blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Jeleń.
@kubix05 @FcPortoFan1999 @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo
2
Tak.
2
Nottingham.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore
5
@tomek8756 Opinia @BulaKG, @Kessie?
0
@Ryse
1. 1/-2,5, 1-0.
2. 2/-2,5, 0-2.
3. X/-2,5, 1-1.
4. 2/-2,5, 0-2.
5. 1/-2,5, 1-0.
6. X/-2,5, 1-1.
7. 2/-2,5, 0-1.
8. 1/-2,5, 2-0.
9. X/-2,5, 1-1.
10. 1/+2,5, 2-1.
3
@Kessie Nie mam długopisu.
3
@LAMC_10 No i @Kessie.
4
Widzę @Kessie, że w rodzinie się powodzi. Ty zostałeś pracownikiem miesiąca u @Luciano99 i dostałeś wygrany kapsel z 2 Żubrami z 2025 roku, a Twój kuzyn zdobywa nagrodę MOTM przeciwko Mali.
0
@clyde Jak Polska odpada/nie występuje na Mundialu, to zawsze kibicuję Hiszpanii. Chociaż cieszę się, że Messi wygrał to trofeum.
2
@July_6_BcN Bo masz wyciszony.
1
@July_6_BcN To odbierz telefon od @lajciora w końcu.
@Kessie
5
@Lionel_Messi10 Najpierw niech przyklepią regułę 1:1, bo już od x lat to słyszę, że teraz na pewno będzie. Potem możemy się pobawić w ustalanie składu.
15
Jaką on tutaj widzi zagwozdkę? Wybór zerojedynkowy.
@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @mekston @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Comentateiro
0
@tbas No nie do końca, bo powiedział, że jednak Mekambe go źle zrozumiał. Czyli sugeruje, że to wina Mekambe.
6
@Lionel_Messi10 Nawet, jeśli będzie pod ścianą i zmuszone do negocjacji, to cena będzie wysoka/bardzo wysoka. Nie znam dokładnego budżetu Barcy na lato (nawet nie ma potwierdzonej reguły 1:1 jeszcze), ale jeśli to ma być Alvarez i nikt więcej lub LS, Muriqi i ktoś jeszcze, to jestem jednak za drugą opcją.
6
@Kidd Arsenal jeszcze. Jesus pewnie odejdzie, a Alvarez mógłby grać z Gyokeresem w parze.
@Lionel_Messi10 Jednak nie napalałbym się na niego. Jak przyjdzie do negocjacji z Atletico, to cena pewnie wywinduje do 120+ mln €. Ja jestem w obozie grania fałszywą 9tką, posiadając jokera z ławki (np. Muriqi) i kupna LS z prawdziwego zdarzenia, bo zdrowie Raphy też jest już chwiejne.
1
@Jakchcesz Arbeloa: "Konflikt z Mekambe? To moja wina."
12
Mekambe.
2
@Arden Opinia @Bolton?
@Kessie
4
@Kozinho. Opinia @Bolton?
@Kessie
0
@kaamil1910 Coś mi śmierdzi Arabią w jego przypadku.
4
@KrychaFCB Taki @Kessie zgniecie 1 butelkę i nie będzie mieć już pensji od @Luciano99.
14
Francja.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Giwera @Lanosss @Comentateiro
7
Potężny Bayern.
Gordon i potężny Bayern.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie @PatrychoO
4
@Luciano99 potężnego Bayernu*
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
19
Ancelotti.
@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @mekston @Kessie @MirusAmisz @Giwera @Lanosss @Comentateiro
8
Schjelderup.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
2
@Kessie Oraz @Lanosss.
2
@BORO_12 Realnie, jego cena pewnie zakręci się w okolicach 90-100 mln €.
0
@FcPortoFan1999 A jakby nie wybrał, to do kadry go?