3

Imo Dembele za Traore, Araujo za Garcie (tutaj może się skończyć czerwoną kartką).

1

@Natanael Też racja, ale Adama dziś naprawdę słabo gra, a tutaj trzeba strzelić jeszcze 1-2 gole.

1

@george321213 +1 Dembele i jego nieprzewidywalność może tutaj pomóc.

3

Szacun Pedri za zimną głowę. Ferran też fajne dogranie.

0

To musiało się tak skończyć...

3

Potężny Riki Puć.

1

Oficjalka or it didn't happen.

2

Memphis - Auba - Ferran

0

@trolownik Ja bym chętnie zobaczył takie trio w ataku: Memphis - Auba - Ferran

1

I tutaj warto pochwalić MATS'a pomimo spalonego.

1

@Mns21 Raczej 4-3-3 z Gavim na skrzydle.

0

@Iniesta19820815 Musisz mieć, bo sam tam oglądam. Wejdź w zakładkę: Sport i powinieneś mieć transmisję w kategorii: Teraz na żywo.

0

@tervas Na Viaplay też jest transmisja.

0

Brawo. Pomimo błędu MATS'a, to Barca gra super mecz. Fajnie się to ogląda.

0

@fryc_86 No bywa problematyczne. W grudniu podczas meczu BVB z Bayernem wywaliło transmisję wielu ludziom (w tym mi) od ok 8 do 45 min, dodatkowo problemy z KSW. Ciekawi mnie jak to będzie z Premier League od przyszłego sezonu.

1

Woooooooooooooooooooooooooooooow

2

Fantastyczna akcja. Cieszy też 1 gol Auby.

1

@Luccas Do niedawna dało się mieć Viaplay za 17 zł/mies przez pierwsze 4 miesiące, teraz to koszt 34 zł/mies. Plusem jest, że możesz się złożyć z kimś, bo transmisje live mogą oglądać 2 osoby jednocześnie z 1 konta.

0

W sumie po co Sevilli następny prawy obrońca? Mają Montiela, Navasa z kontraktem do 2024 roku.

0

@slayer Może to i lepiej, bo część ludzi dostrzeże, że Barca będzie miała jeszcze sporo ciężkich meczów. Mecz z Espanyolem pokazuje to dokładnie.

1

Eh, szkoda słów na to, co Pique odwalił.

0

Świetny początek. Brawo.

0

Na papierze każdy jest zadowolony. Sevilla, bo ściągnęła napastnika/skrzydłowego, Martial, bo dostanie minuty, Barca, bo zamiast niego ściągnęła Ferrana, Aubę, Traore (sam nie byłem fanem jego przybycia na Camp Nou).

1

A jednak ma iść do BVB.

4

Szkoda tego czerwo Alvesa, ale czasami trzeba cierpieć, żeby dowieźć wynik do końca. Można powiedzieć, że mecz dograny trochę w stylu dawnego Atletico.

0

Oho, zaczynają się tarapaty.

0

Za bardzo się rozluźnili po 4 bramce.

0

@DzizuSS Jak ma padać tyle goli to nawet MATS niech strzela :)

2

Ale to się pięknie ogląda.

0

Teraz trzeba to dowieźć, albo strzelić nawet 4tą bramkę. Atletico pokazało już z Valencią, że potrafią odrobić straty, a wszyscy wiemy, jaka potrafi być obrona Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?