barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Porażka z Chelsea mocno skomplikuje walkę o TOP 8. Trzeba wygrać
17
Bez VARU to jest karny. Tak rządowi ukradli 15 lgi mistrżów
0
Na atak Welliton - Doumbia ta Barcelona dostałaby szóstkę od Spartaku Moskwa
0
Hahaha Borek jak żałoba po golu. No nie dawajcie go
2
El Tiburon. Finisher. Po prostu GOAT
0
Jesteśmy memem. Real przynajmnie ma Pichichi
0
Nigdy więcej Borka na mecze Barcelony!
0
Borek Ty jesteś SUPER
1
Frenkie de Jong to nieporozumienie za tę pensję.
3
Słyszeliście juz o tym jak dobry wywiad wczoraj przeprowadzil Michał Żyro z VVD? Kosmiczny poziom.
0
Madrycka propaganda i sianie zamętu. Ale trzeba wiedzieć co wróg mówi.
19
Misiaczek. Kto wie, ten wie
0
@BHAFCB Rządowi + zajezdnia + zero aury
7
Komentarz usunięty
6
Wszystkiego najlepszego dla Mateusza Borka!
4
@TR3YWAY Bułka z marketu nigdy nie będzie GOATem. Przykro mi.
1
@Adi123456789 musi przejść drogę Ronaldo czyli zostac "9", po 30tce zatraci szybkość. Ale to nie będzie poziom Cristiano
2
Wenezuela, teraz Nigeria. Kartele i obrona chrześcijan. Wspólny mianownik? Ropa naftowa... ;)
0
Pierdyliard karnych
1
We're so back!!!
0
Najlepszy piłkarz na świecie.
0
@maroon Interes Polski ważniejszy niż Wenezueli. Niestety, takie czasy ;)
0
@Destroyer_of_Worlds przez wojnę odpadają 3 stadiony, które mogłyby zorganizować finał LM: Łużniki, Stadion Olimpijski w Kijowie i stadion w St. Petersburgu
6
@thorin Ani PiS, ani PO nie mają wpływu na wielkich graczy, bo politycy tych partii żyją w świecie, który już nie istnieje. Za granicą to widzą i traktują nas jak frajerów, którym można wciskać kit o przyjaźni i obronie wartości.
3
Haha co ten człowiek pier... PiS opowiada się za Pax Americana w wielkim 2025 roku, sprowadzając rolę Polski do zderzaka amerykańskiego imperium i walki o interesy Ameryki, a nie Polski. I to ponoć ma gwarantować Polsce suwerenność i niepodległość.
Dwójka z przodu w sondażach zostanie na dobre. Tusk zaciera ręce, bo im bliżej wyborów, tym większe prawdopodobieństwo rozpadu w PiS. Kaczyński, Błaszczak i inni BMW biegną na ścianę.
1
Dostęp Zachodu do wenezuelskiej ropy może być gamechangerem. Największe złoża na świecie, szejki mogą się schować. Cena baryłki poleci mocno w dół, co zaboli Putina o wiele bardziej niż wszystkie sankcje.
0
@Transu96 za mało
0
To jest jakaś kpina by zrobić tak wolny kort na Mastersie
0
@Gibbon_FCB Honest Barca fan. Jak Kręcidło. Najgorszy typ
5
To juz jest koniec.