barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurde, znowu 2010
2
Portugalia już ciężary, ustawka
9
Spokojnie, za chwilę sie rozkręci.
0
@FcPortoFan1999 trzeba jakąś pannę wyrwać kiedyś...
0
@Giwera on juz taki jest Panowie...
1
@mekston we're so back
0
Piast już może się skupiać na meczu spadkowiczów z Legią.
7
orzeł
ty sie upieczesz w tym swetrze
0
@Eklerek To koniec.
0
Kończyć środkiem pola Garcia - Casado - Dro i wygrać 3-1, to tylko Flick mógł zrobić
1
Gerard Martin - od drewna do Maldiniego.
0
Zremisować z tak dziadowską Gironą to trzeba umieć. Jeszcze teraz mają wyjazd na San Mames
4
Włączam. Przepraszam
1
@Adran360 ważne, że na zachodzie sobie poradzili
7
To co Flick osiągnął tym składem w poprzednim sezonie bylo nienormalne, bylo wyciśnięciem 200% z tego składu. Bez transferow nie wrócimy na stałe do topu. Poza tym wydaje mi sie, ze cos poszło nie tak w przygotowaniach przed sezonem (tutaj pytanie jaka jest odpowiedzialność Flicka) i albo będziemy przyslowiowo latac dopiero na wiosnę, albo co najwyżej ugramy 1 puchar w tym sezonie
0
Korty ziemne, BO5, to byl prawdziwy Davis Cup.
6
Piękna jest historia Raphinhi, z wypychanego ponad rok temu stał się najbardziej walecznym i oddanym piłkarzem. Obok Pedriego i Yamala też najlepszym piłkarsko. Więcej Raphinhi, mniej Frenkich w Barcelonie.
1
@arasz1819 nie można zakończyć wojny, jeżeli się jej nie rozpocznie :)
0
Wg doniesień Wall Street Journal, Trump zagroził użyciem siły przeciwko Wenezueli jeżeli Maduro dobrowolnie nie opuści kraju.
1
Nicolas Maduro może opuścić Wenezuelę i wylecieć do Iranu z międzylądowaniem w Stambule. Władze w Teheranie miały obiecać Maduro stały azyl i ochronę osobistą.
9
To koniec. Wkrótce wracamy do zasady 1:1. Wiewiórki na mieście donoszą, że Joan Laporta otrzymał maila od nigeryjskiego dziedzica ogromnego majątku. 50% wartości spadku ma trafić na konto Prezydenta.
12
@tomek8756 Stary człowiek i może.
0
@BorzyKrzys
1
@gumaz @BorzyKrzys
0
@AmigoBlancos Oski @FcPortoFan1999 oglądałeś? Gdzie nie wejdę, to Legia TV. Obrzydliwe...
1
@WiecekFCB no tylko jaki budżet ma Arteta i ile sezonów dostał
0
Slot musi wylecieć. Przesada
0
@mekston Oski jeszcze się nie zalogował po robocie
4
No i będzie ósemka, rozlecieli się jak z nami. Spokojnie, Benitez przed zwolnieniem też wygrał z Rayo 10-2
0
Napisałbym hot take'a do jakiego miejsca może się stoczyć Real w najbliższych latach, ale wolę nie ryzykować.