blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2056091985052680614
Szpaler Betisu.
1
@Popitek12 A nie do Petera z Deadpoola, Popeye?
3
@Popitek12 Ostatnio mówiłeś, że identyfikujesz się jako Rocket ze Strażników Galaktyki, Popeusz.
Natomiast @Kessie to Modok.
@mekston @Lanosss
2
@Luciano99 W Barcelonie jest Orlen?
@Kessie @Frimpong
13
Ładny filmik.
3
@Popitek12 Bo Fermin gra w 1 składzie Arsenalu, Poppers?
@mekston @Kessie @Lanosss
10
Skład.
6
Neymar.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Lanosss @Comentateiro
7
@Arden Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
0
@AmigoBlancos Ja bym brał 337 zł.
0
@AmigoBlancos Uznam, że to Twoja wina.
1
@Kidd Atubolu fajnie gra we Freiburgu. Potencjał ma, bo Inter się nim interesuje od x czasu.
4
@FcPortoFan1999 @mordini123 potężny Bayern*
@mekston @Kessie @Lanosss @Comentateiro
1
@Kidd No w sumie nie. Według mnie, tylko Atubolu powinien dostać szansę, ale Nagelsmann mu jej nie daje.
4
Opinia @Comentateiro?
@mekston @Kessie @Lanosss
7
AV interesuje się Abde, Munozem (obaj łączeni z Barcą) i Jesusem Rodriguezem.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
5
@Kessie To @Comentateiro i @July_6_BcN na plaży? Czy może to @clyde?
@macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @mekston @Lanosss
0
@BORO_12 Nie mam nic do Joao Pedro, ale ja wolę inne cele transferowe.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16874307#comment-16874364
0
@ViscaelBarca2007 Patrząc na sytuację klubową, to może Barcola? Pewnie byłby też tańszy niż Joao Pedro, więc zostałoby trochę pieniędzy na inne pozycje.
7
@Popitek12 Czemu nie wziąłeś @mekstona i @Kessiego ze sobą, Popperos?
@Lanosss
0
@ViscaelBarca2007 Dlatego bliżej mi do grania fałszywą 9tką i kupnie LS. Nawet ten Bernardo z wolnego transferu byłby spoko opcją, bo pokryje ŚP/OP/PS (w reprezentacji dalej gra na skrzydle, więc ta pozycja nie jest mu obca) i sprzedaż 50% praw do Roony'ego.
0
@ViscaelBarca2007 No właśnie zauważyłem. Były pojedyncze plotki o LS, ale szkoda, że oleją ten temat, bo Rapha nie grzeszy już zdrowiem, a Marcus, pomimo liczb, to średnie rozwiązanie na LS. Jako uzupełnienie ataku, tj. gość, który pokryje Ci 3 pozycje, jest ok, ale nic poza tym.
A co do Chelsea, to ona akurat umie sprzedawać, więc pewnie opchną szrot w dobrej cenie do innych klubów PL/Arabii i wyjdą na swoje. Nawet wypożyczonych dzieciaków mogą sprzedać w racjonalnych pieniądzach.
1
@Vegeta88 Opinia @FcPortoFan1999?
@mekston
0
@ViscaelBarca2007 Tak szczerze, to skłaniam się bardziej w stronę kupna kozaka na LS i Muriqi'ego, jako dżokera.
8
Opinia @Frimpong?
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore
2
@AmigoBlancos Zagrane. Czyli pewnie nie wejdzie.
@Kessie
1
@majkiii Tevez, Fernando Torres.
2
@LAMC_10 Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
1
Piłka.
@PatrychoO
2
@mekston No według mnie tak, ale chciałbym poznać opinię @FcPortoFan1999.