0

CO JEST KURUEYEGSBSBA

3

Historyczna kompromitacja rządowych.

1

Stracić 8 pkt a i tak zrobić 5 miejsce, no świetnie, świetnie. Brawo nasi!!!

0

BILBAO przegrywa hahahahaha

6

Bernal bardzo pozytywna zmiana

0

@fanoflakers juz 3:1

2

Mourinho wyebie manite Realowi hahahahahaha

0

Ja sie pytam czym jest JINGDONG i czemu to chińskie dziadostwo musze oglądać?

0

@VegetaPolska kto by sie spodziewał. Perez poddał sezon zwalniając Alonso. Chociaż w LaLiga spodziewam sie ze będzie blisko do końca

1

Mourinho jedzie z Realem.

2

W tym momencie nawet remis daje TOP 8. Niestety, sędzia jest dzisiaj na misji.

4

Możemy zakończyć fazę ligową nawet na 3 miejscu. Trochę warunków musi być spełnione (nie są one kosmiczne), ale jest to możliwe.

0

Starszy doradca ajatollaha Chameneiego: Pojęcie "ograniczonego ataku" to iluzja. Każda operacja militarna USA zostanie uznana za akt wojny. Odpowiedź będzie natychmiastowa i zdecydowana.

1

Nie żeby coś ale w nocy rozważając o tym meczu miałem mysl ze Musetti skreczuje przy prowadzeniu 2-0.

4

@Popitek12 Triple H? Nie widze to Hubiego @mekston @FcPortoFan1999

1

Trump rozważa blokadę morską Iranu.


3

Haram jumping.



I na wesoło:

1

Białoruś na pełnej vol. 2

1

3

Mamut, Robert Mateja i Włodzimierz Szaranowicz. Znowu jestem w 2008 roku...


0

Rzut rożny wykonać muszę, bo się uduszę.

1

@mekston Zobaczymy jak Carlitos ale jezeli odpadłby przed finałem to mecz z Sinnerem to byłby przedwczesny final
Za to final Alcaraz - Djokovic bylby potężny. Z jednej strony karierowy szlem, z drugiej #25

1

@Kgorecki2500 za duża śmiertelność by przerodziło sie to w cos większego. Plus specyfika Indii

1

@Czajka90 z czteropakiem?

1

Co istotne dzisiaj media w Izraelu podały, że Stany Zjednoczone są już gotowe do przeprowadzenia ataku na Iran.


1

@mekston Paul to zawsze potencjalne ciężary. Ale jak na Carlosa 1/4 i 1/2 wyglądają dobrze. Zverev albo Medvedev musieliby wskoczyć na swoj top prime

8

W PSG też będzie miał niemałą konkurencję, kasa to ważne czynnik, a tez pewnie Nasserowi chodzi o to by znowu nam zagrać na nosie. Taka Borussia to byłby rzeczywiście krok w stronę rozwoju. Możliwe też ze będzie jak z Simonsem czyli beda rzucać go na wypożyczenia

2

Zaczęło się.


0

Hubi, co Ty robisz....

0

Zrobić swoje i będzie TOP 8. Wynik w tej kolejce bardzo sprzyjające. Przy dobrych wiatrach 4-5 miejsce do zdobycia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?