barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gerard Martin - od drewna do Maldiniego.
0
Zremisować z tak dziadowską Gironą to trzeba umieć. Jeszcze teraz mają wyjazd na San Mames
4
Włączam. Przepraszam
1
@Adran360 ważne, że na zachodzie sobie poradzili
7
To co Flick osiągnął tym składem w poprzednim sezonie bylo nienormalne, bylo wyciśnięciem 200% z tego składu. Bez transferow nie wrócimy na stałe do topu. Poza tym wydaje mi sie, ze cos poszło nie tak w przygotowaniach przed sezonem (tutaj pytanie jaka jest odpowiedzialność Flicka) i albo będziemy przyslowiowo latac dopiero na wiosnę, albo co najwyżej ugramy 1 puchar w tym sezonie
0
Korty ziemne, BO5, to byl prawdziwy Davis Cup.
6
Piękna jest historia Raphinhi, z wypychanego ponad rok temu stał się najbardziej walecznym i oddanym piłkarzem. Obok Pedriego i Yamala też najlepszym piłkarsko. Więcej Raphinhi, mniej Frenkich w Barcelonie.
1
@arasz1819 nie można zakończyć wojny, jeżeli się jej nie rozpocznie :)
0
Wg doniesień Wall Street Journal, Trump zagroził użyciem siły przeciwko Wenezueli jeżeli Maduro dobrowolnie nie opuści kraju.
1
Nicolas Maduro może opuścić Wenezuelę i wylecieć do Iranu z międzylądowaniem w Stambule. Władze w Teheranie miały obiecać Maduro stały azyl i ochronę osobistą.
9
To koniec. Wkrótce wracamy do zasady 1:1. Wiewiórki na mieście donoszą, że Joan Laporta otrzymał maila od nigeryjskiego dziedzica ogromnego majątku. 50% wartości spadku ma trafić na konto Prezydenta.
12
@tomek8756 Stary człowiek i może.
0
@BorzyKrzys
1
@gumaz @BorzyKrzys
0
@AmigoBlancos Oski @FcPortoFan1999 oglądałeś? Gdzie nie wejdę, to Legia TV. Obrzydliwe...
1
@WiecekFCB no tylko jaki budżet ma Arteta i ile sezonów dostał
0
Slot musi wylecieć. Przesada
0
@mekston Oski jeszcze się nie zalogował po robocie
4
No i będzie ósemka, rozlecieli się jak z nami. Spokojnie, Benitez przed zwolnieniem też wygrał z Rayo 10-2
0
Napisałbym hot take'a do jakiego miejsca może się stoczyć Real w najbliższych latach, ale wolę nie ryzykować.
0
Oszustwo na Messiego. Jak ukraść Mundial? Lektor @Popitek12
0
Musimy miec mental Rafy Nadala - tylko wtedy będziemy najlepsi
0
Dziękujemy Chelsea, ze tylko 3:0. Gdyby nie Brugia moglibyśmy być spokojni, a tak to zacznie się matematyka by grać o TOP 8. Marginesu błędu juz nie ma.
1
Te 6-0 z Olympiakosem mocno nas ratuje teraz
0
Teraz pytanie co by bylo jakby Ferran strzelił. IMO nic lepszego
0
@mekston moze dać, ale dobry bilans bramkowy by sie tez przydal
3
No nic, pozostało tylko spiąć sie na ostatnie 3 mecze i liczyć ze jakimś cudem uda sie wslizgnac do TOP 8. Plus jest taki, ze Araujo nie zagra z Frankfurtem
0
@Pawel13sz ważne żeby na wiosnę wygrywać
0
@tomcias10 w tym sezonie znaczy o tyle więcej ze wyjazdy u siebie sa wg rozstawień po fazie ligowej
1
Szanse na TOP 8 po porażce dzisiaj są minimalne.