blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fantastyczna akcja. Cieszy też 1 gol Auby.
1
@Luccas Do niedawna dało się mieć Viaplay za 17 zł/mies przez pierwsze 4 miesiące, teraz to koszt 34 zł/mies. Plusem jest, że możesz się złożyć z kimś, bo transmisje live mogą oglądać 2 osoby jednocześnie z 1 konta.
0
W sumie po co Sevilli następny prawy obrońca? Mają Montiela, Navasa z kontraktem do 2024 roku.
0
@slayer Może to i lepiej, bo część ludzi dostrzeże, że Barca będzie miała jeszcze sporo ciężkich meczów. Mecz z Espanyolem pokazuje to dokładnie.
1
Eh, szkoda słów na to, co Pique odwalił.
0
Świetny początek. Brawo.
0
Na papierze każdy jest zadowolony. Sevilla, bo ściągnęła napastnika/skrzydłowego, Martial, bo dostanie minuty, Barca, bo zamiast niego ściągnęła Ferrana, Aubę, Traore (sam nie byłem fanem jego przybycia na Camp Nou).
1
A jednak ma iść do BVB.
4
Szkoda tego czerwo Alvesa, ale czasami trzeba cierpieć, żeby dowieźć wynik do końca. Można powiedzieć, że mecz dograny trochę w stylu dawnego Atletico.
0
Oho, zaczynają się tarapaty.
0
Za bardzo się rozluźnili po 4 bramce.
0
@DzizuSS Jak ma padać tyle goli to nawet MATS niech strzela :)
2
Ale to się pięknie ogląda.
0
Teraz trzeba to dowieźć, albo strzelić nawet 4tą bramkę. Atletico pokazało już z Valencią, że potrafią odrobić straty, a wszyscy wiemy, jaka potrafi być obrona Barcy.
0
Już się bałem, że tego nie zmieszczą.
1
Adama, bardzo pozytywny wiatr na skrzydle + duża siła. Tego brakowało.
2
Ale przypi*rdolił
0
Jakbym miał się bawić w Fifę, to albo przedłuża na warunkach Barcy, albo cześć. Długa kontuzja i słaba forma przed nie działają na jego stronę w negocjacjach.
19
Pep, może zamiast Araujo, weź Lengleta? To też obrońca.
0
Myślę, że przy kontuzji Fatiego, Depaya, niewiadomej sytuacji Dembele i formie Braithwaite, chłopaki wcale nie muszą być skreśleni przez Xaviego i pewnie nieraz dostaną jeszcze minuty w 1 zespole.
0
No i git (15 znaków).
0
Wiek Alvesa raczej nie pozwala mu grać wszystkich meczy na 2 frontach. Osobiście w LE spróbowałbym pograć 3-4-3/3-5-2 i na wahadle postawić Traore.
0
@mattinhoziomek Gavi nadal jest oficjalnie zawodnikiem Barcy B. Latem pewnie będzie zarejestrowany do 1 zespołu, strzelam kosztem Adamy Traore, który wróci do Wolves.
1
@Ka19dominik 25 jest wolna i z tego co wyczytałem, zawodnik z pola może dostać ten numer, kiedy kadra ma 2 bramkarzy (zamiast 3) i 23 zawodników z pola.
0
@FioletoweOczy Możliwe, że tak będzie wyglądać jego pensja po obniżce na którą Traore ponoć się zgodził.
0
@FioletoweOczy "Adama Traore otrzyma 350.000 euro za pobyt w Barcelonie przez 6 miesięcy. W Wolverhampton otrzymuje rocznie 2,4M euro. [Victor Malo]"
1
Ale męczarnia... W ogóle nie rozumiem czemu nie próbowali strzelać zza pola karnego.
0
@fryc_86 No szału nie ma również, ale młodzi dopiero wchodzą w świat poważnej piłki, więc takie występy się przydarzą. A co do doświadczonych, to nie pierwszy raz gdzie popełniają juniorskie błędy.
1
Niestety, ale straszna 1 połowa w wykonaniu starej gwardii...
0
Brawo Ferran. Trafienie palce lizać :)