blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I musiało się wszystko posypać.
1
Asysta Gaviego palce lizać.
1
@wilu9054 https://en.vipleague.tv/ca-osasuna-vs-fc-barcelona-1-live-streaming
31
Nie wiem jak Wy, ale jestem strasznie ciekawy dyspozycji Big Sama.
0
Jeśli Xavi nie da szansy Balde to może formacja 3-4-2-1? Wtedy Dembele na lewym wahadle, a z przodu Gavi i np Coutinho jako dwie dziesiątki za plecami Depaya.
0
No to już po ptakach.
0
@LatajacyHolender Akurat pomysł Desta na skrzydle za Koemana bardzo mi się podobał.
0
@maciach Liczę, że zagrają podobnie jak w rewanżu z PSG w zeszłym sezonie.
3
Chyba najlepsza jedenastka na ten moment. Pytanie czy to 3-4-3 z Gavim na skrzydle? Czy 3-5-2 z Gavim w środku pola?
0
Araujo nie lubi tego.
0
Ale fart (15 znaków).
0
@Edii7777 Idealny scenariusz dla mnie to dogranie z Albą następnego sezonu i powalczenie o Gayę, któremu kontrakt kończy się latem 2023 (zakładając, że go nie przedłuży).
1
Co sądzicie o ewentualnym transferze Romagnoliego? Jemu też kończy się kontrakt latem, a jest to obrońca lewonożny.
0
Negocjować transfer Neymara? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Może Depay nie gra wspaniałego meczu, ale wykończenie palce lizać.
0
@catalanian09 No mam nadzieję, bo potencjał jest.
0
@noface Na papierze spoko, ale mimo wszystko wolałbym klasyczną 9. A jeśli doszłoby do transferu Torresa to osobiście widziałbym go też na skrzydle.
1
Całkiem fajnie Abde chodzi na tym skrzydle. Podoba mi się jego luz z piłką.
0
@ratay https://en.vipleague.tv/villarreal-cf-vs-fc-barcelona-1-live-streaming
3
K*rwa tak blisko.
1
Ale szkoda, że to nie weszło. Cóż by to było za trafienie.
1
Ale fart (15 znaków).
1
MATS obrona klasy światowej.
0
Nico dzisiaj szef w środku.
0
Spalony, spalonym, ale Depay to powinien chociaż strzelić.
1
@Ernestoo https://www.vipleague.tv/fc-barcelona-vs-sl-benfica-1-live-streaming
0
@ousmanedembele10 Jakbym miał obstawiać to 4-3-3 z Araujo jako prawym obrońcą i Gavim jako skrzydłowym.
0
No tego to się nie spodziewałem.
0
@karolup Wszedłem na DieRoten i było wspomniane o +80 mln.
9
Niech biorą Coutinho. Cena podobna.