blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Filipem Opinia @BulaKG, @Kessie?
@MirusAmisz
4
@Lionel_Messi10 Dobrze, że kolejne źródło wspomina o LS, bo to również bardzo ważna pozycja do wzmocnienia, przy częstszych urazach Raphy.
Co do bramkarza, to mam takie samo zdanie, jak @Kinginiesta.
1
@FcPortoFan1999 To musisz go poznać!
1
@FcPortoFan1999 Napastnik Rayo, który ma polskie korzenie!
1
@FcPortoFan1999 Alemao!
2
@Kgorecki2500 Dominos ze względu na promkę 2 za 1.
1
@Adran360 Do kadry (Polski) go @FcPortoFan1999?
@mekston
2
@Lionel_Messi10 Szczerze, ja bym ograniczył wypożyczenia i poszedł w sprzedaż 50% praw z opcją pierwokupu/odkupu. Wtedy klub nabywający ma też w interesie, żeby taki Roony grał jak najwięcej.
@Criss18Barca Jeśli by przyszedł, to pewnie jako ŚP. Mimo wszystko, jest obyty też w grze na PS i zawsze to opcja jest.
2
@Lionel_Messi10 W razie potrzeby, zagra na PS. W reprezentacji ciągle gra na tej pozycji.
0
@Faro Wcale bym się nie zdziwił.
17
No to wie, co zrobić, żeby tam zostać.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Faro
1
Cherki.
@Kessie @Frimpong
3
@KrychaFCB Ponoć @Luciano99 poszedł kupić jej te Cheetosy.
@Kessie
14
Do kadry go @FcPortoFan1999?
@mekston @escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Comentateiro
1
@RosjaninBut Zależy, co kto woli. Ja osobiście jestem za pomysłem kozackiego LS.
11
Tak.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
3
@Bocheno1 Opinia @BulaKG, @Kessie?
6
Rashford i ewentualny plan na LS.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
4
@Comentateiro A piwsko jak liczymy?
0
@Szklaner Możliwe, że masz rację, bo rzeczywiście było coś o 12-16 mln € chyba.
Tutaj Soso opisał w paru słowach, jak to wygląda.
1
@Hindus Tebas powie, że nie. A tak na poważnie, to głównie się tyczy miejsc VIP, za które brakuje ok. 32 mln €.
13
W klubie panuje optymizm.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
24
Prime Ochoa nadchodzi.
@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @mekston @MirusAmisz @Lanosss @Giwera @Comentateiro
1
@Kessie Co dostałeś od @jowita?
@Luciano99
8
@gumaz Pewnie @Kessie wydalił brązową, radioaktywną torpedę.
@Luciano99 @Frimpong @Bocheno1 @Comentateiro @macio_944 @Kozinho. @tomek8756
3
@mekston Opinia @FcPortoFan1999?
15
Ponownie, szachy 5d były lepszym partidazo niż drugi mecz 1/2 LM, skoro highlightsy są dłuższe.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Comentateiro @mekston @Lanosss
4
xG Atletico i Arsenalu.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
1
https://x.com/Efmedia257564/status/2049589204213002276
https://x.com/Efmedia257564/status/2049589459734159733
https://x.com/Efmedia257564/status/2049589960466907507
Sytuacja w polu karnym.
2
Penalti a favor del Real Madrid.
Atletico na 1-1.