barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego nigdy nie został mistrzem.
0
@MysticCat za Mou nie byli
2
@BojanKriKicz Piccolo bylo pite po zwycięstwie Norrisa?
3
Checo.
1
@Mixtape myślę, ze każdy miał w życiu taką osobę, niezależnie czy kobieta czy mężczyzna
2
@MessiForeverTheBest wszystkim fanom sportu.
3
Przynajmniej ten comeback nam wyszedł w 2025
0
2 pkt, jest pewny niesmak. Juz rok temu oddał, teraz zabrakło. Niestety w przeciwieństwie do 2021 Verstappen nie miał tak dobrego partnera jakim byl Checo
1
Ana de Armas... :)
4
@Bzyczekk w dodatku glosujaca na KO, była fanka Palikota.
1
@Popitek12 Sport dzisiaj przegrał. A za rok pewnie Russell
2
Oh Antonelli...
2
@Norkusik niestety, głosem Mateusza Borka.
0
@BojanKriKicz nie lubisz Verstappena?
0
@FcPortoFan1999 w dodatku mecz przyjaźni.
1
Tsunoda nie jest Perezem niestety dla Maxa.
1
@FcPortoFan1999 On jest szalonyyyyy
1
@Popitek12 4 miejsce też wystarczy Norrisowi
2
@Popitek12 kto to jest Bitcoin?
1
@BorzyKrzys Ana de Armas i Alexandra Saint-Mleux w jednym garażu. To już jest za dużo
2
@Roobo czyli cała kryptografia tez do delegalizacji. Wszystko musi iść plain textem w internecie!
7
@DonAndresFCB ja nie wiem czy jednak wtedy była taka dobra generacja jak teraz. Z drugiej strony jak szanse dostawali tacy zawodnicy jak Munir, czy Sandro, to zaczynali bardzo dobrze, a potem wiadomo, ze musieli ustąpić MSN. Brakowało w tamtym czasie kogoś do środka pola z La Masii, Aleña czy Denis Suarez (nie wychowanek) to nie była jednak skala potencjału jak Fermin, Gavi czy Bernal
3
Legia TV. Kanał Sportowy, poniedziałek, 10:00
0
Żewłakow co nogę cofnął, co za banda XD
1
Gooooooooool Piast
0
@FcPortoFan1999 z tą Sigmą jakaś polska ekipa grała, co nie? a, rządowi częstochowcy
0
@Gacek5 @FcPortoFan1999
1
Frenkie to jest dramat. Jedynie Koeman miał na niego jakiś pomysł, ale stawianie go obok Pedriego czyni go nieporadnym na boisku. Najgorzej że kontrakt dopiero co przedłużony...
3
Fajnie byłoby 7upa im wsadzić
2
Na notatniku pytają się kim jest Roony. Ja myślę, że to kolejny piłkarz który będzie penetrował wielki Real Madryt.