barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co wy robicie
wy nasza legie hanbicie
5
Miłego dnia dla Ramblowiczów z Włoszczowy i Opoczna.
0
@FcPortoFan1999 mówię prawdę. Zasługujemy jako kraj na więcej. Jakiś Puchar Lidla przynajmniej
0
@FcPortoFan1999 w pucharze biedronki*
0
@19Riki20 patrząc na ostatnie 25 lat to tak, ale to nie zmienia faktu co do ostatnich sezonów i niektórych jego decyzji
0
@FcPortoFan1999 villian arc
4
Problemem Realu jest Perez, piłkarze pokroju Viniciusa i dopiero potem, ewentualnie, Alonso.
To Perez przyjął taką filozofię budowania drużyny, głaskania po głowie gwiazd i zaklinania rzeczywistości (np. "90 minut na Bernabeu jest bardzo długie"). Racja, dołożył 2 LM do gabloty, ale być może teraz zaczynamy widzieć jakim kosztem.
1
@mekston dobra wiadomość przy zwycięstwie City
1
Tak Mielcar. To juz koniec. Koniec dla Realu.
2
@partymaker mejweni już muszą tworzyć narrację pomeczową
0
Jeden z republikańskich członków Izby Reprezentantów złożył projekt ustawy obligującej prezydenta USA do wypowiedzenia Paktu Północnoatlantyckiego (wyjścia z NATO)
3
2 kibiców Realu komentuje dzisiaj mecz w telewizji rządowej i wszyscy zadowoleni.
0
Rudiger sabotuje TOP 8 dla Barcelony. Szkoda.
0
W Hiszpanii to nie byłby karny, walka bark w bark
1
Mielcar jaki podniecony na cofkę hahaha
0
Dla nas to lepszy wynik niz zwycięstwo City. Chociaż najlepszy byłby remis
0
Borek na Bernabeu. Kiedy ostatni raz to miało miejsce?
38
Powinni dostać bana na wyjazdy od UEFA
2
@BorzyKrzys na szczęście zimą tez nie ma co narzekać
0
Atak jest nieunikniony. Żegnaj, Maduro!
0
@BorzyKrzys pozdrowienia dla Piotrka Stoga...
0
@FCB24 mógłby być Gavi gdyby wrocil do dawnej formy
21
Jakich kapitanów mamy:
MATS
Araujo
de Jong
Jacy powinni byc:
Raphinha
Pedri
Lewandowski/Eric
3
TOP 8 jest możliwe, ale trzeba nastukać trochę goli w ostatnich 2 meczach. Rywale teoretycznie sprzyjający temu zadaniu.
2
Rywale grają pod nas (TOP 8), a my sobie nie pomagamy. Dawać
2
@mekston Dubai d'Or. Najbardziej obiektywna nagroda piłkarska.
6
@LukaszFan Camavinga Asencio Rudiger Valverde
0
@Robert_Kubica z Mbappe na 9 nie ma możliwości by Bellingham wrócił do tamtych liczb
3
Co ten Perez zbudowal za zespol, gratulacje.
Intensywnośc jak w letnim sparingu. Bez Mbappe ten klub walczy o 5. Miejsce
1
@PeRRy albo zakładają konta na portalach randkowych by farmić obserwujących na IG