2



Chelsea.

@PatrychoO @Ku84fcb

5

4

1

@AmigoBlancos Powodzenia. Oby weszło.

1

@VamoSBarca88 #ProstaMatematykaZKessim.

@Kessie

14



Bernardo.



Bastoni.



Kroupi.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

14



Zrobią to @FcPortoFan1999?

@mekston @Adran360 @Kessie @Kapitan hawk @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Lanosss @Comentateiro

5



Tak się buduje FFP.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @MirusAmisz @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Who_you_mam

1

@MessiForeverTheBest I co najlepsze, tutaj próbował strzelić ze słabszej nogi.

7

@LAMC_10 Opinia @Kessie?

1

@BulaKG Ciężkie się wylosowało.

1

@Bykunn No ja jednak byłbym za transferami na już. Jest dość sporo fajnych zawodników z wolnego transferu. To powinna być droga.

@Azazel_Pazuzu No mi Hansiego najbardziej szkoda.

@Zoker Póki Barca nie będzie w zasadzie 1:1, to wszystko będzie łatane na ostatnią chwilę.

@malicinho Ogólnie Bastoni to fajny zawodnik, ale zadziwia mnie upartość Barcy w jego kierunku, zwłaszcza, że mówimy tutaj o transferze za 60+ mln €. Wiadomo, że na papierze, to powinien być cel nr 1, ale nie słychać nic o działaniu w kierunku alternatyw, tj. Ndicka czy Senesi, żeby się zabezpieczyć.

2

@Hosh Opinia @BulaKG, @Kessie?

0

@Zoker Jeśli serio chce zostać w PL, to raczej marne szanse. Aczkolwiek, powinni się postarać o niego, bo to okazja rynkowa.

1

8



Bastoni, Ndicka, część 2137.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

4

@maroon To akurat wódka.

@Kessie

4

@fcbarcafan19 Bo to potężny Bayern i stary, ale potężny Neuer.

@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie

6







Potężny Bayern.

@PatrychoO @Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie

4

8



Abde.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

7

@Lionel_Messi10 Szkoda, że Doku nie zaoferowali.

6



Foden.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

9



Opinia @Comentateiro?

@mekston @Kessie @Lanosss

4

@Adran360 Ale czy @Kessie to taki VIP?

3

@MirusAmisz Bo @Kessie to jednak solidna firma i potrafi mnie zastąpić. Nawet pijany.

2

3

5

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?