2

Strzał zza pola karnego i są efekty? Nowe uczucie.

0

Tutaj brawa dla Erica, bardzo dobra interwencja.

0

@skubi99 Tutaj chodzi tylko o kesz.

0

Aj, blisko było.

1

@VegetaPolska Fakt. Za 25 mln € ciężko kogokolwiek sensownego kupić. Pozostaje jedynie korzystać z tego, co jest.

1

@LaLigaPD Chyba tak, wtedy Ferran może grać na prawym skrzydle z Raphinhą, a Abde z Fatim na lewym.

11

@Bartula Cytując klasyka: "nieraz pół rolki pójdzie zanim się podetrę".

2

@JarekS Jeszcze ściągnęli za darmo Isco.

0

@D10SLEO Wszystkie gole dzisiaj w takim stylu.

1

@Emhyr Taki biały Dembele. Dobry drybling, ale szklanka.

4

@FcPortoFan1999 Gol trochę w Ekstraklasowym stylu.

2

@FcPortoFan1999 I uwalając mi kupon.

2

@FcPortoFan1999 Jeśli opcja wykupu go jest w dobrych pieniądzach, przy dobrym rozwoju Nico, może to też być dobry deal Barcy.

0



Czyli pójdzie do Anderlechtu.

1

@Kidd 4. Transferze Bernardo

1

@Herato Kulesza pokazuje, że lata 90 są nadal żywe.

1

@Hosh >Krychowiak trafia do zespołu CM, którego szanuje. Grzesiek rozegrał tutaj szachy 5D.

1

Nie byłem fanem tego transferu, ale życzę Oriolowi, żeby mnie uciszył. Jeśli to zrobi, wtedy z radością przyznam się do błędu.

2

@Bobert_Kubicki
1. Lech
2. Legia
3. Raków
4. Pogoń

Do spadku: Stal Mielec, Korona, Puszcza (ale fajnie, jakby się utrzymali)

1

@FcPortoFan1999 Dodatkowo mecz Legii z ŁKS'em będzie transmitowany za darmo na Youtube Canal+.

0

@abram3k Pofolgował sobie chłop na wakacjach.

1

@Emhyr Wypożyczenie Riada do Osasuny byłoby dobrym pomysłem imo. David Garcia ponoć ma odejść, więc miejsce by się znalazło dla niego.

1

@Jackazz To chyba były problemy bardziej po stronie USA, niż Eleven, bo też pamiętam.

1

@mesi8191 Obstawiam, że info o transmisji może być podane na ostatnią chwilę. Rok temu chyba Eleven dzień przed 1 sparingiem w USA zapowiedziało transmisję.

1

@Kluivert_P Żona Aspinalla chyba też jest Polką.

2

@bartas97 Może jak uda CI się wyrwać Ariane Grande, to dorzuci coś na nowy stadion Rakowa.

1

@BordowyPtak Niby tak, ale mimo wszystko, mogliby spróbować pójść w wypożyczenie Romeu z opcją wykupu (nawet zapłacić 0,5-1 mln €, jak Real z Joselu) i wypożyczyć im Torre i Nico w celu uzupełnienia ich kadry. Jeśli Oriol by się sprawdził i w 2024 nie byłoby ciekawego pivota za rozsądną cenę, wtedy można byłoby go wykupić.

1

Nie przekonuje mnie ten transfer. Girona chce wypożyczyć Pablo Torre i Nico (gdzieś było wspominane), to nie można byłoby spróbować się dogadać i też wypożyczyć Romeu na 1 sezon (kontrakt do 2025 r.), skoro Xavi tak mocno go chce? Jeśli nie odpali, to gość będzie niesprzedawalny za rok.

2

@Gracek10 I tak długo wytrzymał. Kontrakt mu wygasł 2 tygodnie temu.

1



Estevao?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?