barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Eklerek Garnacho z golem, będę tam.
0
@JohnKennedy Federer już bez kolan wtedy
0
@mekston Chris Evert
0
@mekston Iga? Nie powiedziałbym (jeszcze)
0
Roland-Garros 2021 to jedyny szlem w historii w którym Federer, Nadal i Djoković znajdowali się w tej samej połówce drabinki.
2
Roland-Garros 2020 to jedyny szlem w Open Era w którym zarówno zwycięzca w turnieju mężczyzn (Rafael Nadal), jak i kobiet (Iga Świątek) nie stracił ani jednego seta w przeciągu całego turnieju.
11
@Comentateiro ogólnie mało kiedy hity w PL dowożą. Ta liga to jeden wielki marketing
4
@Colon Mouratoglou to tłumaczył ostatnio, kobiety grają z mniejszym spinem więc mogą osiągać większe prędkości niż mężczyźni.
2
@JanZagloba czyli żołnierz na posterunku
0
@JohnKennedy rotują się z Rudzińskim
0
@JohnKennedy Nie jesteśmy gotowi na tę dyskusję.
13
Tempo u bramkarzy w tej grze nie ma żadnego znaczenia, jeżeli trzeba to bramkarz rywala dojdzie do każdej piłki na przedpolu xd
0
@Trojanek23 Mentzen musi uważać żeby sie nie zakiwać, bo widać, ze za wszelką cenę nie chce żeby został zapisany do PiS. Rozumiem to, ale na jego miejscu ograniczałbym takie wpadki jak to ostatnie glosowanie
4
@Czyhrynski nie było na pewno znaku 50 tuż przed radarem? Czasami jest tak, ze jest 70 i tuż przed radarem dają 50
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
To koniec. Laporta ogłosił wiadomość całemu światu. "Nie ma pieniędzy".
2
@FcPortoFan1999 nie miałem okazji. Trzeba by bylo sie znowu wybrać na stadion Górnika!
2
Piast Gliwice? Irytujący klub.
1
@July_6_BcN ku chwale Ojczyzny!
2
@July_6_BcN red. Pereira jest związany z konkurencyjną względem Republiki wPolsce24
0
@Arden a kto powiedział że nie jestem? :]
6
Trump dał taki warunek żeby wprowadzić sankcje, że jest on niewykonywalny, a przez to całe sankcje. Trump dobrze wie, że Słowacja i Węgry nie zrezygnują z ruskiej ropy, więc nie będzie możliwości wprowadzenia sankcji. Oczywiście w narracji nie Trump będzie winny tylko Europa.
A w ogóle prawda jest taka, że USA nie chce sie mieszać w żadną eskalację. Zobaczymy to w najbliższych tygodniach czytając nowa strategię obronną USA.
0
@Arden zobaczymy jeszcze przez noc. Moze to byc rozgrzewka tylko
10
Niestety trzeba sie przygotowac na to, że takie alerty mogą stać sie codziennością. Sparaliżowanie normalnego życia w wschodniej Polsce, ale bez bezpośrednich atakow, a przez niepewność, byłoby naturalną eskalacją wojny hybrydowej
0
Chiny dały zielone światło Rosji. USA w rozkroku. Europa z planem zbrojenia, ale spóźnionym o lata. Do gorącego konfliktu jeszcze daleko, ale granice hybrydowej wojny będą przesuwane.
1
Wszyscy dyskutują o czerwie a RSSS i tak tego nawet nie zremisuje xd
6
@tomek8756 oczywiście rosół
2
To koniec. Małysz ogłosił wiadomość całemu światu. "Nie ma pieniędzy".
6
Taka prawda.
1
@RozowaPantera Był i ponoć dalej jest.