1

Gerard Martin - od drewna do Maldiniego.

0

Zremisować z tak dziadowską Gironą to trzeba umieć. Jeszcze teraz mają wyjazd na San Mames

4

Włączam. Przepraszam

1

@Adran360 ważne, że na zachodzie sobie poradzili

7

To co Flick osiągnął tym składem w poprzednim sezonie bylo nienormalne, bylo wyciśnięciem 200% z tego składu. Bez transferow nie wrócimy na stałe do topu. Poza tym wydaje mi sie, ze cos poszło nie tak w przygotowaniach przed sezonem (tutaj pytanie jaka jest odpowiedzialność Flicka) i albo będziemy przyslowiowo latac dopiero na wiosnę, albo co najwyżej ugramy 1 puchar w tym sezonie

0

Korty ziemne, BO5, to byl prawdziwy Davis Cup.


6

Piękna jest historia Raphinhi, z wypychanego ponad rok temu stał się najbardziej walecznym i oddanym piłkarzem. Obok Pedriego i Yamala też najlepszym piłkarsko. Więcej Raphinhi, mniej Frenkich w Barcelonie.

1

@arasz1819 nie można zakończyć wojny, jeżeli się jej nie rozpocznie :)

0

Wg doniesień Wall Street Journal, Trump zagroził użyciem siły przeciwko Wenezueli jeżeli Maduro dobrowolnie nie opuści kraju.

1

Nicolas Maduro może opuścić Wenezuelę i wylecieć do Iranu z międzylądowaniem w Stambule. Władze w Teheranie miały obiecać Maduro stały azyl i ochronę osobistą.

9

To koniec. Wkrótce wracamy do zasady 1:1. Wiewiórki na mieście donoszą, że Joan Laporta otrzymał maila od nigeryjskiego dziedzica ogromnego majątku. 50% wartości spadku ma trafić na konto Prezydenta.

12

@tomek8756 Stary człowiek i może.

0

1

0

@AmigoBlancos Oski @FcPortoFan1999 oglądałeś? Gdzie nie wejdę, to Legia TV. Obrzydliwe...

1

@WiecekFCB no tylko jaki budżet ma Arteta i ile sezonów dostał

0

Slot musi wylecieć. Przesada

0

@mekston Oski jeszcze się nie zalogował po robocie

4

No i będzie ósemka, rozlecieli się jak z nami. Spokojnie, Benitez przed zwolnieniem też wygrał z Rayo 10-2

0

Napisałbym hot take'a do jakiego miejsca może się stoczyć Real w najbliższych latach, ale wolę nie ryzykować.

0

Oszustwo na Messiego. Jak ukraść Mundial? Lektor @Popitek12

0

Musimy miec mental Rafy Nadala - tylko wtedy będziemy najlepsi

0

Dziękujemy Chelsea, ze tylko 3:0. Gdyby nie Brugia moglibyśmy być spokojni, a tak to zacznie się matematyka by grać o TOP 8. Marginesu błędu juz nie ma.

1

Te 6-0 z Olympiakosem mocno nas ratuje teraz

0

Teraz pytanie co by bylo jakby Ferran strzelił. IMO nic lepszego

0

@mekston moze dać, ale dobry bilans bramkowy by sie tez przydal

3

No nic, pozostało tylko spiąć sie na ostatnie 3 mecze i liczyć ze jakimś cudem uda sie wslizgnac do TOP 8. Plus jest taki, ze Araujo nie zagra z Frankfurtem

0

@Pawel13sz ważne żeby na wiosnę wygrywać

0

@tomcias10 w tym sezonie znaczy o tyle więcej ze wyjazdy u siebie sa wg rozstawień po fazie ligowej

1

Szanse na TOP 8 po porażce dzisiaj są minimalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?