0

co wy robicie
wy nasza legie hanbicie

5

Miłego dnia dla Ramblowiczów z Włoszczowy i Opoczna.

0

@FcPortoFan1999 mówię prawdę. Zasługujemy jako kraj na więcej. Jakiś Puchar Lidla przynajmniej

0

@FcPortoFan1999 w pucharze biedronki*

0

@19Riki20 patrząc na ostatnie 25 lat to tak, ale to nie zmienia faktu co do ostatnich sezonów i niektórych jego decyzji

0

@FcPortoFan1999 villian arc

4

Problemem Realu jest Perez, piłkarze pokroju Viniciusa i dopiero potem, ewentualnie, Alonso.
To Perez przyjął taką filozofię budowania drużyny, głaskania po głowie gwiazd i zaklinania rzeczywistości (np. "90 minut na Bernabeu jest bardzo długie"). Racja, dołożył 2 LM do gabloty, ale być może teraz zaczynamy widzieć jakim kosztem.

1

@mekston dobra wiadomość przy zwycięstwie City

1

Tak Mielcar. To juz koniec. Koniec dla Realu.

2

@partymaker mejweni już muszą tworzyć narrację pomeczową

0

Jeden z republikańskich członków Izby Reprezentantów złożył projekt ustawy obligującej prezydenta USA do wypowiedzenia Paktu Północnoatlantyckiego (wyjścia z NATO)


3

2 kibiców Realu komentuje dzisiaj mecz w telewizji rządowej i wszyscy zadowoleni.

0

Rudiger sabotuje TOP 8 dla Barcelony. Szkoda.

0

W Hiszpanii to nie byłby karny, walka bark w bark

1

Mielcar jaki podniecony na cofkę hahaha

0

Dla nas to lepszy wynik niz zwycięstwo City. Chociaż najlepszy byłby remis

0

Borek na Bernabeu. Kiedy ostatni raz to miało miejsce?

38

Powinni dostać bana na wyjazdy od UEFA

2

@BorzyKrzys na szczęście zimą tez nie ma co narzekać


0

Atak jest nieunikniony. Żegnaj, Maduro!


0

@BorzyKrzys pozdrowienia dla Piotrka Stoga...

0

@FCB24 mógłby być Gavi gdyby wrocil do dawnej formy

21

Jakich kapitanów mamy:
MATS
Araujo
de Jong

Jacy powinni byc:
Raphinha
Pedri
Lewandowski/Eric

3

TOP 8 jest możliwe, ale trzeba nastukać trochę goli w ostatnich 2 meczach. Rywale teoretycznie sprzyjający temu zadaniu.

2

Rywale grają pod nas (TOP 8), a my sobie nie pomagamy. Dawać

2

@mekston Dubai d'Or. Najbardziej obiektywna nagroda piłkarska.

6

@LukaszFan Camavinga Asencio Rudiger Valverde

0

@Robert_Kubica z Mbappe na 9 nie ma możliwości by Bellingham wrócił do tamtych liczb

3

Co ten Perez zbudowal za zespol, gratulacje.
Intensywnośc jak w letnim sparingu. Bez Mbappe ten klub walczy o 5. Miejsce

1

@PeRRy albo zakładają konta na portalach randkowych by farmić obserwujących na IG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?