4

@Hosh w Warszawie tylko Polonia

0

@FcPortoFan1999 Może Czesiek?

0

Koniec Legii .

4

@partymaker ten człowiek niczym się nie wyróżnia, Cubarsi posyła więcej ciekawych piłek do przodu niż on. Robi wszystko poprawnie, ale nie daje niczego ekstra. Więc nie ma żadnego powodu by miał zarabiać takie pieniądze

0

Najwięciej tytułów w roku kalendarzowym od rozpoczęcia ATP Tour:
Federer, Muster - 12
Djoković, Nadal - 11
Murray - 9
Sinner - 8
Alcaraz - 8*

0

@JanuszKorwinMikke i za Yilidiza na lewym skrzydełku...

0

@Mixtape Misiury z Mourinho do tego nie dopuszczą.

0

@FcPortoFan1999 z głowy Oskarze czy googlowałeś?

0

Patologia na Reymonta.

0

@Eklerek Śliczna jest, nie powiem.

0

Nie no czuć ten zbożowy aromat w głosie Borka. Haha, telewizja publiczna, jaki upadek xd

4

@arasz1819 w polskich mediach są prawie sami Madryle

0

@BorzyKrzys noo jest przystojny

0

Ciśnie Wisełka! Mniejsze zło musi wygrać

1

@FcPortoFan1999 @mekston Djoković to bierze i tyle. Tenis umarł

0

@FcPortoFan1999 z cytrynką!

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe co wjechało, może rosołek...

0

Borek wczoraj zachlał w Dębicy, a już dzisiaj na Reymonta. Ciekawie czy zdąży na Moc Futbolu...

2

2:0 Górnik ahahhah!!!!

0

@FcPortoFan1999 mecz przyjaźni :rzyg:

0

@Davvd ja jak nie oglądam to wygrywamy

0

Jazda Górniku z gorolami warszawskimi!!!

0

@BorzyKrzys Kenan Yildiz? Lubię i szanuję

3

@Faro chlopie, mecz sie nie skończył

0

@MirusAmisz dlatego Rapha na miejsce Olmo :)

0

Szanuję za to, ze dotrzymali słowa i zrobili nam piekło. Dobrze, ze jest przerwa na kadrę

1

@FcPortoFan1999 Oskarze, lubię jego grę na korcie i to jakim jest wielkim człowiekiem i sportowcem...

2

@FcPortoFan1999 Czasami...

1

Myślę o: Rafael Nadal.

2

@Popitek12 Mariusz Jop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?