adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sędziowie to najgorsze co spotkało piłkę
2
Pozdro dla sędziego xDDDD Wszyscy są tam po jednych pieniądzach
1
Książkowy faul a ten ogląda
0
Gdzie on idzie xd
0
Claro karny jak coś
0
Jonasz takie emocje że nie wiadomo czy karny czy nie :P
1
Z nami Lookman to trafia
0
Antek jakie strzały miał
0
@Barcaa12 Otóż nie, rewanż zapewne też będzie ten mecz we wtorek
1
@PaprykFCB Brak możliwości sprowadzenia go
1
I cyk +5mln :p
2
@blakkudium Nic nowego cały czas tak robią Atleti PSG i inni mają ten sam krój trzecie stroju w tym sezonie.
@xvcWinterSoldier Ja w Pumie ale to najwcześniej za 10 lat..
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/+2.5 2-1
3. X/-2.5 1-1
4. 1/-2.5 1-0
5. 2/+2.5 1-3
6. 1/+2.5 2-1
7. 1/-2.5 2-0
8. 1/+2.5 3-1
9. 2/+2.5 1-2
10. X/-2.5 1-1
0
@Gaucho W PSG nie ale Flicku raczej nie przepada
0
@Gaucho A jak nie dozna to kto z tej trójki skrzydłowych będzie siedział na ławie?
3
@norbi77 Ale tam nie ma nic o zbiórce Łatwo tylko jakaś ich więc w czym problem
2
Sabalenka out z Madrytu :O
0
@malypuzon Co z tego że miał rację jak nie miał pieniędzy
11
Mekambe z wozu, koniom lżej :)
2
@Filipem Ale jakie to ma znaczenie i tak nie było nas stać na nich..
0
@tbas W zasadzie w canal+ nie jest dużo lepiej nawet bym powiedział że podobnie słabo..
8
Brakuje nam klubu partnerskiego na wyższym poziomie do którego mógłby pójść Ronny i inni i mieć pewny skład..
5
@maroon Polityków i władze to oni trzymają w kieszeniach :P
0
@BorzyKrzys Bo Włosi myśleli że sama miłość do piłki wystarczy, że nie trzeba kupować wielkich gwiazd za grube siano, że nie trzeba stawiać na swoją młodzież, że nie trzeba budować nowoczesnych stadionów, że to samo będzie sobie płynąć..
4
@Arden Jak teraz przecież Ci ludzie robią codziennie milionowe wyświetlenia, jak Friz mówi że jego lody są git to wszyscy je kupują, jak Książulo mówi że tam są zajebiste kebsy to są kilometrowe kolejki to jak widać dopiero teraz :)
0
@goldensun Czyli rozumiem że ogólnie akcja do kitu? (;
1
@Karol145 Nie ale potrafi kliknąć "pokaż tłumaczenie"
0
@mekston Nie zapowiada się..
1
W erze varu popełniać takie błędy to ogromny wstyd powinni być za to mocno karani, jak sobie nie radzą to niech szukają innej pracy.
0
Tutaj karny Realowi zabrany