0

I musiało się wszystko posypać.

1

Asysta Gaviego palce lizać.

31

Nie wiem jak Wy, ale jestem strasznie ciekawy dyspozycji Big Sama.

0

Jeśli Xavi nie da szansy Balde to może formacja 3-4-2-1? Wtedy Dembele na lewym wahadle, a z przodu Gavi i np Coutinho jako dwie dziesiątki za plecami Depaya.

0

No to już po ptakach.

0

@LatajacyHolender Akurat pomysł Desta na skrzydle za Koemana bardzo mi się podobał.

0

@maciach Liczę, że zagrają podobnie jak w rewanżu z PSG w zeszłym sezonie.

3

Chyba najlepsza jedenastka na ten moment. Pytanie czy to 3-4-3 z Gavim na skrzydle? Czy 3-5-2 z Gavim w środku pola?

0

Araujo nie lubi tego.

0

Ale fart (15 znaków).

0

@Edii7777 Idealny scenariusz dla mnie to dogranie z Albą następnego sezonu i powalczenie o Gayę, któremu kontrakt kończy się latem 2023 (zakładając, że go nie przedłuży).

1

Co sądzicie o ewentualnym transferze Romagnoliego? Jemu też kończy się kontrakt latem, a jest to obrońca lewonożny.

0

Negocjować transfer Neymara? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Może Depay nie gra wspaniałego meczu, ale wykończenie palce lizać.

0

@catalanian09 No mam nadzieję, bo potencjał jest.

0

@noface Na papierze spoko, ale mimo wszystko wolałbym klasyczną 9. A jeśli doszłoby do transferu Torresa to osobiście widziałbym go też na skrzydle.

1

Całkiem fajnie Abde chodzi na tym skrzydle. Podoba mi się jego luz z piłką.

3

K*rwa tak blisko.

1

Ale szkoda, że to nie weszło. Cóż by to było za trafienie.

1

Ale fart (15 znaków).

1

MATS obrona klasy światowej.

0

Nico dzisiaj szef w środku.

0

Spalony, spalonym, ale Depay to powinien chociaż strzelić.

0

@ousmanedembele10 Jakbym miał obstawiać to 4-3-3 z Araujo jako prawym obrońcą i Gavim jako skrzydłowym.

0

No tego to się nie spodziewałem.

0

@karolup Wszedłem na DieRoten i było wspomniane o +80 mln.

9

Niech biorą Coutinho. Cena podobna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?