adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JORD10 W sumie ciekawe że skoro to jest dokument sprzed 3 lat to dlaczego teraz go wszyscy wrzucają w tym takie duże gazety..
2
@Kapitan hawk Wszystko będzie zależało od poziomu, jak będzie wysoki to reszta będzie przeszkadzała mniej..
0
@Ryse
1. 2/+2.5 1-2
2. X/-2.5 1-1
3. 1/-2.5 2-0
4. X/+2.5 2-2
5. X/-2.5 1-1
6. 1/+2.5 3-2
7. 1/-2.5 2-0
8. 1/+2.5 2-1
9. 2/+2.5 1-3
10. X/+2.5 2-2
0
@michal26 Tak szkoda tego remisu Gksu dzisiaj bo wtedy wystarczyłby remis w Szczecinie a tak to może być tam ciężko o porażkę
1
Niesamowici są nawet w meczu o nic wały robią
1
Coooooo aha
0
Nie wiem co oni sprawdzają jak tam po pierwszej było widać że czysto
4
Czysto tam było
2
@regatta52 Kto wie może tak samo szybko powrócić
0
Gol w 100% na konto bramkarza
1
@norbi77 Poniosło ich trochę, wiadomo że szczególnie dla Polaków będzie to zawsze wielka sprawa ale dla ogółu już niekoniecznie.
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/+2.5 2-1
3. 2/-2.5 0-1
4. 2/+2.5 1-2
5. X/-2.5 1-1
6. 2/-2.5 0-1
7. 2/-2.5 0-2
8. 1/-2.5 2-0
9. 1/-2.5 1-0
10. 1/+2.5 3-0
2
@michaleu wszyscy w szoku normalnie :)
0
@Mow_mi_Douglas Ma wtedy chociażby Alvareza w kadrze + piłkarze PSG
2
@Kozinho. Na to że płaciła są nie ma za co i chyba o to mu chodzi że za ten sam fakt kara.
0
@michal26 Znaczy na pewno jest lepiej niż ostatnie miesiące..
0
@Seledynowy No dla Barcelony to ultra towarzyski dla rywala walka o życie :)
1
@Encore 90 za sezon? Nie no tyle to nie..
2
@Sysia11 W zasadzie już się kończy ale dobra forma może zostać :)
0
@Koni8M I jak oceniasz? ;d
6
Drugi świetny mecz Igi z rzędu no no to się ostatnio nie zdarzało
5
Pytanie o zawodników i trenera a ten o socios i negreirze xd
0
Ale content robi dziadzia :))
0
@Kazragore Tak na ten moment mają 9/10 meczów w kolejce
1
@esem91 Tylko od przyszłego sezonu mają praktycznie całą ligę nie będzie konkurencji :d
2
Powrót
4
Ale świetny mecz Igi, Osaka przejechana..
0
@Ryse
1. 1/+2.5 2-1
2. 1/+2.5 3-1
3. 1/-2.5 1-0
4. X/-2.5 1-1
5. X/-2.5 1-1
6. 2/+2.5 1-2
7. X/-2.5 0-0
8. X/-2.5 1-1
9. 1/+2.5 2-1
10. 1/-2.5 2-0
0
@Criss18Barca Włodar wchodzący w cztery litery Lewemu no kto by się spodziewał
0
@Xxxbarca4ever Pewnie Ci co nie mają Eleven :P