ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DTMisTheBest i tak pewnie już wszystko wyprzedane bo to przecież Ferrari. Za darmo bym tym nie jeżdził, od dawna to auta dla pozerów. Kiedyś mi się podobały 355, 360 modena,488 i oczywiście F40 to były piękne auta nawet Roma spoko wygląda
7
Kiwior jeśli to czytasz prosze zostań w Porto!
1
@Terroriser opowiedzieć Ci fraszkę jak będziesz płyną?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kgorecki2500 tortilka i buła
0
@Azazel_Pazuzu szczególnie jak cały sezon nie gra. Jak pójdzie dobrze to wróci z mundialu zdrowy ale prędzej czy później wróci na stół operacyjny
0
Gdyby to ode mnie zależało, to bym go sprzedał
1
Szkoda Maldiniego :(
0
Madlini powinien jechać
1
Cyrk F1(15 znaków)
2
@barcanawieki to nie jest dobry pomysł, delikatnie mówiąc.
0
@heniusss chłopaki z hiszpanii będą jeszcze mieli czas to wygrać a Leo raczej nie
2
@heniusss mam nadzidzieję że to wygra
0
@Ryoumen a Ty?(15 znaków)
0
@FanVictoraIbarbo pedri ile kosztował?
6
@LAMC_10 super że do nas trafił. Prawdziwy kocur na bramce
1
@Luciano99 ale to nie musi być ciepły harnaś
0
@Kgorecki2500 mój gdzieś poszedł dwa dni temu i jeszcze nie wrócił
0
@July_6_BcN ja też takich małych dzieci w rodzinie nie mam. Ale sąsiad ma...
0
Kto dzisiaj idzie na komunię?
1
@draxidox rmf już dawno zeszło na psy
0
Mam nadzieję że to ostatni mecz Balde i Araujo w Barcelonie
0
Nie wiedziałem że intro F1 w eleven ma muzykę jak kiedyś w polsacie gdy zaczynałem oglądać F1. Fajnie
1
Najpierw F1 a pózniej druga połowa finału LM nawet spoko jadę po lody
1
@Zoker zaraz po sanah gadają 5 min o loteri a pozniej reklama maści na grzyba w cipie...
0
@MiloszFCB1899 nie ma na TVP Sport
0
Trudne się wylosowało
0
@LAMC_10 styki mu się przepalają na stare lata
1
Zostaniesz zostaniesz :)
2
@Rastafarnianin po minie dziewczyny domyślam się co będzie miał w domu :)