3

4

@Lionel_Messi10 Dobrze, że kolejne źródło wspomina o LS, bo to również bardzo ważna pozycja do wzmocnienia, przy częstszych urazach Raphy.

Co do bramkarza, to mam takie samo zdanie, jak @Kinginiesta.

1

@FcPortoFan1999 To musisz go poznać!

1

@FcPortoFan1999 Napastnik Rayo, który ma polskie korzenie!

1

@FcPortoFan1999 Alemao!

2

@Kgorecki2500 Dominos ze względu na promkę 2 za 1.

1

@Adran360 Do kadry (Polski) go @FcPortoFan1999?

@mekston

2

@Lionel_Messi10 Szczerze, ja bym ograniczył wypożyczenia i poszedł w sprzedaż 50% praw z opcją pierwokupu/odkupu. Wtedy klub nabywający ma też w interesie, żeby taki Roony grał jak najwięcej.

@Criss18Barca Jeśli by przyszedł, to pewnie jako ŚP. Mimo wszystko, jest obyty też w grze na PS i zawsze to opcja jest.

2

@Lionel_Messi10 W razie potrzeby, zagra na PS. W reprezentacji ciągle gra na tej pozycji.

0

@Faro Wcale bym się nie zdziwił.

17



No to wie, co zrobić, żeby tam zostać.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Faro

1



Cherki.

@Kessie @Frimpong

3

@KrychaFCB Ponoć @Luciano99 poszedł kupić jej te Cheetosy.

@Kessie

14



Do kadry go @FcPortoFan1999?

@mekston @escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Comentateiro

1

@RosjaninBut Zależy, co kto woli. Ja osobiście jestem za pomysłem kozackiego LS.

11

3

6



Rashford i ewentualny plan na LS.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

4

@Comentateiro A piwsko jak liczymy?

0

@Szklaner Możliwe, że masz rację, bo rzeczywiście było coś o 12-16 mln € chyba.



Tutaj Soso opisał w paru słowach, jak to wygląda.

1

@Hindus Tebas powie, że nie. A tak na poważnie, to głównie się tyczy miejsc VIP, za które brakuje ok. 32 mln €.

13



W klubie panuje optymizm.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

24



Prime Ochoa nadchodzi.

@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @mekston @MirusAmisz @Lanosss @Giwera @Comentateiro

1

@Kessie Co dostałeś od @jowita?

@Luciano99

8

@gumaz Pewnie @Kessie wydalił brązową, radioaktywną torpedę.

@Luciano99 @Frimpong @Bocheno1 @Comentateiro @macio_944 @Kozinho. @tomek8756

3

15



Ponownie, szachy 5d były lepszym partidazo niż drugi mecz 1/2 LM, skoro highlightsy są dłuższe.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Comentateiro @mekston @Lanosss

4



xG Atletico i Arsenalu.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie

2



Penalti a favor del Real Madrid.



Atletico na 1-1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?