blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 Jest gdzieś transmisja tego meczu? Czy niezawodne strumyki?
2
@Pawci023x O 20:45 półfinał LN, Holandia - Chorwacja. Transmisja: TVP Sport/Polsat Sport Extra.
0
@JarekS Co do Gulera, to Fab Romano parę min temu napisał, że Guler będzie dostępny za ok 17,5 mln po rozegraniu +1500 min.
2
Gol Vitora Roque.
6
Scott Carson prawdziwy TOP. Wygrana LM w 2005 roku i teraz w 2023. W obu przypadkach jako 3ci bramkarz. - Smoku @ KS
0
I elegancko. Brawo Pep!
0
Może niech wpuści Ortegę? Ederson dziś mega słabo.
0
@DonAndresFCB Johnel Stonessi.
3
@Kapitan hawk W końcu druga najbardziej ofensywna drużyna.
1
@Emhyr Dlatego używam tylko plastikowych noży.
3
"Ja nie jestem Snax"
0
@DonMatteo901 To dopiero po informacji, że przechodzi. Jeszcze oficjalna prezentacja, pierwszy mecz w Interze. Obstawiam, że zatrzyma się w przedziale 15-20 mln, ale nie zdziwię się, jak jeszcze więcej zystkają.
2
@FcPortoFan1999 Karabach u siebie to koszmar. W tej edycji LE wygrali z Nantes 3-0, remisowali z Freiburgiem 1-1 i Olympiakosem 0-0 + wiadomo, co zrobili Lechowi w eliminacjach zeszłorocznej LM.
1
@Kamilos84 TNS, Flora Tallin, Zrinjski powinny być stosunkowo łatwe.
0
@tristan87 Potwierdzenie, że 1 mln followów dzisiaj im przybyło.
https://prnt.sc/cqjzK0eNNH6h
1
@MesQueUnClub96 "Kibice" WHU od dłuższego czasu rzucają plastikowymi kuflami w stronę zawodników Violi. Gdy Viola miała rożnego, to Biraghi dostał 1 kuflem i ma rozcięcie z tyłu głowy.
0
Co ta Wisła odj*bała pod koniec.
3
@KrychaFCB Czyli można się go spodziewać we freak fightach niedługo.
1
@bartas97 Fantastyczny zawodnik. Rola atmosfericia i klubowej maskotki była dla niego stworzona. Nie każdy zawodnik może wejść w jego buty.
7
Coś się dzieje.
1
@BulaKG Akurat wymieniłem te 3 kluby, bo wiem, że szukają wzmocnień w środku pola. Newcastle też bardzo fajna opcja dla Veigi i tam by pewnie z bomby miał 1 skład.
1
@BulaKG Fakt. 40 mln € dla takiego Man Utd/Arsenalu/Liverpoolu to nie jest wielki wydatek.
1
@BulaKG Veiga ma klauzulę 40 mln €.
1
@Kapitan hawk Oblewał zwycięstwo Barcy Femeni z Laportą.
1
@Emhyr Przyjęcie lowkicka od Hulka może być mocno nieprzyjemnym doświadczeniem.
3
@Gwyn Już jest pierwsza walka.
4
@bartas97 Jednym słowem: legenda.
0
@Kamiloza91 Arsenalowi strzelił.
4
@barcadreed W Eleven będzie.
1
@Emhyr Niech chociaż gola strzelą, to nie uwalą mi kuponu.