barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 mógł tam być Yamal
0
Sydney, dziewczyna dla Yamala.
2
@Popitek12 Nibiru i Betelgeza. To koniec.
1
Trzeba zamrozić drwala co by na 1. mecz Polaków na Mundialu był @Popitek12
2
Ale takie faule jak Veigi w EA FC to tylko żółta. Chociaż może w FUT sędziowanie jest poluzowane...
4
Z taką obroną LM nie wygramy, ale cieszy przynajmniej konsekwencja w lidze. Można się pokusić o obronę krajowego trypletu
1
Winter arc Tsitsi. Co ugotuje w 2026? @FcPortoFan1999 @mekston @Encore
4
Miłego dnia dla Ramblowiczów z Szczecinka i Szczytna.
0
Karny i czerwona, żołnierz zrobił swoje:D
1
Czerwona, jeszcze karny i zasłużony fajrant dla żołnierza.
0
@marcin62 styl gry na kontrataki jednak budził grozę.
3
2 razy widziałem Interstellar w kinie, ale to jest jakiś inny poziom. Jest kino i jest IMAX.
0
@lukaszmatusiewicz za Mourinho Real jednak miał to coś.
1
@mekston @BojanKriKiczBtez musi byc
2
Wow.
2
@Popitek12 Tak. Polish Eagle.
0
Kurski zatapia PiS. Nie jest to zaskoczenie, przecież już raz zrobił woltę. Wie, że po ewentualnym zwycięstwie prawicy w 2027 zostanie z niczym.
1
Brak finału Mundialu na najbardziej monumentalnym stadionie piłkarskim na świecie będzie zawodem. Spodziewanym oczywiście.
1
@mekston w zasadzie Bayernowi liczy sie po zdobyciu trypletu, bo KMŚ wygrali juz w 2021.
0
Tucker Carson: Trump w dzisiejszym orędziu ogłosi początek wojny z Wenezuelą.
2
@mekston szósty oficjalny puchar w roku kalendarzowym?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Minuta ciszy dla wszystkich madrytczoków którzy przez 75 min łudzili sie ze przegramy
10
A pamiętacie Intercity? To byl dopiero cyrk. A dzisiaj pewnie, pod kontrolą, z czystym kontem.
0
Pewne zwycięstwo Barcelony, nikt nas nie zatrzyma!
3
Gdybym jeszcze raz
Miał urodzić sie
Znów bym Tobie Gadalajaro
Oddał życie swe
1
Rashford to zła opcja na takie mecze. A tak w ogóle dobrze ze jest dogrywka, a nie karne po 90 minitach
0
Witam i kto to jest Bitcoin?
Ja nie wiem jaka jest wartość tego
15
Synowie Negreiry znowu próbowali przeszkodzić męczennikom
0
@FcPortoFan1999 ja wiedziałem ze Ty legionista po cichu!