adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Dżordża też widziałem :P
0
@Aequlibre Dawaj te błędy :P
0
Ale zabawa :P
0
Ale dlaczego nie wyłoży ehh
0
@kejdzi Dokładnie to samo było mówione przy zmianie z 3 do 5.
0
@beter2 Ale w czym był problem żeby logo Spotify normalnie nadrukować
0
Ale sędzia ma zajebista koszuleczkę :p
0
@nexxo Umowa 2031 i angielski klub powodzenia :P
5
Grabisz sobie panie Flicku
3
Najlepszy piłkarz świata proszę państwa
1
@blakkudium Adidas proszę Państwa.
0
@michal26 Dokładnie już bez Legii będzie średnio, a co dopiero z kolejnymi babrakami :P
0
@Encore Pytanie czy to w ogóle będzie F1
0
@Aragorn33 No właśnie Tobie jak zwykle się nie podoba
1
@Aragorn33 Dobra już przestań z tym sędziowaniem zawsze ten arbiter..
0
xtb za chwilę druga zonda i tak to się kręci :P
1
@blakkudium I to tez jest kolejny kamień do ogródka Włochów pomijając już stadiony prezesów, trenerów, kasę i całą resztę to oni właśnie stali się trochę takim domem starców (nic nie ujmując tym zawodnikom jak Modrić Goretzka czy np pogłoski o Lewym) zamiast postawić na młodych Włochów albo po prostu młodych..
1
@Encore No debil ale u niego to częste :P
1
@Ryse
1. 1/+2.5 2-1
2. 1/-2.5 2-0
3. 1/+2.5 2-1
4. 2/+2.5 3-0
5. 1/+2.5 2-1
6. 2/-2.5 0-2
7. 1/-2.5 1-0
8. 1/+2.5 3-1
9. 2/-2.5 0-2
10. X/-2.5 0-0
2
@MaVii Klasycznie trumpik obsrał zbroje..
0
@Encore Nie ma żadnych szans w tym sezonie zdecyduje Mundial a tam Mbappe będzie zawsze przed nim.
1
I patrzcie co się teraz będzie działo
0
Inna liga dla Realu nie wiedzą co się dzieje
0
Ale Bayern sobie klepie ojoj
0
Ten Pitarch jest taki słaby tylko biegać potrafi i znowu prowokuje duża szansę dla rywala
0
Olise sobie jeździ
0
Klasyczek już
9
@Luciano99 A to tylko część z jego zalet
1
@EzioAuditoreDF Specyfika Afrykarnersów
2
@Szczygiel06 Wydaje Ci się jest tak jak zawsze.