1

@DTMisTheBest i tak pewnie już wszystko wyprzedane bo to przecież Ferrari. Za darmo bym tym nie jeżdził, od dawna to auta dla pozerów. Kiedyś mi się podobały 355, 360 modena,488 i oczywiście F40 to były piękne auta nawet Roma spoko wygląda

7

Kiwior jeśli to czytasz prosze zostań w Porto!

1

@Terroriser opowiedzieć Ci fraszkę jak będziesz płyną?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 tortilka i buła

0

@Azazel_Pazuzu szczególnie jak cały sezon nie gra. Jak pójdzie dobrze to wróci z mundialu zdrowy ale prędzej czy później wróci na stół operacyjny

0

Gdyby to ode mnie zależało, to bym go sprzedał

1

Szkoda Maldiniego :(

0

Madlini powinien jechać

1

Cyrk F1(15 znaków)

2

@barcanawieki to nie jest dobry pomysł, delikatnie mówiąc.

0

@heniusss chłopaki z hiszpanii będą jeszcze mieli czas to wygrać a Leo raczej nie

2

@heniusss mam nadzidzieję że to wygra

0

@Ryoumen a Ty?(15 znaków)

0

@FanVictoraIbarbo pedri ile kosztował?

6

@LAMC_10 super że do nas trafił. Prawdziwy kocur na bramce

1

@Luciano99 ale to nie musi być ciepły harnaś

0

@Kgorecki2500 mój gdzieś poszedł dwa dni temu i jeszcze nie wrócił

0

@July_6_BcN ja też takich małych dzieci w rodzinie nie mam. Ale sąsiad ma...

0

Kto dzisiaj idzie na komunię?

1

@draxidox rmf już dawno zeszło na psy

0

Mam nadzieję że to ostatni mecz Balde i Araujo w Barcelonie

0

Nie wiedziałem że intro F1 w eleven ma muzykę jak kiedyś w polsacie gdy zaczynałem oglądać F1. Fajnie

1

Najpierw F1 a pózniej druga połowa finału LM nawet spoko jadę po lody

1

@Zoker zaraz po sanah gadają 5 min o loteri a pozniej reklama maści na grzyba w cipie...

0

@MiloszFCB1899 nie ma na TVP Sport

0

Trudne się wylosowało

0

@LAMC_10 styki mu się przepalają na stare lata

1

Zostaniesz zostaniesz :)

2

@Rastafarnianin po minie dziewczyny domyślam się co będzie miał w domu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?