blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Imo Dembele za Traore, Araujo za Garcie (tutaj może się skończyć czerwoną kartką).
1
@Natanael Też racja, ale Adama dziś naprawdę słabo gra, a tutaj trzeba strzelić jeszcze 1-2 gole.
1
@george321213 +1 Dembele i jego nieprzewidywalność może tutaj pomóc.
3
Szacun Pedri za zimną głowę. Ferran też fajne dogranie.
0
To musiało się tak skończyć...
3
Potężny Riki Puć.
1
Oficjalka or it didn't happen.
2
Memphis - Auba - Ferran
0
@trolownik Ja bym chętnie zobaczył takie trio w ataku: Memphis - Auba - Ferran
1
I tutaj warto pochwalić MATS'a pomimo spalonego.
1
@Mns21 Raczej 4-3-3 z Gavim na skrzydle.
0
@Iniesta19820815 Musisz mieć, bo sam tam oglądam. Wejdź w zakładkę: Sport i powinieneś mieć transmisję w kategorii: Teraz na żywo.
0
@tervas Na Viaplay też jest transmisja.
0
Brawo. Pomimo błędu MATS'a, to Barca gra super mecz. Fajnie się to ogląda.
0
@fryc_86 No bywa problematyczne. W grudniu podczas meczu BVB z Bayernem wywaliło transmisję wielu ludziom (w tym mi) od ok 8 do 45 min, dodatkowo problemy z KSW. Ciekawi mnie jak to będzie z Premier League od przyszłego sezonu.
1
Woooooooooooooooooooooooooooooow
2
Fantastyczna akcja. Cieszy też 1 gol Auby.
1
@Luccas Do niedawna dało się mieć Viaplay za 17 zł/mies przez pierwsze 4 miesiące, teraz to koszt 34 zł/mies. Plusem jest, że możesz się złożyć z kimś, bo transmisje live mogą oglądać 2 osoby jednocześnie z 1 konta.
0
W sumie po co Sevilli następny prawy obrońca? Mają Montiela, Navasa z kontraktem do 2024 roku.
0
@slayer Może to i lepiej, bo część ludzi dostrzeże, że Barca będzie miała jeszcze sporo ciężkich meczów. Mecz z Espanyolem pokazuje to dokładnie.
1
Eh, szkoda słów na to, co Pique odwalił.
0
Świetny początek. Brawo.
0
Na papierze każdy jest zadowolony. Sevilla, bo ściągnęła napastnika/skrzydłowego, Martial, bo dostanie minuty, Barca, bo zamiast niego ściągnęła Ferrana, Aubę, Traore (sam nie byłem fanem jego przybycia na Camp Nou).
1
A jednak ma iść do BVB.
4
Szkoda tego czerwo Alvesa, ale czasami trzeba cierpieć, żeby dowieźć wynik do końca. Można powiedzieć, że mecz dograny trochę w stylu dawnego Atletico.
0
Oho, zaczynają się tarapaty.
0
Za bardzo się rozluźnili po 4 bramce.
0
@DzizuSS Jak ma padać tyle goli to nawet MATS niech strzela :)
2
Ale to się pięknie ogląda.
0
Teraz trzeba to dowieźć, albo strzelić nawet 4tą bramkę. Atletico pokazało już z Valencią, że potrafią odrobić straty, a wszyscy wiemy, jaka potrafi być obrona Barcy.