blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tytan999 Borek komentował mecz Lipsk - Atalanta.
0
No to się zaczyna...
0
No tutaj świetna interwencja Trappa, bo strzał Ferrana był naprawdę dobry.
0
@ViScAAA Dodatkowy plus jest taki, że transmisje live mogą być odtwarzane na 2 urządzeniach jednocześnie, więc możesz się z kimś złożyć na pakiet.
0
@ToreTToOO Nie wiem czy Lenglet będzie chciał pójść do Celty. Gdybym ja miał wybierać to zaoferowałbym kogoś z tych piłkarzy: Mingueza, Puig, Braithwaite.
1
@kinioo "data publikacji 14ty Marzec...myślisz, że Szawi subskrybuje Tomka kanał? ;)" - Niczego nie można wykluczać :D No grajek fajny, umie w drybling. Pytanie ile by Celta za niego chciała? Jakby się udało włączyć w tę transakcję np Minguezę, to byłoby super.
1
@pacior95 Też warte odnotowania :D
2
23
Pique dobry trade :D 1 żółta za 2 żółte dla graczy Sevilli :D
0
Ależ on to wykończył
0
Ale Pedri zagrał piłeczkę.
3
Mam nadzieję, że Rakieta zostanie fajnie przywitany na Camp Nou.
0
@catalanian09 Ciekawa opcja, ale ja sam nie gram zarówno Barcy jak i Polskiej repki :D
2
@tbas Acuna, Delaney, Papu Gomez i z mniej grających, Suso.
5
I s******lił mi kupon.
0
@Jorginho Ponoć Juve jest Tobą zainteresowane. Przekaż agentowi.
9
@Ptasior I jego Barca też jest debeściak.
0
Co tu się dzieje.
0
Ferran, wybaczam Ci poprzednią sytuację.
0
I ewentualny półfinał z WHU/Lyonem.
1
@Gandalf55 Dodatkowo Lipsk miał teraz przerwę ze względu na wykluczenie Spartaka, więc na papierze są bardziej wypoczęci niż reszta ekip.
1
Wyczuwam kogoś z tej trójki: Atalanta/Braga/Eintracht.
1
@antymadrista1 Losowanie o 13:30 na Viaplay z tego co widzę w ich harmonogramie.
7
@Pako96 Szkoda, że nie wykorzystał okazji, ale zgodzę się z tym, że zmiana na plus.
2
Nie wiem jak Wam, ale mi osobiście podoba mi się dzisiaj gra Desta.
Edit: podobała, bo niestety zszedł.
1
W końcu... Najlepiej dołożyć jeszcze jeszcze 1-2 gole i mieć spokój. Teraz Galata musi się bardziej otworzyć.
0
@Persyfl Jakbym ja miał obstawiać to dobra organizacja gry Galaty, natychmiastowy doskok + ten fantastyczny doping, który może im tylko pomóc.
1
@Persyfl No ja jakbym się bawił w Xaviego to Luuka bym wpuścił +/- w 70 min, może siądzie mu jakaś fajna główka.
0
@Borys8111 Racja, tyle, że Eric bywa elektryczny i w jego przypadku czerwo jest znacznie bardziej możliwe niż w przypadku Busquetsa.
1
@Persyfl Nie ma za bardzo wyboru. Adama dzisiaj gra słabo. Już Dest fajniej się prezentuje na skrzydle. Chyba, że Ferran na prawą stronę, Depay na lewą i może spróbować z Luukiem?