catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
de szempions i jazda
0
Pikacz moglby po rogu strzelic. Z nim i Araujo moze byc dobrze w stalych fragmentach
0
https://reddi.soccerstreams.net/event/barcelona-paris-saint-germain-live-stream/588794
0
@dunkelritter69 Pol roku temu byl sierpień xD
6
@debu1989 Pique doswiadczeniem zjada pracowitosc Minguezy i parodie Umtitiego na sniadanie.
1
@Maker0 Dokladnie Lenglet przy Pique jest jak Varane przy Ramosie. Zupelnie inny zawodnik. Vamos!
0
@Niepokorny_jesiotr ja po meczu pobieglem rysowac herb Barcy i powiesilem na scianie nad łóżkiem xD. Oczarowany byłem, pamietam jak dzis, Kluivert, Rivaldo, Overmars, ech
0
Z nimi to chyba ostrzejsza walka niz z Realem ostatnio
Vamos Barca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
W tym roku stuknie mi 20 lat jak kibicuje. dokladnie 08.08.2001 mecz wisła kraków - barca 3-4.
Niech ten rok bedzie piekny na moja rocznice a zacznie sie dzis :)
0
FCB 1-2 PSG Vamos
4
wypychac go od bramki i odcinac od podan, de Jonga jako plaster niech ma jesli tylko pokaze sie w srodku pola.
0
Wiadomo ze nas PSG zleje na wyjezdzie i ze na 95% odpadniemy. Ale to jest meczy dobry zeby sie sprawdzic po tym 0-3 z Juve.
Celem na ten dwumecz powiedzialbym jest - wygranie u siebie.
14
A nie mozna wstawic czegos na przekór np : BArca nigdy nie awanasowała do ćwierćfinału LM z Koemanem na ławce trenerskiej. A Barca - hold my Estrella.
1
Ja sie zawsze jarałem Marc'em Valiente. W FMie chodzil jak złoto.
0
Wogoleto przy pierwszej bramce Moriba podawal do Messiego a Trincao sie wpierniczyl mu :D
0
Po tym jak ostatnio Osa wykonywal wrzutki to nie dziwota. Messi nie lepszy
6
Puyol to powinien byc w druzynie tylko jako kapitan, nie musi nawet grac.
0
Zauwazyl ktos ze Ter Stegen nie nurkuje wogole po pilke pod nogi napastnika? On zawsze staje. Az sie prosilo o wjechanie w Rakiticia a on stanal dajac mu mozliwosc zastanowienia sie. POzostali z Sevilli byli pokryci, Marc powinien atakowac i naciskac Ivana.
Umtiti katastrofa, ograny przez stopera i tak jego super pułapka offsideowa.
0
Mecz jest w TV i online
https://sport.tvp.pl/52196794/sevilla-fc-barcelona-puchar-krola-transmisja-meczu-na-zywo-tv-i-online-live-stream-gdzie-ogladac-1002
1
@Niemczyk https://sport.tvp.pl/52196794/sevilla-fc-barcelona-puchar-krola-transmisja-meczu-na-zywo-tv-i-online-live-stream-gdzie-ogladac-1002
3
Bedzie malutki wstep do PSG. Zobaczymy. Oczekuje tylko walki i pracy na boisku.
6
Wlasnie pierwszy gol. Nalezy zaczac od tego ze najpierw FdJ ratował pozycje Busquetsa ktory powinien wracac za Fekirem a dopiero potem Busi wypelnial luke po FdJ.
0
Wolverine czy co
2
@Bogan Godzine temu bylo to samo od pani Julii tylko inaczej sformuowane :)
0
@martin3131 Od reki obroncy
0
Nie rozumiem pretensji do FdJ. Krył Fekira przed polem karnym, Busi byl przy Rodriguezie. Przeciez nie mgli sie podwajac bo Fekir bylby sam.
To sie nazywa przekazanie zawodnika.
0
@Greenalley Jak osiagnie poziom Pedro to bedzie kozak, zycze mu tego. Mowie tylko ze mu zeszła :) Poprostu zeby nie pompowac balonika ze zaraz nam mecze powygrywa golami z 20metrów.
8
Takze tyle by bylo na temat Puiga i dlaczego nie grał. Jest tu od małego i nic, przychodzi Pedri i jakos potrafi grac. Na potencjalnym potencjale swiata nie zwojujesz.