23



Jeleń.

@kubix05 @FcPortoFan1999 @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo

2



Tak.

2



Nottingham.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore

5

0

@Ryse

1. 1/-2,5, 1-0.
2. 2/-2,5, 0-2.
3. X/-2,5, 1-1.
4. 2/-2,5, 0-2.
5. 1/-2,5, 1-0.
6. X/-2,5, 1-1.
7. 2/-2,5, 0-1.
8. 1/-2,5, 2-0.
9. X/-2,5, 1-1.
10. 1/+2,5, 2-1.

3

@Kessie Nie mam długopisu.

3

4



Widzę @Kessie, że w rodzinie się powodzi. Ty zostałeś pracownikiem miesiąca u @Luciano99 i dostałeś wygrany kapsel z 2 Żubrami z 2025 roku, a Twój kuzyn zdobywa nagrodę MOTM przeciwko Mali.

0

@clyde Jak Polska odpada/nie występuje na Mundialu, to zawsze kibicuję Hiszpanii. Chociaż cieszę się, że Messi wygrał to trofeum.

2

@July_6_BcN Bo masz wyciszony.

1

@July_6_BcN To odbierz telefon od @lajciora w końcu.

@Kessie

5

@Lionel_Messi10 Najpierw niech przyklepią regułę 1:1, bo już od x lat to słyszę, że teraz na pewno będzie. Potem możemy się pobawić w ustalanie składu.

15



Jaką on tutaj widzi zagwozdkę? Wybór zerojedynkowy.

@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @mekston @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Comentateiro

0

@tbas No nie do końca, bo powiedział, że jednak Mekambe go źle zrozumiał. Czyli sugeruje, że to wina Mekambe.

6

@Lionel_Messi10 Nawet, jeśli będzie pod ścianą i zmuszone do negocjacji, to cena będzie wysoka/bardzo wysoka. Nie znam dokładnego budżetu Barcy na lato (nawet nie ma potwierdzonej reguły 1:1 jeszcze), ale jeśli to ma być Alvarez i nikt więcej lub LS, Muriqi i ktoś jeszcze, to jestem jednak za drugą opcją.

6

@Kidd Arsenal jeszcze. Jesus pewnie odejdzie, a Alvarez mógłby grać z Gyokeresem w parze.

@Lionel_Messi10 Jednak nie napalałbym się na niego. Jak przyjdzie do negocjacji z Atletico, to cena pewnie wywinduje do 120+ mln €. Ja jestem w obozie grania fałszywą 9tką, posiadając jokera z ławki (np. Muriqi) i kupna LS z prawdziwego zdarzenia, bo zdrowie Raphy też jest już chwiejne.

1

@Jakchcesz Arbeloa: "Konflikt z Mekambe? To moja wina."

12



Mekambe.

2

4

0

@kaamil1910 Coś mi śmierdzi Arabią w jego przypadku.

4

@KrychaFCB Taki @Kessie zgniecie 1 butelkę i nie będzie mieć już pensji od @Luciano99.

14



Francja.

@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Giwera @Lanosss @Comentateiro

7



Potężny Bayern.



Gordon i potężny Bayern.

@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie @PatrychoO

4

19



Ancelotti.

@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @mekston @Kessie @MirusAmisz @Giwera @Lanosss @Comentateiro

8



Schjelderup.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

2

2

@BORO_12 Realnie, jego cena pewnie zakręci się w okolicach 90-100 mln €.

0

@FcPortoFan1999 A jakby nie wybrał, to do kadry go?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?