blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chelsea.
@PatrychoO @Ku84fcb
5
@Popitek12 Opinia @mekston?
@Kessie @Lanosss
4
@Andrzej_Majonez Potężny Bayern*
@mekston @Kessie @Lanosss @Comentateiro
1
@AmigoBlancos Powodzenia. Oby weszło.
1
@VamoSBarca88 #ProstaMatematykaZKessim.
@Kessie
14
Bernardo.
Bastoni.
Kroupi.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
14
Zrobią to @FcPortoFan1999?
@mekston @Adran360 @Kessie @Kapitan hawk @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Lanosss @Comentateiro
5
Tak się buduje FFP.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @MirusAmisz @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Who_you_mam
1
@MessiForeverTheBest I co najlepsze, tutaj próbował strzelić ze słabszej nogi.
7
@LAMC_10 Opinia @Kessie?
1
@BulaKG Ciężkie się wylosowało.
1
@Bykunn No ja jednak byłbym za transferami na już. Jest dość sporo fajnych zawodników z wolnego transferu. To powinna być droga.
@Azazel_Pazuzu No mi Hansiego najbardziej szkoda.
@Zoker Póki Barca nie będzie w zasadzie 1:1, to wszystko będzie łatane na ostatnią chwilę.
@malicinho Ogólnie Bastoni to fajny zawodnik, ale zadziwia mnie upartość Barcy w jego kierunku, zwłaszcza, że mówimy tutaj o transferze za 60+ mln €. Wiadomo, że na papierze, to powinien być cel nr 1, ale nie słychać nic o działaniu w kierunku alternatyw, tj. Ndicka czy Senesi, żeby się zabezpieczyć.
2
@Hosh Opinia @BulaKG, @Kessie?
0
@Zoker Jeśli serio chce zostać w PL, to raczej marne szanse. Aczkolwiek, powinni się postarać o niego, bo to okazja rynkowa.
1
@Popitek12 Opinia @Kessie?
@mekston @Lanosss
8
Bastoni, Ndicka, część 2137.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
4
@maroon To akurat wódka.
@Kessie
4
@fcbarcafan19 Bo to potężny Bayern i stary, ale potężny Neuer.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
6
Potężny Bayern.
@PatrychoO @Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
4
@ViscaelBarca2007 potężnym Bayernem*
@mekston @Lanosss @Kessie @Comentateiro
8
Abde.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
7
@Lionel_Messi10 Szkoda, że Doku nie zaoferowali.
6
Foden.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
9
Opinia @Comentateiro?
@mekston @Kessie @Lanosss
4
@Adran360 Ale czy @Kessie to taki VIP?
3
@MirusAmisz Bo @Kessie to jednak solidna firma i potrafi mnie zastąpić. Nawet pijany.
2
@MirusAmisz Opinia @RoberDzik?
3
@MessiForeverTheBest Oraz @Kessie.
5
@Kgorecki2500 Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
4
@Comentateiro Oraz @mekston, @Lanosss i @Kessie.