0

@AFA90 Jest gdzieś transmisja tego meczu? Czy niezawodne strumyki?

2

@Pawci023x O 20:45 półfinał LN, Holandia - Chorwacja. Transmisja: TVP Sport/Polsat Sport Extra.

0

@JarekS Co do Gulera, to Fab Romano parę min temu napisał, że Guler będzie dostępny za ok 17,5 mln po rozegraniu +1500 min.


2

Gol Vitora Roque.


6

Scott Carson prawdziwy TOP. Wygrana LM w 2005 roku i teraz w 2023. W obu przypadkach jako 3ci bramkarz. - Smoku @ KS

0

I elegancko. Brawo Pep!

0

Może niech wpuści Ortegę? Ederson dziś mega słabo.

0

@DonAndresFCB Johnel Stonessi.

3

@Kapitan hawk W końcu druga najbardziej ofensywna drużyna.

1

@Emhyr Dlatego używam tylko plastikowych noży.

3

"Ja nie jestem Snax"

0

@DonMatteo901 To dopiero po informacji, że przechodzi. Jeszcze oficjalna prezentacja, pierwszy mecz w Interze. Obstawiam, że zatrzyma się w przedziale 15-20 mln, ale nie zdziwię się, jak jeszcze więcej zystkają.

2

@FcPortoFan1999 Karabach u siebie to koszmar. W tej edycji LE wygrali z Nantes 3-0, remisowali z Freiburgiem 1-1 i Olympiakosem 0-0 + wiadomo, co zrobili Lechowi w eliminacjach zeszłorocznej LM.

1

@Kamilos84 TNS, Flora Tallin, Zrinjski powinny być stosunkowo łatwe.

0

@tristan87 Potwierdzenie, że 1 mln followów dzisiaj im przybyło.

https://prnt.sc/cqjzK0eNNH6h

1

@MesQueUnClub96 "Kibice" WHU od dłuższego czasu rzucają plastikowymi kuflami w stronę zawodników Violi. Gdy Viola miała rożnego, to Biraghi dostał 1 kuflem i ma rozcięcie z tyłu głowy.

0

Co ta Wisła odj*bała pod koniec.

3

@KrychaFCB Czyli można się go spodziewać we freak fightach niedługo.

1

@bartas97 Fantastyczny zawodnik. Rola atmosfericia i klubowej maskotki była dla niego stworzona. Nie każdy zawodnik może wejść w jego buty.

7



Coś się dzieje.

1

@BulaKG Akurat wymieniłem te 3 kluby, bo wiem, że szukają wzmocnień w środku pola. Newcastle też bardzo fajna opcja dla Veigi i tam by pewnie z bomby miał 1 skład.

1

@BulaKG Fakt. 40 mln € dla takiego Man Utd/Arsenalu/Liverpoolu to nie jest wielki wydatek.

1

@BulaKG Veiga ma klauzulę 40 mln €.

1

@Kapitan hawk Oblewał zwycięstwo Barcy Femeni z Laportą.

1

@Emhyr Przyjęcie lowkicka od Hulka może być mocno nieprzyjemnym doświadczeniem.

3

@Gwyn Już jest pierwsza walka.

4

@bartas97 Jednym słowem: legenda.

0

@Kamiloza91 Arsenalowi strzelił.

4

@barcadreed W Eleven będzie.

1

@Emhyr Niech chociaż gola strzelą, to nie uwalą mi kuponu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?