blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@The Game 10 Artykuł na jego temat: https://www.fcbarca.com/108614-jak-gra-vitor-roque.html
0
@waletpl W zasadzie, to Trincao został wypożyczony za 3 mln, z obowiązkiem wykupu za 7 mln, jeśli Sporting się utrzyma w lidze (banalny zapis, ale już spełniony).
6
@pacior95 Jak dobrze pamiętam, to przeważnie pojawiała się informacja z opcją wykupu Desta.
0
@sebkoz6 Mała poprawka, Real grał we wtorek.
1
@Rafi211 Niestety w punkt. Jak, grzecznie mówiąc, nie przepadam za Realem, tak cholernie zazdroszczę im tego mentalu w LM...
2
Xavi chyba chce, żeby Man Utd strzelił trzeciego gola...
1
Teraz zobaczymy, czy Barca pokaże charakter, czy będzie wyczekiwanie na trzeciego gonga.
0
I mecz zaczyna się od nowa. Szkoda, wielka szkoda...
1
@Zagorzały Fan F.C.B Obstawiam, że tutaj głównie mogło chodzić o Busquetsa, oraz o to, że lepiej w tym sezonie idzie mu w formacji z 4 pomocnikami.
0
Tym razem skład bez zaskoczenia. Szykuje się ultra ciężki mecz. Mam nadzieję, że Barca da radę.
0
@JarekS W sumie 3-2-4-1 nie byłoby głupie. Widziałem mecz Man City z Nottingham Forest i Bernardo często grywał jako lewy obrońca. Może Raphinha jako taki Bernardo w tym ustawieniu mógłby zaskoczyć Man Utd?
0
@JarekS Hmm, ciekawy patent z Raphinhą jako ofensywny pomocnik. Czyli wtedy mówilibyśmy o formacji 4-2-3-1, z Raphinhą jako 10?
2
@JarekS Czyli wychodzi na to, że Barca ma trzech prawoskrzydłowych (Dembele, Raphinha, Ferran), oraz jednego lewoskrzydłowego (Fati).
1
Niestety, ale Ansu do zmiany.
2
Co Ferran zagrał. Bardzo ładna akcja z jego strony.
0
@Kazragore Tutaj ładniej wygląda. https://prnt.sc/6AmM8BubptDx
0
Przy braku Pedriego, Gaviego i pewnie Busquetsa, co sądzicie o takim składzie? Formacja 4-2-3-1? Ewentualnie dać Albę na LO, a Balde przesunąć na skrzydło za Fatiego.
----------------------MATS----------------------
Kounde---Araujo---Christensen---Balde
--------Kessie--------------------de Jong--------
Raphinha-------Torres-------Fati
----------------------Lewy----------------------
7
Fajny mecz dla postronnego widza. Szkoda, że Xavi przeszarżował z obroną, bo nie wiem jak Wy, ale po wejsciu Balde i Christensena, wyglądało to pewniej (chyba, że ja mam jakieś zwidy). Kounde elektryczny, cieszą kolejne liczby Raphinhi.
0
@fryc_86 @Gandalf55 Racja, coś mi się ubzdurało, że w 23 min dostał, ale odbił sobie w 73 min, więc tak jakby przewidziałem przyszłość :D
15
Szczerze? Rozumiem rozgoryczenie Raphinhi.
1
@ViScAAA Akurat na pierwszy rzut oka to wyglądało jak gol Lewego, więc tutaj bym się o to nie przyczepił.
0
Oj proszą się o stratę gola. Man Utd napiera mocno od pewnego czasu.
0
@fryc_86 U mnie jest ok. Na te błędy pomaga odświeżenie streama.
0
No to Gavi sobie odpocznie w rewanżu.
1
@KaroLOCO Jeszcze bym zrozumiał, gdyby Christensen miał uraz/kontuzję, ale ponoć wszystko z nim jest dobrze.
0
@Lukas82 Według bliskich Andreasa Christensena nie ma on żadnych problemów zdrowotnych. Wygląda na to, że posadzenie Duńczyka na ławce to decyzja trenera. [@tjuanmarti] - wychodzi na to, że to decyzja Xaviego.
0
@Qaz123 Chyba studio przygotowali tylko pod mecz Lecha.
0
@catalanian09 Ale Antony nie gra.
15
Oby ten Alonso nie odbił się Xaviemu czkawką...
1
@Funak Zapis streamu chyba jest dostępny przez 48h po zakończonym meczu.