blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Strzał zza pola karnego i są efekty? Nowe uczucie.
0
Tutaj brawa dla Erica, bardzo dobra interwencja.
0
@skubi99 Tutaj chodzi tylko o kesz.
0
Aj, blisko było.
1
@VegetaPolska Fakt. Za 25 mln € ciężko kogokolwiek sensownego kupić. Pozostaje jedynie korzystać z tego, co jest.
1
@LaLigaPD Chyba tak, wtedy Ferran może grać na prawym skrzydle z Raphinhą, a Abde z Fatim na lewym.
11
@Bartula Cytując klasyka: "nieraz pół rolki pójdzie zanim się podetrę".
2
@JarekS Jeszcze ściągnęli za darmo Isco.
0
@D10SLEO Wszystkie gole dzisiaj w takim stylu.
1
@Emhyr Taki biały Dembele. Dobry drybling, ale szklanka.
4
@FcPortoFan1999 Gol trochę w Ekstraklasowym stylu.
2
@FcPortoFan1999 I uwalając mi kupon.
2
@FcPortoFan1999 Jeśli opcja wykupu go jest w dobrych pieniądzach, przy dobrym rozwoju Nico, może to też być dobry deal Barcy.
0
Czyli pójdzie do Anderlechtu.
1
@Kidd 4. Transferze Bernardo
1
@Herato Kulesza pokazuje, że lata 90 są nadal żywe.
1
@Hosh >Krychowiak trafia do zespołu CM, którego szanuje. Grzesiek rozegrał tutaj szachy 5D.
1
Nie byłem fanem tego transferu, ale życzę Oriolowi, żeby mnie uciszył. Jeśli to zrobi, wtedy z radością przyznam się do błędu.
2
@Bobert_Kubicki
1. Lech
2. Legia
3. Raków
4. Pogoń
Do spadku: Stal Mielec, Korona, Puszcza (ale fajnie, jakby się utrzymali)
1
@FcPortoFan1999 Dodatkowo mecz Legii z ŁKS'em będzie transmitowany za darmo na Youtube Canal+.
0
@abram3k Pofolgował sobie chłop na wakacjach.
1
@Emhyr Wypożyczenie Riada do Osasuny byłoby dobrym pomysłem imo. David Garcia ponoć ma odejść, więc miejsce by się znalazło dla niego.
1
@Jackazz To chyba były problemy bardziej po stronie USA, niż Eleven, bo też pamiętam.
1
@mesi8191 Obstawiam, że info o transmisji może być podane na ostatnią chwilę. Rok temu chyba Eleven dzień przed 1 sparingiem w USA zapowiedziało transmisję.
1
@Kluivert_P Żona Aspinalla chyba też jest Polką.
2
@bartas97 Może jak uda CI się wyrwać Ariane Grande, to dorzuci coś na nowy stadion Rakowa.
1
@BordowyPtak Niby tak, ale mimo wszystko, mogliby spróbować pójść w wypożyczenie Romeu z opcją wykupu (nawet zapłacić 0,5-1 mln €, jak Real z Joselu) i wypożyczyć im Torre i Nico w celu uzupełnienia ich kadry. Jeśli Oriol by się sprawdził i w 2024 nie byłoby ciekawego pivota za rozsądną cenę, wtedy można byłoby go wykupić.
1
Nie przekonuje mnie ten transfer. Girona chce wypożyczyć Pablo Torre i Nico (gdzieś było wspominane), to nie można byłoby spróbować się dogadać i też wypożyczyć Romeu na 1 sezon (kontrakt do 2025 r.), skoro Xavi tak mocno go chce? Jeśli nie odpali, to gość będzie niesprzedawalny za rok.
2
@Gracek10 I tak długo wytrzymał. Kontrakt mu wygasł 2 tygodnie temu.
1
Estevao?