0

@4drian0 xflash pewniaczek XD

1

Mam nadzieję że Mou wróci do realu bo to będzie jeszcze większy syf

2

@Kubajnos345 dobrze że nie kanar

1

@Leooo zadzwonie do Lapcia po numery lotka na dzisiaj

1

Smacznej kawusi. Barca dzisiaj puchar wygrać musi

1

@July_6_BcN nie mogę się doczekać

2

A puszcze se pierwszego RoboCopa czyta Tomasz Knapik

6

W takim razie musimy to wygrać. Podnieść puchar po meczu z Realem to byłoby coś. W poniedziałek pójdę niewyspany do pracy :)

0

@Ilka dobry jeżu

22

21 lat i 37 dni temu zmarł Jan Paweł II

1

@MessiForeverTheBest czy jesteś Tomaszem Lisem?

2

@barcanawieki 19 listopada nie ma mnie dla nikogo przez tydzień :) nie mogę się doczekać

0

@PaprykFCB i myli kolana na badaniach

1

Czyli chciał całkowicie zniszczyć klub

0

@Eklerek kurtyzana wieprzowina

3

@LAMC_10 arka gdynia

3

@Arden czy oni wzięli kredyt na 45 lat 200 mld zł, czyli roczny budżet Wojska Polskiego? Czy ja coś źle rozumiem?

0

@macio_944 czy ja dobrze rozumiem? Budżet WP 2026 to 200 mld zł, a my wzięliśmy niecałe 200 mld zł na 45 lat?

1

Dobić Real w niedzielę manitą to byłoby coś pięknego

0

0

@michaleu wszyscy się z niego śmieją że jest pachołkiem

9

Wygadał się influ... to tak jakby dać klucze do domu złodziejowi i mieć nadzieję, że nic nie ukradnie.

3

Od sześciu dni nie pije alkoholu i podoba się to dla mnie

1

Mam nadzieję że Lucho wygra ten puchar

0

@BulaKG u mnie też by się przydał lasy się palą

0

Czy tylko ja tak mam, że jak widzę Keana to przypomina mi się kreskówka bivas and bathed?

0

@Walker wtedy był w dużo lepszej sytuacji

0

Chciałbym kvare u nas i tak wiem balde by mu tak nie odegrał

2

@PaPo myśle że przez pierwsze 5 minut będzie więcej emocji niż przez cały dwumecz kotletiko z arsenalem

1

@Konradowskyy od nich tylko baker street

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?