0

Paździerz konkretny

1

A mógł zabić xd

1

Dwa dni czeka na tego sędziego, a ten ma go gdzieś :P

2

@ViscaelBarca2007 Właśnie się tak ostatnio zastanawiałem czy jakby tak dalej się rozwijał to czy może kiedyś zawitać do Barcelony..

2

@michal26 Jest jest tylko te przeklęte kontuzje :(

12

Majeczka jak Ty mi zaimponowałaś w tej chwili :d

6

Iga lepsza w polskim pojedynku i jest już 4 runda.

0

@BorzyKrzys Adidas potrafi w koszulki

0

@Romario87 Ale jaka wiedzę to że ktoś ma swoje przeczucie czy opinię nie znaczy że jest ekspertem. W klubach pracują eksperci i też się nie raz mylą..

1

@Adran360 Sofi jest przepiękny ten ekranik robi robotę :)

4

@LukaszFan Pytanie brzmi bardziej dlaczego tacy zawodnicy jak Alvarez czy Felix wybierają Atleti wiedzą jak tam się gra, że raczej się nie wygrywa (kasa jest też w innych klubach)..

0

@Destroyer_of_Worlds Młody jest Rafe też ktoś będzie musiał zastąpić :P

0

@Romario87 Z Nico chodziło o sytuację, nie transfer. Wszyscy go chcieli (sam byłem w tym gronie), a wyszło, że następny sezon zagrał totalny piach.

Nie twierdzę, że będzie nie wypał, tylko że to jest loteria ktoś się sprawdzi, ktoś nie (tak jak wyszło z Diazem, na którego i tak nie było kasy).

Oczywiście, że analizują, jak przy każdym transferze w każdym klubie i, uwaga, zdarza się, że nawet Ci specjaliści nie trafiają za każdym razem taka praca :p

Te ostatnie pominę, bo to takie teksy z przedszkola, a chyba jesteśmy już na dalszym etapie.

0

@Romario87 A pamiętasz Nico czy Coutinho zawsze tak jest raz się trafi raz nie, ale wiadomo po czasie to każdy mądry :P

3

Dużo błędów ale na Sarę wystarczyło, Iga w 3 rundzie.

0

@FCBparasiempre Na pewno w środę godzina dopiero jutro ale podejrzewam że między 12 a 15

8

Brawo Iga brawo Maja

0

Lewis nurkuje :)

1

Haahahahahahahahahaaha

0

Villarreal zostawcie ich oni już nie żyją :P

0

@Hawajczyk Nie no to chyba nie z tej walki, u mnie do tej 11 miał 3 rundy i to jedna taka 50/50, to jeśli sędziowie tam punktowali 95-95 to nawet się nie próbowali kryć :P

1

@blakkudium Na punkty miażdżył do tej 11

4

Sędziego poniosło chyba w kieszeń było :P

0

Ale zardzewiały Usyk..

3

@Roobo W tego punktu tak ale patrząc kto miał większe szanse w Europie to tutaj Legia miażdży GKS i tego szkoda.

3

@michal26 A już było idealnie..

1

Kompromitacja Szczecina..

1

Co ta Pogoń robi :O

2

@esem91 Gdyby tak człowiek miał żyć zdrowo to musiałby wyrzucić wszystko z domu bo to złe, tam chemia, tam fale, cofnąć się do czasów średniowiecza i przed chatką sobie wszystko "produkować" :)

10

Nike proszę państwa..


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?