ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 xflash pewniaczek XD
1
Mam nadzieję że Mou wróci do realu bo to będzie jeszcze większy syf
2
@Kubajnos345 dobrze że nie kanar
1
@Leooo zadzwonie do Lapcia po numery lotka na dzisiaj
1
Smacznej kawusi. Barca dzisiaj puchar wygrać musi
1
@July_6_BcN nie mogę się doczekać
2
A puszcze se pierwszego RoboCopa czyta Tomasz Knapik
6
W takim razie musimy to wygrać. Podnieść puchar po meczu z Realem to byłoby coś. W poniedziałek pójdę niewyspany do pracy :)
0
@Ilka dobry jeżu
22
21 lat i 37 dni temu zmarł Jan Paweł II
1
@MessiForeverTheBest czy jesteś Tomaszem Lisem?
2
@barcanawieki 19 listopada nie ma mnie dla nikogo przez tydzień :) nie mogę się doczekać
0
@PaprykFCB i myli kolana na badaniach
1
Czyli chciał całkowicie zniszczyć klub
0
@Eklerek kurtyzana wieprzowina
3
@LAMC_10 arka gdynia
3
@Arden czy oni wzięli kredyt na 45 lat 200 mld zł, czyli roczny budżet Wojska Polskiego? Czy ja coś źle rozumiem?
0
@macio_944 czy ja dobrze rozumiem? Budżet WP 2026 to 200 mld zł, a my wzięliśmy niecałe 200 mld zł na 45 lat?
1
Dobić Real w niedzielę manitą to byłoby coś pięknego
0
@draxidox jak się nie podoba to https://zapodaj.net/plik-UCwHtc4Q29
0
@michaleu wszyscy się z niego śmieją że jest pachołkiem
9
Wygadał się influ... to tak jakby dać klucze do domu złodziejowi i mieć nadzieję, że nic nie ukradnie.
3
Od sześciu dni nie pije alkoholu i podoba się to dla mnie
1
Mam nadzieję że Lucho wygra ten puchar
0
@BulaKG u mnie też by się przydał lasy się palą
0
Czy tylko ja tak mam, że jak widzę Keana to przypomina mi się kreskówka bivas and bathed?
0
@Walker wtedy był w dużo lepszej sytuacji
0
Chciałbym kvare u nas i tak wiem balde by mu tak nie odegrał
2
@PaPo myśle że przez pierwsze 5 minut będzie więcej emocji niż przez cały dwumecz kotletiko z arsenalem
1
@Konradowskyy od nich tylko baker street