0

Emocje w Monako no kto to widział :P

1

Co ten Mercedes :P

0

Max xd

0

Dawać te procesje..

5

Piękna przygoda Maju :)

1

@Starrk Akurat prawego skrzydła to nie mają

5

@Kamiloza91 Te trzy mecze będą o 21 naszego czasu

2

@Kamiloza91 Polsat sport extra 1 i polsat sport premium 1

2

@gumaz Robi to już od lat ma doświadczenie :)

7

Niesamowita historia :)

4

Ależ piękna walka

3

@LAMC_10 Nie
Oski generuje w czacie gpt to dlatego :)

1

Dach zamknięty zaczynamy inny mecz
Edit jednak nie :d

0

@RinooniR Legalnie nie

0

@michal26 Oczywiście jest tam sporo problemów o których nawet tutaj dyskutujemy ale tutaj jest typowy atak kompletnie niepotrzebny

20

@LAMC_10 Polacy to jest fatalny naród zamiast się cieszyć to oczywiście trzeba wbijać szpilki bo inaczej nie byliby sobą :/

5

@mordini123 No tak trzeba ułatwiać wielkim, bo ich brak na turniejach kosztuje :P

6

Maja już w top30 od poniedziałku :d

0

@Encore Wiadomo na papierze 20 ale Konate to za podpis sporo na pewno + wiadomo odpowiednio większa pensja z kartą na ręku.

2

Parry ma dość

1

@Mario96w 48 na ten moment

0

@vangoor Rashford zrobił 30g/a i mało kto chce jego pozostania, patrzenie tylko na statystyki i do tego jeszcze tylko te dwie najbardziej oczywiste jest prymitywne.

6

Taki tam stempelek :P

1

@Encore Po takim sezonie i tak by więcej nie dostali

1

@BojanKriKicz Sam jesteś kostucha :)

2

Bez serwisu to sobie można..

12

@Adran360 Dobrze że udało się zająć już to miejsce, bo 100% byłby wciskany tutaj.

6

@Encore Oczywiście ja tu nie mam żadnych wątpliwości.

2

Dla mnie to nie karny zawodnik Arsenalu pierwszy łapał rywala to niech się nie dziwi że ten też go trzymał..

0

@Laminedependencia Przecież Yamal jak był kryty przez 3 z Atletico to też nic nie robił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?