2

@Ksavix Obstawiam Balde.

0

@heniek1981 Prawdopodobnie będzie, tak jak mówisz, że Balde na prawą stronę.

0

Tylko kto miałby być tym prawym obrońcą? Już pomijam abstrakcyjne nazwiska jak TAA, James itd. Arnau Martinez? Malo Gusto? Pedro Porro? Czy może znowu ruszą po Foytha? Kogo byście chcieli/widzieli w składzie?

0

Podobnie mówił też Gerard Romero, więc jest/bylo coś na rzeczy:
"Barcelona w zimowym okienku transferowym chciała przeprowadzić trzy transfery do klubu: dwóch pomocników i prawy obrońca. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów będzie to trudne do sfinalizowania i potrzeba odejścia piłkarzy by móc liczyć na wzmocnienia. [@gerardromero] (1️⃣)"

6

Idealne podsumowanie występu Barcy.

0

@th@les Kupili go z akademii Chelsea za 200 tys. € w 2019. Potem grał w młodzikach Bayernu i teraz w dorosłym zespole.

0

0

Ibra jak Ibisz, on z czasem tylko młodnieje.

0

@Lukas82 Jeśli zagrają systemem 4-3-3, to wciąż Ferran, według mnie, powinien być starterem, no chyba, że Xavi wykorzysta znowu myk z fałszywym skrzydłowym jak dziś. Tak jak pisałem wyżej, to raczej moja luźna myśl z tym Ferranem :)

0

@Lukas82 Z Villarreal zagrał całkiem fajnie. Wiadomo, że grał wtedy na PS, a Bayern to przeciwnik z najwyższej półki, ale na ten moment Ferran, według mnie, powinien być starterem z Bayernem.

1

@xavi890 @LatajacyHolender Wiem, że mecz z Bayernem jest o pietruszkę. Po prostu doceniłbym Ferrana po fajnym meczu dzisiaj i dał mu szansę z Bayernem, zwłaszcza, że Fati dziś nie dał super zmiany, a Raphinha jest bez formy. Taka luźna myśl.

4

@Wilku151 Chyba jednak bardziej służy mu prawe skrzydło. W 2 połowie zeszłego sezonu też latał na PS i wykręcał asysty, aż miło.

4

Ansu dzisiaj strasznie zagubiony. Na Bayern typowałbym Ferrana na lewej i Dembele na prawej.

16

Brawo Ferran. Mam nadzieję, że się odbuduje.

2

Bellerin za Pedriego i Roberto do środka, lub Torre za Pedriego. Chłopak serio nie musi grać 90 min, zwłaszcza, że wynik jest korzystny.

1

@DickSet Chyba Gavi na skrzydle, tak jak grał parę razy w zeszłym sezonie.

1

Moja 11:

-- Ferran/Fati - Lewy - Dembele --

---------- Gavi --------- Kessie ----------
---------------- de Jong ----------------

Alba - Alonso - Kounde - Bellerin

----------------- MATS -----------------

4

Szczerze, wpuściłbym też Kessiego lub Torre zamiast Pedriego. Chłopak praktycznie gra wszystko.

4

@LatajacyHolender Pewnie będą takie głosy, ale nawet jeśli by mu nie poszło (odpukać) z Bayernem, to dalej konsekwentnie Xavi powinien na niego stawiać jako DP. Z resztą, mecz z Bayernem pewnie będzie o pietruszkę, bo Inter na 99,9% wygra z Pilznem.

6

Tutaj warto docenić Ferrana. Ładnie poszedł z akcją.

5

Brawo Lewy. Piękne wykończenie.

4

Kto by się spodziewał, że akurat Ferran strzeli.

2

@Magicc89PL A nie czasem do 1/4 Ligi Mistrzów?

2

Klątwa Drake'a znów nadchodzi.

1

@Gallaret Bayern nawet nie musi się im podkładać. Wystarczy, że Inter za 2 tygodnie wygra u siebie z Viktorią Pilzno, co nie powinno być dla nich problemem.

3

Szanse są, ale tylko matematyczne. Wystarczy, że Inter wygra u siebie z Pilznem, a nie oszukujmy się, że to zrobi. Z kolei Barca dodatkowo musi wygrać z Bayernem i Pilznem.... Musieli dziś wygrać za wszelką cenę, ale tego nie zrobili. Ligo Europy, witamy ponownie.

0

@JackSpaniels Fakt :D trochę się zamotałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?