blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Wzmocnienia.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
3
@Adran360 Racja. Może to nie zabrzmi zbyt romantycznie, ale chciałbym, żeby Barca też poszła tą drogą.
37
Tak.
0
@AmigoBlancos Ja zagrałem Twoją propozycję sprzed paru h i uwalony kupon. @Luciano99 byłby dumny.
3
@blakkudium Również: @Who_you_mam @MirusAmisz
4
Ciekawe, czy serio opchnie część Realu prywaciarzom.
@VegetaPolska @Conradxc @lajcior @DonCarletto @AmigoBlancos @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld @Lionel_Messi10
51
Szpaler.
3
https://x.com/FCBvault/status/2056121242172940787
Lewy.
8
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2056118873561121221
Zejście Lewego.
1
@Kredon Arsenal byłby dumny.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
2
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2056116690585334172
Barca na 3-1.
0
@kamiVeB Bo miało wyglądać na kontakt Gaviego.
2
https://x.com/lxmedia11/status/2056113936479494286
https://x.com/CorDelBarca_/status/2056114071930327382
Penalti a favor del Real Madrid.
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2056115188957335813
Betis na 1-2.
18
Tak.
0
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2056113584006893931
Barca na 2-0.
3
Gol Fatiego.
@Faro
5
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2056100398226616809
Barca na 1-0.
4
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2056091985052680614
Szpaler Betisu.
1
@Popitek12 A nie do Petera z Deadpoola, Popeye?
3
@Popitek12 Ostatnio mówiłeś, że identyfikujesz się jako Rocket ze Strażników Galaktyki, Popeusz.
Natomiast @Kessie to Modok.
@mekston @Lanosss
2
@Luciano99 W Barcelonie jest Orlen?
@Kessie @Frimpong
13
Ładny filmik.
3
@Popitek12 Bo Fermin gra w 1 składzie Arsenalu, Poppers?
@mekston @Kessie @Lanosss
10
Skład.
6
Neymar.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Lanosss @Comentateiro
7
@Arden Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
0
@AmigoBlancos Ja bym brał 337 zł.
0
@AmigoBlancos Uznam, że to Twoja wina.
1
@Kidd Atubolu fajnie gra we Freiburgu. Potencjał ma, bo Inter się nim interesuje od x czasu.
4
@FcPortoFan1999 @mordini123 potężny Bayern*
@mekston @Kessie @Lanosss @Comentateiro