygraja, grajac na pol gwizdka?
0
qwa De jong ma pilke i wszyscy stoja
7
Jakby byl Ney i di Maria to bysmy tu tylko pilki nosili na srodek
0
Pique dzieki CI za to ze sie wykurowałes na ten mecz. Co by to bylo
0
Cieszcie sie ze nie ma Minguezy jeszcze
5
On sie o walsne nogi potknal?
0
@mildan1704 no nie moga bo wystareczy sie pomylic i 2 podania i sa z kontra w przewadze.