blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jarema2000 Lazio to takie 50/50. Wąska kadra, widać tez brak sił od paru spotkań.
3
Swoją drogą, to kapitalny mecz Taremiego. 4 gole przeciwko Familicao.
1
Co tam się odwala
1
@Smixu U mnie jest git.
https://prnt.sc/zRy6A3D-Q-EB
0
@icon3520 Nie wiem, czy potrzebujesz takich prezentów, ale może się coś nada z tego:
- słuchawki/głośnik na bluetooth,
- powerbank,
- coś do kompa, np nowy dysk ssd/nvme,
- jeśli masz starszy tv, to moze podstawka Chromecast/Fire Stick,
- zapalniczka zippo (jeśli palisz),
- smartwatch,
- tablet,
- elektryczna maszynka do golenia.
0
Oho, zapowiada się ciekawa końcówka.
0
@BorzyKrzys Brakuje im Luuka.
1
Szczęsny znowu piękna interwencja.
2
@Emhyr Laporta chyba ma tygodniowy melanż.
1
Suso co za gol. Piękny strzał.
1
@AmigoBlancos Człowiek wielu talentów.
0
@VegetaPolska Xabi ponoć zadeklarował, że zostaje w Bayerze na przyszły sezon.
1
@Emhyr 2x dupę uratował, gdzie mógł paść gol dla Sevilli.
2
Undav super wykończenie. Newcastle prowadzi 1-0.
0
@Explode Tzn w zeszłym roku było 3 mln € za wypożyczenie z obowiązkowym wykupem w to lato za 7 mln €, jeśli Sporting się utrzyma + % od sprzedaży, jak wspomniałeś.
1
@Explode 7 mln € za niego wpadnie od Sportingu, bo się utrzymali w lidze.
12
@D10SLEO Karta MultiSport, Spotify Premium na 3 miesiące i uścisk dłoni Lapcia.
1
@Emhyr Nie zdziwię się, jak Ancelotti zostanie zwoloniony, zwłaszcza wśród nasilenia się plotek nt. objęcia Brazylii. Też warto wspomnieć, że na rynku jest dostępny Nagelsmann, po którego Real mógłby ewentualnie ruszyć.
0
@Technik Nie zdziwię się, zwłaszcza wśród nasilenia się plotek nt. Brazylii.
0
@tomek8756 Baseusy są spoko i często w fajnej cenie. Przykład:
https://www.euro.com.pl/ladowarki-akumulatory-przenosne/baseus-ppdml-m01-powerbank-bipow-20000mah-usb-c-20w-czarny.bhtml
0
@Emhyr Awaryjny czteropak jeszcze nikomu nie zaszkodził.
0
@Emhyr Laporta chyba jeszcze leczy kaca.
1
@adambądkowski93 Pan dyrektor Deco.
1
@JarekS WHU nie ma czasem opcji automatycznego przedłużenia kontraktu Rice'a o dodatkowy rok?
0
@DonMatteo901 Za to kochamy Ekstraklasę.
0
@takisobiektos Jak sobie radził w komentowaniu CS'a? Bo nie ogladam Majora.
0
@krol211 @Emhyr Sam bym chętnie widział Wirtza w Barcie. Jakby Deco, lub jakiś jego współpracownik wyczarował akceptowalną cenę za niego, to by było koks. Mówię tylko, że będzie cholernie trudne kupienie go.
0
@Emhyr Problem w tym, że Wirtz na chwilę obecną to koszt ok 70-80 mln €? Jeśli w przyszłym sezonie będzie miał jeszcze lepszy sezon + ewentualnie udane Euro, to 100 mln € może być za mało.
3
Laporta coś nie w sosie.
0
MATS ponownie klasa.