barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek Alcaraz ma na niego sposób na hardzie, ogólnie ma na niego sposób. Jak Nadal na Feda
3
Duety zawodników wygrywających po 2 szlemy w roku kalendarzowym w Open Era:
2017 - Federer i Nadal
2019 - Djoković i Nadal
2024, 2025 - Sinner i Alcaraz
0
@Herato to wynika z liczby grup, gdyby było ich mniej, to 2 miejsca dawałyby awans
1
Jak Sinner tego nie wygra to klątwa Federera jest prawdziwa
1
@mekston Garfia wybornie jak na mecz pod dachem
2
@kanver_ Borek w studiu i oczywiście zwycięstwo.
6
A może częściej grajmy na Śląskim?
0
Tenisiści w finałach GS (Open Era) po wygraniu 3. seta 6-1 przy stanie 1-1 w setach: 6 zwycięstw, 0 porażek, w tym Carlos Alcaraz Wimbledon 2023
1
Gdyby nie te lagi Carlitos byłby tenisistą kompletnym, z jeszcze większym wachlarzem zagrań niż Sinner.
0
@mekston no i wtedy sie przebudzil
3
Haha stary człowiek i może
0
@BorzyKrzys są kobiety, jest Alexandra Saint-Mleux
0
Sinner w 2. Secie o życie.
1
Ależ czuć ten odór gorzały
0
Świetny świetny Carlitos
0
Ostatnie 6-0 w finale US Open - 2004, R. Federer v L. Hewitt
3
Jak on tego nie widział?
0
@Colon What did Reilly Opelka say? @JohnKennedy
3
Ostatnim, który grał o obronę tytułu w finale US Open był Novak Djoković w 2016 roku.
3
@JohnKennedy #nikogo
1
Jedno z lepszych wykonan hymnu USA jakie słyszałem. Bez żadnych udziwnień
0
Federer's classic GIF in HQ!
1
@JohnKennedy tak jak hrabia Potocki jest nadal prezydentem II RP
2
Finał US Open nie przed 20:30, opóźnienie z powodu Trumpa.
4
@RosjaninBut Mocarstwowość i import żywności z drugiego końca świata. Brak słów.
0
Final US Open prawdopodobnie pod dachem. Games gone.
2
@JanuszKorwinMikke raczej nie, za słaby bilans bramkowy
0
@FcPortoFan1999 Andreescu nie zrobiła finału szlema na 2 różnych nawierzchniach
0
Anisimova ma mega potencjał, zobaczymy jak ten finał się skończy, ale jak okrzepnie na wielkiej scenie dokładając kilka big titles, to Idze i Sabalence rośnie wielka rywalka
3
Jutro podczas finału może być ok. 20 stopni i kto wie czy nie zamknięty dach, co znacznie polepszyłoby sytuację Sinnera