adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paździerz konkretny
1
A mógł zabić xd
1
Dwa dni czeka na tego sędziego, a ten ma go gdzieś :P
2
@ViscaelBarca2007 Właśnie się tak ostatnio zastanawiałem czy jakby tak dalej się rozwijał to czy może kiedyś zawitać do Barcelony..
2
@michal26 Jest jest tylko te przeklęte kontuzje :(
12
Majeczka jak Ty mi zaimponowałaś w tej chwili :d
6
Iga lepsza w polskim pojedynku i jest już 4 runda.
0
@BorzyKrzys Adidas potrafi w koszulki
0
@Romario87 Ale jaka wiedzę to że ktoś ma swoje przeczucie czy opinię nie znaczy że jest ekspertem. W klubach pracują eksperci i też się nie raz mylą..
1
@Adran360 Sofi jest przepiękny ten ekranik robi robotę :)
4
@LukaszFan Pytanie brzmi bardziej dlaczego tacy zawodnicy jak Alvarez czy Felix wybierają Atleti wiedzą jak tam się gra, że raczej się nie wygrywa (kasa jest też w innych klubach)..
0
@Destroyer_of_Worlds Młody jest Rafe też ktoś będzie musiał zastąpić :P
0
@Romario87 Z Nico chodziło o sytuację, nie transfer. Wszyscy go chcieli (sam byłem w tym gronie), a wyszło, że następny sezon zagrał totalny piach.
Nie twierdzę, że będzie nie wypał, tylko że to jest loteria ktoś się sprawdzi, ktoś nie (tak jak wyszło z Diazem, na którego i tak nie było kasy).
Oczywiście, że analizują, jak przy każdym transferze w każdym klubie i, uwaga, zdarza się, że nawet Ci specjaliści nie trafiają za każdym razem taka praca :p
Te ostatnie pominę, bo to takie teksy z przedszkola, a chyba jesteśmy już na dalszym etapie.
0
@Romario87 A pamiętasz Nico czy Coutinho zawsze tak jest raz się trafi raz nie, ale wiadomo po czasie to każdy mądry :P
3
Dużo błędów ale na Sarę wystarczyło, Iga w 3 rundzie.
0
@FCBparasiempre Na pewno w środę godzina dopiero jutro ale podejrzewam że między 12 a 15
8
Brawo Iga brawo Maja
0
Lewis nurkuje :)
1
Haahahahahahahahahaaha
0
Villarreal zostawcie ich oni już nie żyją :P
0
@Hawajczyk Nie no to chyba nie z tej walki, u mnie do tej 11 miał 3 rundy i to jedna taka 50/50, to jeśli sędziowie tam punktowali 95-95 to nawet się nie próbowali kryć :P
1
@blakkudium Na punkty miażdżył do tej 11
4
Sędziego poniosło chyba w kieszeń było :P
0
Ale zardzewiały Usyk..
3
@Roobo W tego punktu tak ale patrząc kto miał większe szanse w Europie to tutaj Legia miażdży GKS i tego szkoda.
3
@michal26 A już było idealnie..
1
Kompromitacja Szczecina..
1
Co ta Pogoń robi :O
2
@esem91 Gdyby tak człowiek miał żyć zdrowo to musiałby wyrzucić wszystko z domu bo to złe, tam chemia, tam fale, cofnąć się do czasów średniowiecza i przed chatką sobie wszystko "produkować" :)
10
Nike proszę państwa..