2

Fantastyczna akcja. Cieszy też 1 gol Auby.

1

@Luccas Do niedawna dało się mieć Viaplay za 17 zł/mies przez pierwsze 4 miesiące, teraz to koszt 34 zł/mies. Plusem jest, że możesz się złożyć z kimś, bo transmisje live mogą oglądać 2 osoby jednocześnie z 1 konta.

0

W sumie po co Sevilli następny prawy obrońca? Mają Montiela, Navasa z kontraktem do 2024 roku.

0

@slayer Może to i lepiej, bo część ludzi dostrzeże, że Barca będzie miała jeszcze sporo ciężkich meczów. Mecz z Espanyolem pokazuje to dokładnie.

1

Eh, szkoda słów na to, co Pique odwalił.

0

Świetny początek. Brawo.

0

Na papierze każdy jest zadowolony. Sevilla, bo ściągnęła napastnika/skrzydłowego, Martial, bo dostanie minuty, Barca, bo zamiast niego ściągnęła Ferrana, Aubę, Traore (sam nie byłem fanem jego przybycia na Camp Nou).

1

A jednak ma iść do BVB.

4

Szkoda tego czerwo Alvesa, ale czasami trzeba cierpieć, żeby dowieźć wynik do końca. Można powiedzieć, że mecz dograny trochę w stylu dawnego Atletico.

0

Oho, zaczynają się tarapaty.

0

Za bardzo się rozluźnili po 4 bramce.

0

@DzizuSS Jak ma padać tyle goli to nawet MATS niech strzela :)

2

Ale to się pięknie ogląda.

0

Teraz trzeba to dowieźć, albo strzelić nawet 4tą bramkę. Atletico pokazało już z Valencią, że potrafią odrobić straty, a wszyscy wiemy, jaka potrafi być obrona Barcy.

0

Już się bałem, że tego nie zmieszczą.

1

Adama, bardzo pozytywny wiatr na skrzydle + duża siła. Tego brakowało.

2

Ale przypi*rdolił

0

Jakbym miał się bawić w Fifę, to albo przedłuża na warunkach Barcy, albo cześć. Długa kontuzja i słaba forma przed nie działają na jego stronę w negocjacjach.

19

Pep, może zamiast Araujo, weź Lengleta? To też obrońca.

0

Myślę, że przy kontuzji Fatiego, Depaya, niewiadomej sytuacji Dembele i formie Braithwaite, chłopaki wcale nie muszą być skreśleni przez Xaviego i pewnie nieraz dostaną jeszcze minuty w 1 zespole.

0

No i git (15 znaków).

0

Wiek Alvesa raczej nie pozwala mu grać wszystkich meczy na 2 frontach. Osobiście w LE spróbowałbym pograć 3-4-3/3-5-2 i na wahadle postawić Traore.

0

@mattinhoziomek Gavi nadal jest oficjalnie zawodnikiem Barcy B. Latem pewnie będzie zarejestrowany do 1 zespołu, strzelam kosztem Adamy Traore, który wróci do Wolves.

1

@Ka19dominik 25 jest wolna i z tego co wyczytałem, zawodnik z pola może dostać ten numer, kiedy kadra ma 2 bramkarzy (zamiast 3) i 23 zawodników z pola.

0

@FioletoweOczy Możliwe, że tak będzie wyglądać jego pensja po obniżce na którą Traore ponoć się zgodził.

0

@FioletoweOczy "Adama Traore otrzyma 350.000 euro za pobyt w Barcelonie przez 6 miesięcy. W Wolverhampton otrzymuje rocznie 2,4M euro. [Victor Malo]"

1

Ale męczarnia... W ogóle nie rozumiem czemu nie próbowali strzelać zza pola karnego.

0

@fryc_86 No szału nie ma również, ale młodzi dopiero wchodzą w świat poważnej piłki, więc takie występy się przydarzą. A co do doświadczonych, to nie pierwszy raz gdzie popełniają juniorskie błędy.

1

Niestety, ale straszna 1 połowa w wykonaniu starej gwardii...

0

Brawo Ferran. Trafienie palce lizać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?