0

Niesamowite ma te strzały Fede

0

@Ryse
1. X/+2.5 2-2
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-1
4. X/-2.5 0-0
5. 1/-2.5 1-0
6. 2/+2.5 1-2
7. 1/+2.5 1-2
8. 2/+2.5 2-3
9. X/+2.5 3-1
10. 2/+2.5 1-2

1

@Laminedependencia Leao już biegnie z agencikiem ;))

0

@Who_you_mam Najlepszy zawodnik na najwyższym turnieju w piłce byłoby bardzo dziwne jakby nie grał po 90

0

@Iniesta8i Pedri i tak by nie strzelał :P

1

@michal26 Dokładnie, on kompletnie nie ma cech skrzydłowego..

0

@Nazio_87 Nigdy nie było takiego planu, dach będzie tylko nad trybunami.

0

Abde się grać nauczył :d

2

@PIWOSZ89 Kasa Ubezpieczeń Pewnych Absolutnie w skrócie KUPA :P

3

@Encore Darie mu :P

0

@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/+2.5 2-1
3. X/-2.5 1-1
4. 1/-2.5 2-0
5. 1/+2.5 2-1
6. 1/-2.5 1-0
7. 1/+2.5 3-1
8. X/+2.5 2-2
9. X/-2.5 1-1
10. 2/+2.5 1-2

0

@Ryse Czy tutaj z tą 32 kolejką jest wszystko ok? :P

0

@lajcior Tutaj już bez wyboru bo są tylko dwa mecze.

1

@mordini123 Bez zaskoczenia rewanż tego meczu też będzie.

0

@mekston Wynikowo tak ale sama gra bez zmian.

0

Nie widzę Arsenalu przechodzącego Atleti

0

Real będzie grzał tą drugą żółtą i słusznie ale o tych dwóch golach zapewne nie będzie nic mówione

1

Vini docenił on tak potrafi :o

0

@Quahoo Ale jakie to ma znaczenie PSG też leje ogórów Barcelona też a Real od takich dostaje

1

@Encore On po finale w Monako to od razu powinien ominąć Barcelonę ale wiadomo jakby to wyglądało jakby Hiszpan nie grał w Barcelonie czy w Madrycie..

1

@Bykunn Też coś przynajmniej będą nagrody na gali złotej :P

5

@michaleu Biedne pieski :/

4

Już ponad 3min minęło dlaczego tego nie robią za linią xd

0

@regatta52 No ostatnio jest lipa totalna

1

@PatrychoO Tak już dawno temu był mecz we wtorek to wszyscy w ciężkim szoku byli chyba podczas półfinałów poprzedniej edycji bo by musieli pokazać Barce w środę a tego im dać nie chcieli :P

2

@PatrychoO No TVP jakby mogło to pokazywaliby tylko Barcelonę.

1

@PatrychoO Bo wcześniej tak mieli ale ostatnio coś poprawili tę sublicencję i niby mogą wybrać trochę fajniejszy mecz niż mogli wcześniej, wiadomo że Barcy nigdy nie dostaną dopóki jest tam Lewy :P

1

@Eklerek Mimo wszystko Mundial w takiej sytuacji zrobi robotę.

0

@PatrykBarca Tyle to znaczy ile? Ktoś to liczy? Cały czas pisze się o tym ile wałów na korzyść Realu tak jakby na korzyść innych drużyn się nie mylili..

0

Como jedziemy :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?