0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

de szempions i jazda

0

Pikacz moglby po rogu strzelic. Z nim i Araujo moze byc dobrze w stalych fragmentach

0

@dunkelritter69 Pol roku temu byl sierpień xD

6

@debu1989 Pique doswiadczeniem zjada pracowitosc Minguezy i parodie Umtitiego na sniadanie.

1

@Maker0 Dokladnie Lenglet przy Pique jest jak Varane przy Ramosie. Zupelnie inny zawodnik. Vamos!

0

@Niepokorny_jesiotr ja po meczu pobieglem rysowac herb Barcy i powiesilem na scianie nad łóżkiem xD. Oczarowany byłem, pamietam jak dzis, Kluivert, Rivaldo, Overmars, ech

0

Z nimi to chyba ostrzejsza walka niz z Realem ostatnio
Vamos Barca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

W tym roku stuknie mi 20 lat jak kibicuje. dokladnie 08.08.2001 mecz wisła kraków - barca 3-4.
Niech ten rok bedzie piekny na moja rocznice a zacznie sie dzis :)

0

FCB 1-2 PSG Vamos

4

wypychac go od bramki i odcinac od podan, de Jonga jako plaster niech ma jesli tylko pokaze sie w srodku pola.

0

Wiadomo ze nas PSG zleje na wyjezdzie i ze na 95% odpadniemy. Ale to jest meczy dobry zeby sie sprawdzic po tym 0-3 z Juve.
Celem na ten dwumecz powiedzialbym jest - wygranie u siebie.

14

A nie mozna wstawic czegos na przekór np : BArca nigdy nie awanasowała do ćwierćfinału LM z Koemanem na ławce trenerskiej. A Barca - hold my Estrella.

1

Ja sie zawsze jarałem Marc'em Valiente. W FMie chodzil jak złoto.

0

Wogoleto przy pierwszej bramce Moriba podawal do Messiego a Trincao sie wpierniczyl mu :D

0

Po tym jak ostatnio Osa wykonywal wrzutki to nie dziwota. Messi nie lepszy

6

Puyol to powinien byc w druzynie tylko jako kapitan, nie musi nawet grac.

0

Zauwazyl ktos ze Ter Stegen nie nurkuje wogole po pilke pod nogi napastnika? On zawsze staje. Az sie prosilo o wjechanie w Rakiticia a on stanal dajac mu mozliwosc zastanowienia sie. POzostali z Sevilli byli pokryci, Marc powinien atakowac i naciskac Ivana.
Umtiti katastrofa, ograny przez stopera i tak jego super pułapka offsideowa.

3

Bedzie malutki wstep do PSG. Zobaczymy. Oczekuje tylko walki i pracy na boisku.

6

Wlasnie pierwszy gol. Nalezy zaczac od tego ze najpierw FdJ ratował pozycje Busquetsa ktory powinien wracac za Fekirem a dopiero potem Busi wypelnial luke po FdJ.

0

Wolverine czy co

2

@Bogan Godzine temu bylo to samo od pani Julii tylko inaczej sformuowane :)

0

@martin3131 Od reki obroncy

0

Nie rozumiem pretensji do FdJ. Krył Fekira przed polem karnym, Busi byl przy Rodriguezie. Przeciez nie mgli sie podwajac bo Fekir bylby sam.
To sie nazywa przekazanie zawodnika.

0

@Greenalley Jak osiagnie poziom Pedro to bedzie kozak, zycze mu tego. Mowie tylko ze mu zeszła :) Poprostu zeby nie pompowac balonika ze zaraz nam mecze powygrywa golami z 20metrów.

8

Takze tyle by bylo na temat Puiga i dlaczego nie grał. Jest tu od małego i nic, przychodzi Pedri i jakos potrafi grac. Na potencjalnym potencjale swiata nie zwojujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?