8

Takze tyle by bylo na temat Puiga i dlaczego nie grał. Jest tu od małego i nic, przychodzi Pedri i jakos potrafi grac. Na potencjalnym potencjale swiata nie zwojujesz.

1

No ale ta piła mu zeszła 2m albo wiecej nad bramkę, jak zwykle. Tylko rykoszet uratował to :( Ale dtrzałów i odwagi ci potrzeba , oby tak dalej.

0

TRINCAO - ja bym się tak nie jarał golem, fakt chłop gra coraz lepiej ale każdy chyba dobrze widział ze on znowu strzelił 2m nad bramka i tylko ręka Mandi sprawiła że piłka zmieściła się w bramce ?
Mimo to brawo ze reakcje i odbiór.
Vamos Barca

6

jakies Fatium nad nim wisi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@NGTRX Tendencja jest taka zeby znaleźć kozła ofiarnego. Mimo że zrobił szopke wokół transferu to ja go szanuje ze to ze proboje to odpracować na boisku. Walczy, pracuje, niektórzy mogliby sie od niego uczyć zaangażowania. W takim rozbitym zespole, ktory zatracil styl i cel nie jest latwo sie odnaleźć i blyszczec.

2

Wole Bilbao. w finale strzela nam jakiegos farta i beda nas ciagnac za koszulki, kopac pchac a sedzia i tak kartek nie da. W dwumeczu jednak jest grozba wyeliminowania sie z finalu wiec moze byc latwiej.

0

Moze to on to zrobic w kazdym sezonie :)

12

W sumie to PSG moze nam przysluge zrobic skreslajac sie z listy potencjalnych nabywców takimi zagraniami xD

2

@Kvzik47 Szybko nie, on sie uczyl zanim tu przyszedl :)

3

@Bisz jakby to tak dzialalo to ja bym chciał Puyola na ławce trenerskiej :)

1

Halo Halo Griezmann mial 2 asysty. A na stronie ocen deJong nie strzelil z karnego, Alba zreszta tez nie.

0

2-2 ale jajajaja

0

I teraz co lepsze Trincało czy Brajtłajt? zmiana 1 do 1 czy gorsza

1

nie mamy 9tki a do tego Messi biega miedzy Umtitim i Busquetsem. No przepis na sukces

1

De Jong sie z alba na mózgi pozamieniał? niech gra a nie dyskutuje

0

No Umtiti sie zachowal cudownie, gdzie on sie obracał to ja nie wiem. W 2 gole zamieszany

0

Messi ty brutalu

6

@konrad23 Wydaje mi sie ze dlatego ze Koeman postawil na ter Stegena.

1

@fifek ja to przekalkulowalem i kupielm tylko proBarcelonskie Eleven i dobry internet zeby ogladac na streamach xD kpina zeby musiec wydac 300zł zeby miec dostep normalnie do sportu

2

Sergio Agüero Argentyńczyk hehehe lepiej Argentyńczyk Sergio Agüero

5

jak wam brakuje developera zeby wam ten polowki wyswietlac tez tutaj na stronie to dajcie znac pomog. Naprawde w czym jest ta trudnosc ze na jednej stronie je pokazujecie a na drugiej nie :/

1

No ogolnie umowa to umowa ale premia za lojalnosc gdy on odejdzie z klubu brzmi dziwnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To my wkoncu potrzebujemy wzmocnien na srodek obrony czy na boki?

0

Sergiej Robertov sie rozgrzewa :)

1

Podrazniona BArcelona potrafi. z Araujo i Umtitim na to coraz slabsze PSG...kto wie

2

Ale przydaloby sie pojsc po druga bo wiadomo jak to jest z nami jak na 1-0 gramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?