adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowite ma te strzały Fede
0
@Ryse
1. X/+2.5 2-2
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-1
4. X/-2.5 0-0
5. 1/-2.5 1-0
6. 2/+2.5 1-2
7. 1/+2.5 1-2
8. 2/+2.5 2-3
9. X/+2.5 3-1
10. 2/+2.5 1-2
1
@Laminedependencia Leao już biegnie z agencikiem ;))
0
@Who_you_mam Najlepszy zawodnik na najwyższym turnieju w piłce byłoby bardzo dziwne jakby nie grał po 90
0
@Iniesta8i Pedri i tak by nie strzelał :P
1
@michal26 Dokładnie, on kompletnie nie ma cech skrzydłowego..
0
@Nazio_87 Nigdy nie było takiego planu, dach będzie tylko nad trybunami.
0
Abde się grać nauczył :d
2
@PIWOSZ89 Kasa Ubezpieczeń Pewnych Absolutnie w skrócie KUPA :P
3
@Encore Darie mu :P
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/+2.5 2-1
3. X/-2.5 1-1
4. 1/-2.5 2-0
5. 1/+2.5 2-1
6. 1/-2.5 1-0
7. 1/+2.5 3-1
8. X/+2.5 2-2
9. X/-2.5 1-1
10. 2/+2.5 1-2
0
@Ryse Czy tutaj z tą 32 kolejką jest wszystko ok? :P
0
@lajcior Tutaj już bez wyboru bo są tylko dwa mecze.
1
@mordini123 Bez zaskoczenia rewanż tego meczu też będzie.
0
@mekston Wynikowo tak ale sama gra bez zmian.
0
Nie widzę Arsenalu przechodzącego Atleti
0
Real będzie grzał tą drugą żółtą i słusznie ale o tych dwóch golach zapewne nie będzie nic mówione
1
Vini docenił on tak potrafi :o
0
@Quahoo Ale jakie to ma znaczenie PSG też leje ogórów Barcelona też a Real od takich dostaje
1
@Encore On po finale w Monako to od razu powinien ominąć Barcelonę ale wiadomo jakby to wyglądało jakby Hiszpan nie grał w Barcelonie czy w Madrycie..
1
@Bykunn Też coś przynajmniej będą nagrody na gali złotej :P
5
@michaleu Biedne pieski :/
4
Już ponad 3min minęło dlaczego tego nie robią za linią xd
0
@regatta52 No ostatnio jest lipa totalna
1
@PatrychoO Tak już dawno temu był mecz we wtorek to wszyscy w ciężkim szoku byli chyba podczas półfinałów poprzedniej edycji bo by musieli pokazać Barce w środę a tego im dać nie chcieli :P
2
@PatrychoO No TVP jakby mogło to pokazywaliby tylko Barcelonę.
1
@PatrychoO Bo wcześniej tak mieli ale ostatnio coś poprawili tę sublicencję i niby mogą wybrać trochę fajniejszy mecz niż mogli wcześniej, wiadomo że Barcy nigdy nie dostaną dopóki jest tam Lewy :P
1
@Eklerek Mimo wszystko Mundial w takiej sytuacji zrobi robotę.
0
@PatrykBarca Tyle to znaczy ile? Ktoś to liczy? Cały czas pisze się o tym ile wałów na korzyść Realu tak jakby na korzyść innych drużyn się nie mylili..
0
Como jedziemy :))