adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Emocje w Monako no kto to widział :P
1
Co ten Mercedes :P
0
Max xd
0
Dawać te procesje..
5
Piękna przygoda Maju :)
1
@Starrk Akurat prawego skrzydła to nie mają
5
@Kamiloza91 Te trzy mecze będą o 21 naszego czasu
2
@Kamiloza91 Polsat sport extra 1 i polsat sport premium 1
2
@gumaz Robi to już od lat ma doświadczenie :)
7
Niesamowita historia :)
4
Ależ piękna walka
3
@LAMC_10 Nie
Oski generuje w czacie gpt to dlatego :)
1
Dach zamknięty zaczynamy inny mecz
Edit jednak nie :d
0
@RinooniR Legalnie nie
0
@michal26 Oczywiście jest tam sporo problemów o których nawet tutaj dyskutujemy ale tutaj jest typowy atak kompletnie niepotrzebny
20
@LAMC_10 Polacy to jest fatalny naród zamiast się cieszyć to oczywiście trzeba wbijać szpilki bo inaczej nie byliby sobą :/
5
@mordini123 No tak trzeba ułatwiać wielkim, bo ich brak na turniejach kosztuje :P
6
Maja już w top30 od poniedziałku :d
0
@Encore Wiadomo na papierze 20 ale Konate to za podpis sporo na pewno + wiadomo odpowiednio większa pensja z kartą na ręku.
2
Parry ma dość
1
@Mario96w 48 na ten moment
0
@vangoor Rashford zrobił 30g/a i mało kto chce jego pozostania, patrzenie tylko na statystyki i do tego jeszcze tylko te dwie najbardziej oczywiste jest prymitywne.
6
Taki tam stempelek :P
1
@Encore Po takim sezonie i tak by więcej nie dostali
1
@BojanKriKicz Sam jesteś kostucha :)
2
Bez serwisu to sobie można..
12
@Adran360 Dobrze że udało się zająć już to miejsce, bo 100% byłby wciskany tutaj.
6
@Encore Oczywiście ja tu nie mam żadnych wątpliwości.
2
Dla mnie to nie karny zawodnik Arsenalu pierwszy łapał rywala to niech się nie dziwi że ten też go trzymał..
0
@Laminedependencia Przecież Yamal jak był kryty przez 3 z Atletico to też nic nie robił