2

0

@waletpl W zasadzie, to Trincao został wypożyczony za 3 mln, z obowiązkiem wykupu za 7 mln, jeśli Sporting się utrzyma w lidze (banalny zapis, ale już spełniony).

6

@pacior95 Jak dobrze pamiętam, to przeważnie pojawiała się informacja z opcją wykupu Desta.

0

@sebkoz6 Mała poprawka, Real grał we wtorek.

1

@Rafi211 Niestety w punkt. Jak, grzecznie mówiąc, nie przepadam za Realem, tak cholernie zazdroszczę im tego mentalu w LM...

2

Xavi chyba chce, żeby Man Utd strzelił trzeciego gola...

1

Teraz zobaczymy, czy Barca pokaże charakter, czy będzie wyczekiwanie na trzeciego gonga.

0

I mecz zaczyna się od nowa. Szkoda, wielka szkoda...

1

@Zagorzały Fan F.C.B Obstawiam, że tutaj głównie mogło chodzić o Busquetsa, oraz o to, że lepiej w tym sezonie idzie mu w formacji z 4 pomocnikami.

0

Tym razem skład bez zaskoczenia. Szykuje się ultra ciężki mecz. Mam nadzieję, że Barca da radę.

0

@JarekS W sumie 3-2-4-1 nie byłoby głupie. Widziałem mecz Man City z Nottingham Forest i Bernardo często grywał jako lewy obrońca. Może Raphinha jako taki Bernardo w tym ustawieniu mógłby zaskoczyć Man Utd?

0

@JarekS Hmm, ciekawy patent z Raphinhą jako ofensywny pomocnik. Czyli wtedy mówilibyśmy o formacji 4-2-3-1, z Raphinhą jako 10?

2

@JarekS Czyli wychodzi na to, że Barca ma trzech prawoskrzydłowych (Dembele, Raphinha, Ferran), oraz jednego lewoskrzydłowego (Fati).

1

Niestety, ale Ansu do zmiany.

2

Co Ferran zagrał. Bardzo ładna akcja z jego strony.

0

@Kazragore Tutaj ładniej wygląda. https://prnt.sc/6AmM8BubptDx

0

Przy braku Pedriego, Gaviego i pewnie Busquetsa, co sądzicie o takim składzie? Formacja 4-2-3-1? Ewentualnie dać Albę na LO, a Balde przesunąć na skrzydło za Fatiego.

----------------------MATS----------------------
Kounde---Araujo---Christensen---Balde
--------Kessie--------------------de Jong--------
Raphinha-------Torres-------Fati
----------------------Lewy----------------------

7

Fajny mecz dla postronnego widza. Szkoda, że Xavi przeszarżował z obroną, bo nie wiem jak Wy, ale po wejsciu Balde i Christensena, wyglądało to pewniej (chyba, że ja mam jakieś zwidy). Kounde elektryczny, cieszą kolejne liczby Raphinhi.

0

@fryc_86 @Gandalf55 Racja, coś mi się ubzdurało, że w 23 min dostał, ale odbił sobie w 73 min, więc tak jakby przewidziałem przyszłość :D

15

Szczerze? Rozumiem rozgoryczenie Raphinhi.

1

@ViScAAA Akurat na pierwszy rzut oka to wyglądało jak gol Lewego, więc tutaj bym się o to nie przyczepił.

0

Oj proszą się o stratę gola. Man Utd napiera mocno od pewnego czasu.

0

@fryc_86 U mnie jest ok. Na te błędy pomaga odświeżenie streama.

0

No to Gavi sobie odpocznie w rewanżu.

1

@KaroLOCO Jeszcze bym zrozumiał, gdyby Christensen miał uraz/kontuzję, ale ponoć wszystko z nim jest dobrze.

0

@Lukas82 Według bliskich Andreasa Christensena nie ma on żadnych problemów zdrowotnych. Wygląda na to, że posadzenie Duńczyka na ławce to decyzja trenera. [@tjuanmarti] - wychodzi na to, że to decyzja Xaviego.

0

@Qaz123 Chyba studio przygotowali tylko pod mecz Lecha.

0

@catalanian09 Ale Antony nie gra.

15

Oby ten Alonso nie odbił się Xaviemu czkawką...

1

@Funak Zapis streamu chyba jest dostępny przez 48h po zakończonym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?