barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool oraz Tottenham to potencjalni rywale Barcelony w 1/4.
10
Alvaro Arbeloa - przeciętny trener na przeciętne czasy.
2
PSG, ale rewanż będzie na Camp Nou. Przydałoby się wreszcie ich wyeliminować.
3
@Bolton Ceferin przechytrzył Pereza, przy takim formacie nie ma miejsca dla Superligi na ten moment
4
@directedbyfcb ale Real bylby w TOP 8. Cos za cos.
2
Real z Bodo/Benfica w 1/16, w 1/8 City XD albo Sporting. Mogli miec gorzej, do 1/4 mogą dojść przy odrobinie szczęścia
9
Absolutne kino. Japirdl kocham ten sport
0
CO JEST KURUEYEGSBSBA
3
Historyczna kompromitacja rządowych.
1
Stracić 8 pkt a i tak zrobić 5 miejsce, no świetnie, świetnie. Brawo nasi!!!
0
BILBAO przegrywa hahahahaha
6
Bernal bardzo pozytywna zmiana
0
@fanoflakers juz 3:1
2
Mourinho wyebie manite Realowi hahahahahaha
0
Ja sie pytam czym jest JINGDONG i czemu to chińskie dziadostwo musze oglądać?
0
@VegetaPolska kto by sie spodziewał. Perez poddał sezon zwalniając Alonso. Chociaż w LaLiga spodziewam sie ze będzie blisko do końca
1
Mourinho jedzie z Realem.
2
W tym momencie nawet remis daje TOP 8. Niestety, sędzia jest dzisiaj na misji.
4
Możemy zakończyć fazę ligową nawet na 3 miejscu. Trochę warunków musi być spełnione (nie są one kosmiczne), ale jest to możliwe.
0
Starszy doradca ajatollaha Chameneiego: Pojęcie "ograniczonego ataku" to iluzja. Każda operacja militarna USA zostanie uznana za akt wojny. Odpowiedź będzie natychmiastowa i zdecydowana.
1
Nie żeby coś ale w nocy rozważając o tym meczu miałem mysl ze Musetti skreczuje przy prowadzeniu 2-0.
4
@Popitek12 Triple H? Nie widze to Hubiego @mekston @FcPortoFan1999
1
Trump rozważa blokadę morską Iranu.
3
Haram jumping.
I na wesoło:
1
Białoruś na pełnej vol. 2
1
@blakkudium Piękny @BorzyKrzys
3
Mamut, Robert Mateja i Włodzimierz Szaranowicz. Znowu jestem w 2008 roku...
0
Rzut rożny wykonać muszę, bo się uduszę.
1
@mekston Zobaczymy jak Carlitos ale jezeli odpadłby przed finałem to mecz z Sinnerem to byłby przedwczesny final
Za to final Alcaraz - Djokovic bylby potężny. Z jednej strony karierowy szlem, z drugiej #25
1
@Kgorecki2500 za duża śmiertelność by przerodziło sie to w cos większego. Plus specyfika Indii