barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Tak. Rafał Rafał Rafaaał Augustyniak!
0
@FcPortoFan1999 słyszałeś komentarz tego typa z Flashscore?
1
No tu się już nic nie wydarzy xd Norris spokojne zwycięzco, czyli większe zło w McLarenie. Piękny był ten pościg Maxa w ostatnich wyścigach, dziękujemy mistrzu
0
Nie płacz LEwis
1
@takisobiektos za co?
0
@mekston zdrajca
0
Bearman co Ty robisz?!!?
0
A czemu Marciniok nie dostał tego meczu?
1
@BorzyKrzys Factos od Redaktora.
2
Moment, który zmienił wszystko.
1
@FcPortoFan1999 Wronki kiedy nie mam humoru
0
@FcPortoFan1999 Ttlko Lech!
0
Zabrze po mistrza! Jadymy durś!
0
@Faro zajechany to on jest w łóżku.
5
Fantastyczny komentarz.
0
@PawkoFCB nie, Lewy pobił normalnie rekord w maju 2021. 20/21 to był cały sezon przy pustych trybunach
0
@Azazel_Pazuzu gdzie kłamstwo?
3
@Czyhrynski kontuzja Lewego wyeliminowała ich z LM, ale byli blisko by przejść to PSG. W lidze Lewy pobił rekord w tamtym sezonie i spokojny mistrz
5
Nie rozumiem upierania sie na środek obrony Garcia - Cubarsi. Młody szczególnie nie moze grać wszystkiego za formę ktora miał rok temu.
Kounde PO niestety, środek Araujo i Garcia.
7
A Wy chcieliście złota piłkę dać Yamalowi. Przecież mówiłem, ze to byłby koniec tego piłkarza. Musi dostać wiele razy w pysk by być wielkim. Nic nie przychodzi łatwo.
0
Przynajmniej on miał rację
0
@Castro z Elche to bez Pedriego i tak trzeba wygrac
4
Tylko 2:1, Real mizerny, ale mają Mbappe, a my z zdziesiątkowanym składem.
Na wiosnę ich pykniemy.
0
10 pkt przewagi Wisły nad barażami. Tego już nie da się spieprzyć
0
@FcPortoFan1999 takie zagłębie Lubin dla ubogich. Zero ambicji
0
@FcPortoFan1999 co to jest w ogóle za klub?
0
@FcPortoFan1999 Pewnie chciał oddać atmosferę na trybunach
0
@maciekofcb C+ bez Ćwiąkały jest skończone.
1
Wisła II Krakow pokonała wczoraj Cracovię II w meczu wyjazdowym. Oto jedyna bramka z tego spotkania
1
@FcPortoFan1999 Potwierdzam *_*