1

@Romario87 Niestety... Jak nie idzie, to nie idzie :(

1

Tak się mszczą niewykorzystane sytuacje...

0

Już oficjalnie, Alonso od 1 min, obok niego: Christensen, Araujo i pewnie Kounde na prawej.

4

No i nie podobasz mi się

2

Fajnie, że Ferran się przełamał.

14

Brawo dla Dembele w tej akcji za walkę do końca i dogranie do Lewego.

4

POLSKA GUROM....

3

Z powtórki nie ma mowy o karnym. Christensen takie łokieto dostał, że w MMA by się takiego nie powstydzili.

0

I elegancko. Można spokojniej grać i próbować dobić Viktorię.

4

Aż się prosiło, żeby podać do Lewego...

3

Brawo Robert! Ale warto pochwalić Kounde. Cóż to było za podanie :)

2

Co tu się odpie... z Albą? :D

0

@Magicc89PL Z 4 koszyka typowałeś Pilzno? Czy jednak skończyło się na 66%? :D

1

@RanDiFCB Głównie przez to, że mecze Szachtara będą rozgrywane w Waszawie.

0

@Magicc89PL I wykrakałeś

0

@MichalVamos Nadawał mecz na Twitchu.


0

Coś się dzieje.

0

Ale, że Gerard Romero dostał bana na Twitchu?

2

Piękny prezent sobie Lewy sprawił.

0

Coś się dzieje.

0

Pokazał się z fajnej strony podczas presezonu. Ja osobiście uważam, żeby dostawał szansę jako zawodnik Barcy B, aby nie było sytuacji jak z Demirem.

0

Spodziewałem się, że Barca będzie w tym "rankingu" na 1 miejscu, ale trochę dziwnie widzieć tutaj Bayern na 2 miejscu.

1

Nie ma tragedii z ceną. Ciekawi mnie natomiast, ile by np. Club Brugge za niego zaoferowało?

1

@creativeopinion Planem awaryjnym na rejestrację ma być kolejna dźwignia, ale wiadomo, że sprzedaż zawodników i redukcja niektórych pensji to priorytet.

0

@LatajacyHolender Juve płaciło za Bremera 41 mln podstawy + bodajże 7 lub 9 mln w bonusach.

0

@GrzegorzCabaj Fakt, Diaz tam gra w kratkę. Krunic to raczej gość, który może obskoczyć parę pozycji w razie potrzeby, więc Depay mógłby być dla nich fajnym, niekoniecznie drogim rozwiązaniem.

0

@GrzegorzCabaj Czy ja wiem. Za De Ketelaere oferowali ok 30 mln + bonusy, więc w razie, gdyby transfer upadł, to myślę, że ok 20 mln za Depaya byłoby spokojnie w ich zasięgu.

3

Spoko opcja. Juve często gra 4-2-3-1/4-4-2. Depay mógłby tam grać jako 10, lub drugi napastnik obok Vlahovicia. Moim zdaniem Milan też nie były dla niego złym wyborem, bo grają praktycznie cały czas 4-2-3-1, więc też mógłby grać za plecami Girouda. Sam Depay mógłby być dla Milanu fajną alternatywą na 10, gdyby wysypał im się transfer De Ketelaere (bo chyba na tę pozycję chcą go ściągnąć).

3

@Magicc89PL Skriniar to kawał obrońcy, ale z tego co wiem Inter chciał za niego ok 70 mln. Osobiście podoba mi się pomysł z Gvardiolem.

0

Wygląda całkiem spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?